Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

3 kolejka NLH
Wyniki 3 kolejki NLH

Kasztan - Janusze 3-16
( Dariusz Rólka , Dawid Kaźmierczak , Mateusz Soliwodzki - Marcin Bartosiewicz - 5 , Robert Ciuba - 4 , Gabryś Żabiński - 2, Bartosz Wilga - 2, Marcin Wątkowski - 2 , Mateusz Wódkiewicz )

Olszewka - Czarki 1-10
( Sebastian Deptuła - Adam Lewandowski - 3 , Jakub Kurzątkowski - 3 , Daniel Lubański - 2 , Piotr Molski , Kamil Makowski )

Chorzele - InterClass 4-6
( Błażej Kaszuba - 2 , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski - Adam Niestępski - 2 , Bartłomiej Orłowski , Wojciech Bednarski , Maciej Olszewski )

Po Ibizie - Ekipa WPZ 6-7
( Krzysztof Chodkowski - 2 , Rafał Ogonowski , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk - Piotr Górniak - 3 , Jakub Maluchnik - 2 ,Kamil Brejlak , Piotr Blaźlak )

STRZELCY BRAMEK

10 - Adam Lewandowski ( Czarki ) , Adam Niestępski ( InterClass )

7 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze ) , Piotr Molski ( Czarki )
6 - Kamil Makowski , Lubański Daniel (obaj Czarki )
5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki )
4 –Gabriel Żabiński , Rober Ciuba , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Bartłomiej Orłowski , Bednarski Wojciech ( obaj InterClass )

3 - Radosław Sokołowski , Kamil Brejlak , Piotr Górniak ( wszyscy Ekipa WPZ ) ,Sokół Marcin , (Czarki ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) ,

2 - Adam Woltański , Dariusz Rólka , Mateusz Soliwodzki ( wszyscy Kasztan ) , Kamil Rutkowski , (Czarki ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik ( obaj Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka ) , Błażej Kaszuba , Zbigniew Lubowiedzki ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Rafał Ogonowski ( Po Ibizie )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak ( wszyscy Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Andrzej Dąbrowski ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( obaj Janusze ) , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Piotr Roman , Maciej Olszewski ( obaj InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )

Dodano 11 grudzień 2016, o godzinie 21:22 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNA LIGA FUTSALU
KOLEJKA NUMER 3 NIEDZIELA 15.00 !!!

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Strzelcy

8 - Adam Niestępski ( InterClass )

7 - Adam Lewandowski ( Czarki )
6 - Piotr Molski ( Czarki )
5 – Kamil Makowski ( Czarki )
4 – Lubański Daniel ( Czarki )

3 - Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) ,Sokół Marcin , (Czarki ) , Bartłomiej Orłowski ( InterClass ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

2 - Adam Woltański ( Kasztan ) , Kamil Rutkowski , Jakub Korzątkowski ( obaj Czarki ) , Maciej Smoliński , Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze ) , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak ( obaj Ekipa WPZ ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Sebastian Olender ( Olszewka )

1 -, Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dariusz Rólka ( obaj Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Marcin Wątkowski , Rafał Skała ( obaj Janusze ) , Paweł Kuzia ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 15:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNA LIGA FUTSALU
KOLEJKA NUMER 3 NIEDZIELA 15.00 !!!

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Strzelcy

8 - Adam Niestępski ( InterClass )

7 - Adam Lewandowski ( Czarki )
6 - Piotr Molski ( Czarki )
5 – Kamil Makowski ( Czarki )
4 – Lubański Daniel ( Czarki )

3 - Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) ,Sokół Marcin , (Czarki ) , Bartłomiej Orłowski ( InterClass ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

2 - Adam Woltański ( Kasztan ) , Kamil Rutkowski , Jakub Korzątkowski ( obaj Czarki ) , Maciej Smoliński , Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze ) , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak ( obaj Ekipa WPZ ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Sebastian Olender ( Olszewka )

1 -, Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dariusz Rólka ( obaj Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Marcin Wątkowski , Rafał Skała ( obaj Janusze ) , Paweł Kuzia ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 15:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Halowa Liga Nocna
Wyniki 2 kolejki

Po Ibizie - InterClass 1-6
( Paweł Kuzia - Adam Niestępski - 4 , Bednarski Wojciech - 2 )

Ekipa WPZ - Janusze 4-3
( Łukasz Rykowski - 2 , Brejlak Kamil - 2 - Gabryś Żabiński , Bartosz Wilga , Rafał Skała )

Kasztan - Czarki 2-22
( Dariusz Rólka , Kacper Opalach - Kamil Makowski - 5 , Adam Lewandowski - 4 , Daniel Lubański - 4 , Marcin Sokół - 3 , Piotr Molski - 3 , Jakub Kurzątkowski - 2 , samobójcza )

Olszewka - Chorzele 2-3
( Sebastian Olender , Kamil Więcek - Wierzbicki Maciej - 2 , Zbigniew Lubowiedzki )
Dodano 10 grudzień 2016, o godzinie 00:33 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNA LIGA HALOWA
Już w najbliższy piątek II kolejka Nocnej Ligi Halowej w Jednorożcu.

Po pierwszej kolejce liderem jest ekipa Czarki wyprzedzając lepszym bilansem bramkowym zespoły Chorzel i InterClass.

Najlepszym strzelcem jest jak na razie Adam Niestępski z ekipy InterClass, strzelec 4 bramek.

Oto zestaw par i godziny meczy:

Kolejka 2 09.12.2016 r. PIĄTEK!!!!!



19.30 – 20.10 Po Ibizie – Inter Class
20.15 - 21.00 Ekipa WPZ - Janusze
21.05 - 21.50 Kasztan – Czarki
21.55 - 22.35 Olszewka - Chorzele



Kolejka numer III już w niedzielę 11.12.2016 r.

15.00 – 15.45 Kasztan - Janusze
15.50 – 16.35 Olszewka - Czarki
16.40 – 17.25 Chorzele- Inter Class
17.30 – 18.15 Po Ibizie – Ekipa WPZ


Dodano 08 grudzień 2016, o godzinie 00:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

Turniej 17 grudzień
Wszystkie drużyny, które zgłosiły chęć gry w turnieju który odbędzie się dn. 17.12.2016 r. proszone są o potwierdzenie swojej obecności do dn. 10.12.2016 r. ( SOBOTA ).

Potwierdzenie wysyłamy sms'em pod nr. 515 795 665 - Gabriel Żabiński.
( PODAJEMY NAZWĘ DRUŻYNY )


Ekipy które się zgłosiły
- Janusze
- Baranowo
- Team Ciechanów
- Czarki
- FC po nalewce
- UKS Lipa
- Interclass
- MsM
- Połoń
- Olszewka
- Piwosze 07
-Deptuła Paliwa Kadzidło
Dodano 06 grudzień 2016, o godzinie 22:15 przez Żabka   Komentarze[0]

I kolejka za nami
Pierwsza kolejka nocnej ligi za nami.

Oto wyniki:

Olszewka - Kasztan 4-4
( Deptuła Sebastian - 3 , Sebastian Olender - Adam Wultański - 2 , Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski )

Po Ibizie - Chorzele 0-3
( samobójcza , Hubert Brzezicki , Maciej Wierzbicki )

Ekipa WPZ - Czarki 3-11
(Radosław Sokołowski - 3 - Adam Lewandowski - 3 , Piotr Molski - 3 , Kamil Rutkowski - 2 , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski )

Janusze - InterClass 7-8
( Maciej Smoliński - 2 , Marcin Bartosiewicz - 2 , Marcin Wątkowski , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga - Adam Niestępski - 4 , Bartłomiej Orłowski - 3 , Wojciech Bednarski )

Strzelcy

4 - Adam Niestępski ( InterClass )


3 - Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Adam Lewandowski , Piotr Molski ( obaj Czarki ) , Bartłomiej Orłowski ( InterClass )
2 - Adam Woltański ( Kasztan ) , Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Maciej Smoliński , Marcin Bartosiewicz ( obaj Janusze )
1 - Sebastian Olender ( Olszewka ) , Mateusz Soliwodzki , Paweł Żmijewski ( obaj Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Maciej Wierzbicki ( obaj Chorzele ) , Jakub Cichocki , Mateusz Pepłowski , Dariusz Sławski ( wszyscy Czarki ) , Marcin Wątkowski , Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga ( wszyscy Janusze )

Kolejka 2 09.12.2016 r. PIĄTEK!!!!!

Godzina meczu Zespoły
19.30 – 20.10 Po Ibizie – Inter Class
20.15 - 21.00 Ekipa WPZ - Janusze
21.05 - 21.50 Kasztan – Czarki
21.55 - 22.35 Olszewka - Chorzele

Dodano 02 grudzień 2016, o godzinie 23:52 przez mazowsze   Komentarze[1]

PRZYPOMINAMY
JUŻ 11 EKIP ZGŁOSIŁO SIĘ DO HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Turniej odbędzie się dnia 17 grudnia 2016 r. od godziny 9.00.

Wpisowe 120zł

Liczba miejsc ograniczona do 12 !!!

Zgłoszenia i zapytania kierować proszę pod nr telefonu
515 795 665 - Gabriel Żabiński

Ekipy które się zgłosiły
- Janusze
- Baranowo
- Team Ciechanów
- Czarki
- FC po nalewce
- UKS Lipa
- FC Szprot
- MsM
- Połoń
- Olszewka
- Piwosze 07
Dodano 30 listopad 2016, o godzinie 21:37 przez żabka   Komentarze[0]

ZACZYNAMY
Już w najbliższy piątek zaczynamy rozgrywki Nocnej Ligi Futsalu.
Do rozgrywek zgłosiło się 8 ekip które zagrają 2 rundy.
Pierwsza to system każdy z każdym.
Po tym nastąpi druga runda play off.
W niej zespół który jest na 1 miejscu zagra z 8 zespołem, 2 z 7, 3 z 6, 4 z 5.
Później będą półfinały i finał.

Pierwsza kolejka rozgrywek wygląda następująco :
Godzina meczu Zespoły
20.00 – 20.45 Olszewka – Kasztan
20.50 - 21.35 Po Ibizie – Chorzele
21.40 - 22.25 Ekipa WPZ – Czarki
22.30 - 23.15 Janusze – Inter Class


ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA
Dodano 27 listopad 2016, o godzinie 21:17 przez mazowsze   Komentarze[0]

LIGA DOJDZIE DO SKUTKU !!!
Zgłosiło się 8 ekip do Nocnej Ligi Halowej :
Janusze -Jednorożec
Chorzele
Czarki-Przasnysz
Inter Class -Przasnysz
Kasztan
Olszewka
Baranowo
Ekipa WPZ


Oczywiście lista nie jest zamknięta. Jeżeli jest jakaś drużyna która ma ochotę pograć w NLH serdecznie zapraszamy.
Liga będzie rozgrywana systemem każdy z każdym, mecz i rewanż.

START LIGI 2 GRUDNIA.
WIĘCEJ NIEBAWEM
Dodano 24 listopad 2016, o godzinie 21:09 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 6
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec