Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

6 kolejka NLH
I tym razem nie zabrakło emocji w 6 kolejce NLH.

Oto wyniki:

Olszewka - Ekipa WPZ 1-5
( Krystian Kuciński - Łukasz Rykowski -3, Jakub Maluchnik , Kamil Brejlak )

InterClass - Kasztan 23-3
( Adam Niestępski - 11 , Wojciech Bednarski - 3, Damian Małowidzki - 2 , Maciej Olszewski - 2 , Bartłomiej Orłowski , Rafał Sobieraj , Robert Śniadowski , samobójcze - 2 - Dariusz Rólka , Dawid Rólka , Dawid Jeznach )

Czarki - Chorzele 8-1
( Rutkowski Kamil - 2, Cichocki Jakub , Lubański Daniel , Sławski Dariusz , Lewandowski Adam , samobójcze -2 - Wierzbicki Maciej )

Janusze - Po Ibizie 9-8
( Maciej Smoliński - 3 , Marcin Wątkowski - 2 , Marcin Bartosiewicz - 2 ,Gabriel Żabiński , Bartosz Wilga - Paweł Kuzia - 2 , Marcin Dobrzyński -2 ,Damian Duszak , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski )



STRZELCY BRAMEK

29 - Adam Niestępski ( InterClass )

20 - Adam Lewandowski ( Czarki )
13 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
10 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
8 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Bartosz Wilga , Gabriel Żabiński ( Janusze )
7 - Rober Ciuba , Marcin Wątkowski (Janusze ) , Piotr Molski , Lubański Daniel ( Czarki )

6 - Kamil Makowski ( Czarki )

5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Piotr Górniak , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ ) , Bartłomiej Orłowski (InterClass ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele )

3 - Radosław Sokołowski , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Sebastian Olender , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski , Paweł Kuzia ( Po Ibizie ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) , Jakub Cichocki (Czarki ) ,

2 - Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Zbigniew Lubowiedzki , Marcin Szmalc , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Mateusz Fąk , Marcin Dobrzyński ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Cezary Romański (Czarki ) , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )

HARMONOGRAM RUNDY PLAY OFF

Ćwierćfinały:

Mecz I 1 – 8
II 2 - 7
III 3 - 6
IV 4 - 5


Półfinały:

Mecz V Zwycięzca I – Zwycięzca IV
Mecz VI Zwycięzca II – Zwycięzca III

Mecz o miejsca 5-8

VII Przegrany I – Przegrany IV
VIII Przegrany II – Przegrany III

O miejsce 7

Przegrany VII – Przegrany VIII

O miejsce 5

Zwycięzca VII – Zwycięzca VIII


O miejsce 3 :

Przegrany V – Przegrany VI

Finał:

Zwycięzca V– Zwycięzca VI
Dodano 21 grudzień 2016, o godzinie 23:00 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 6
Już w czwartek 22.12.2016 r. rozegramy 6 a zarazem przedostatnią kolejkę Nocnej Ligi Halowej.

CZWARTEK 22.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Ekipa WPZ
19.50 – 20.35 Inter Class – Kasztan
20.40 – 21.25 Czarki – Chorzele
21.30 – 22.15 Janusze - Po Ibizie
Dodano 19 grudzień 2016, o godzinie 20:29 przez mazowsze   Komentarze[0]

5 kolejka NLH
5 kolejka za nami.

Oto wyniki:

Chorzele - Kasztan 9-1
Andrzej Dąbrowski - 3 , Arkadiusz Czaplicki - 2, Hubert Brzezicki - 2 , Piotr Walewacz , Marcin Szmalc )

Czarki - Po Ibizie 8-2
Kamil Rutkowski - 4 , Cezary Romański , Adam Lewandowski , Mateusz Pepłowski , Marcin Sokół - Damian Duszak , Wiktor Fąk )

Olszewka - Janusze 1-12
( Sebastian Olender - Marcin Bartosiewicz - 4 ,Bartosz Wilga - 3 , Robert Ciuba - 3 , Marcin Wątkowski - 2 )

InterClass - Ekipa WPZ 4-3
( Adam Niestępski - 2 , Wojciech Bednarski , Piotr Roman - Damian Grędziński - 2 , Piotr Górniak )

STRZELCY BRAMEK

19 - Adam Lewandowski ( Czarki )

18 - Adam Niestępski ( InterClass )
11 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
8 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
7 - Gabriel Żabiński Bartosz Wilga , Rober Ciuba , (Janusze ) , Piotr Molski ( Czarki )
6 - Kamil Makowski , Lubański Daniel (obaj Czarki )
5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ )
4 –Bartłomiej Orłowski (InterClass ) , Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Kamil Brejlak , Maciej Wierzbicki , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele )

3 - Radosław Sokołowski , (Ekipa WPZ ) , Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Sebastian Olender ( Olszewka ) , Piotr Roman ( InterClass )

2 - Dariusz Rólka , Mateusz Soliwodzki ( wszyscy Kasztan ) , Jakub Cichocki (Czarki ) , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( wszyscy Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik , Ekipa WPZ ( obaj Ekipa WPZ ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Zbigniew Lubowiedzki , Marcin Szmalc , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Rafał Ogonowski , Wiktor Fąk , Karol Dawid ( Po Ibizie ) ,

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Rólka ( wszyscy Kasztan ) , Piotr Walewacz (Chorzele ) , , Dariusz Sławski , Cezary Romański (Czarki ) , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk , Damian Duszak , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Maciej Olszewski , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj ( obaj InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )
Dodano 18 grudzień 2016, o godzinie 20:00 przez mazowsze   Komentarze[0]

5 kolejka NLH
Dzisiaj tj niedziela 18.12.2015 r .5 kolejka Nocnej Ligi Halowej.

Oto zestaw par i godziny meczy:

15.00 – 15.45 Chorzele – Kasztan
15.50 – 16.35 Czarki – Po Ibizie
16.40 – 17.25 Olszewka – Janusze
17.30 – 18.15 Inter Class – Ekipa WPZ

Propozycja terminów dwóch ostatnich kolejek rundy zasadniczej:

CZWARTEK 22.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Ekipa WPZ
19.50 – 20.35 Inter Class – Kasztan
21.40 – 21.25 Czarki – Chorzele
21.30 – 22.15 Janusze - Po Ibizie

CZWARTEK 29.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Po Ibizie
19.50 – 20.35 Ekipa WPZ – Kasztan
21.40 – 21.25 Janusze – Chorzele
21.30 – 22.15 Inter Class – Czarki



Dodano 18 grudzień 2016, o godzinie 10:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Czarki rządzą
Ekipa Czarki okazała się bezkonkurencyjna w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Jednorożec.
W meczu finałowym pokonała ekipę InterClass 3-0 zdobywając tym samym puchar.

Ponadto zawodnicy z drużyny Czarki zdobyli dwie statuetki :

Najlepszy bramkarz -Cichocki Jakub
Król strzelców - Kamil Rutkowski.


Gratulujemy.

Wyniki:

Grupa A

Baranowo – InterClass 1-2
Połoń – Piwosze 07 0-0
Baranowo – Piwosze 07 3-0
Połoń – InterClass 0-0
Baranowo – Połoń 2-2
Piwosze 07 – InterClass 1-7

Tabela:
1.InterClass 7 pkt. 9-1 br.
2.Baranowo 4 6-4
3.Połoń 3 2-2
4.Piwosze 07 1 0-10


Grupa B

FC po Nalewce – MsM 0-1
Janusze – Olszewka 1-2
FC po Nalewce – Olszewka 2-2
Janusze – MsM 1-0
FC po Nalewce – Janusze 1-5
Olszewka – MsM 0-1

Tabela:

1.Janusze 6 7-3
2.MsM 6 2-1
3.Olszewka 4 4-4
4.FC po Nalewce 1 3-8





Grupa C

Deptuła Paliwa Kadzidło – Lipa 3-2
Team Ciechanów – Czarki 1-3
Deptuła Paliwa Kadzidło – Czarki 0-4
Team Ciechanów – Lipa 7-1
Dep. Paliwa Kadzidło – Team Ciechanów 1-3
Czarki – Lipa 8-0

Tabela:

1.Czarki 9 15-1
2.Team Ciechanów 6 11-5
3.Deptuła Paliwa Kadzidło 3 4-9
4.Lipa 0 3-18

Mecz o miejsce 11

Piwosze 07 – Lipa 1-3

Mecz o miejsce 9

Połoń - FC po Nalewce 2-1

Mecz o 7 miejsce

Olszewka – Deptuła Paliwa Kadzidło 1-3

Mecz o miejsce 5

MsM – Baranowo 3-0 vo

Półfinały

Czarki – Janusze 3-2

InterClass – Team Ciechanów 2-0

Mecz o miejsce 3

Janusze – Team Ciechanów 1-1 6-5 k.

Finał

Czarki – InterClass 3-0

Dodano 17 grudzień 2016, o godzinie 19:04 przez mazowsze   Komentarze[0]

4 kolejka NLH
Olszewka - InterClass 3-11
( Krystian Kuciński -2 , Sebastian Olender - Adam Niestępski - 6 , Piotr Roman , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj )

Chorzele - Ekipa WPZ 4-2
( Błażej Kaszuba , Maciej Wierzbicki , Marcin Szmalc , Andrzej Dąbrowski - Kamil Brejlak , Piotr Górniak )

Kasztan - Po Ibizie 1-3
( Adam Wultański - Paweł Zarjewski , Karol Dawid )

Czarki - Janusze 13-5
(Adam Lewandowski - 8 ,Mateusz Pepłowski - 2 , Kamil Rutkowski - 2 , Jakub Cichocki - Gabryś Żabiński - 3 , Rafał Skała , Mateusz Wódkiewicz )

STRZELCY BRAMEK

18 - Adam Lewandowski ( Czarki )

16 - Adam Niestępski ( InterClass )
7 - Marcin Bartosiewicz , Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Piotr Molski ( Czarki )
6 - Kamil Makowski , Lubański Daniel (obaj Czarki )
5 –Jakub Korzątkowski ( Czarki ) , Deptuła Sebastian ( Olszewka )
4 –, Rober Ciuba , Bartosz Wilga ( obaj Janusze ) , Bartłomiej Orłowski , Bednarski Wojciech ( obaj InterClass ) , Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Kamil Brejlak , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

3 - Radosław Sokołowski , (Ekipa WPZ ) , Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , , Błażej Kaszuba ( Chorzele ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Adam Woltański ( Kasztan )

2 - Dariusz Rólka , Mateusz Soliwodzki ( wszyscy Kasztan ) , Jakub Cichocki (Czarki ) , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( wszyscy Janusze ), Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik , ( obaj Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Rafał Ogonowski, Karol Dawid ( Po Ibizie ) , Piotr Roman ( InterClass )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak ( wszyscy Kasztan ) , Hubert Brzezicki , Marcin Szmalc ( obaj Chorzele ) , , Dariusz Sławski , ( wszyscy Czarki ) , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Maciej Olszewski , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Daniel Krzykowski , Rafał Sobieraj ( obaj InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )
Dodano 17 grudzień 2016, o godzinie 18:36 przez mazowsze   Komentarze[0]

Turniej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec!!!
Znamy już grupy i kolejność meczy w turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec.

Grupa A

1.Baranowo
2.Połoń
3.Piwosze 07
4.InterClass

Grupa B

1.FC po Nalewce
2.Janusze
3.Olszewka
4.MsM

GRUPA C

1.Deptuła Paliwa Kadzidło
2.Team Ciechanów
3.Czarki
4.Lipa

Kolejność meczy :

Grupa A
9.00 Baranowo – InterClass
9.12 Połoń – Piwosze 07
Grupa B
9.25 FC po Nalewce – MsM
9.38 Janusze – Olszewka
Grupa C
9.51 Deptuła Paliwa Kadzidło – Lipa
10.04 Team Ciechanów – Czarki
Grupa A
10.17 Baranowo – Piwosze 07
10.30 Połoń – InterClass
Grupa B
10.43 FC po Nalewce – Olszewka
10.56 Janusze – MsM
Grupa C
11.09 Deptuła Paliwa Kadzidło – Czarki
11.22 Team Ciechanów – Lipa
Grupa A
11.35 Baranowo – Połoń
11.48 Piwosze 07 – InterClass
Grupa B
12.01 FC po Nalewce – Janusze
12.14 Olszewka – MsM
Grupa C
12.27 Deptuła Paliwa Kadzidło – Team Ciechanów
12.40 Czarki – Lipa

Mecz o miejsce 11
13.00 -
Mecz o miejsce 9
13.13 -
Półfinały
13.26 -
13.39 -
Mecz o 7 miejsce
13.52 -
Mecz o miejsce 5
14.10 -
Mecz o miejsce 3
14.30 -

Finał
14.45 -

Dodano 16 grudzień 2016, o godzinie 18:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

PIŁKARKI WEEKEND PRZED NAMI
Bogaty weekend na Hali Widowisko-Sportowej w Jednorożcu.
Już jutro i w niedzielę czeka nas kolejna odsłona ( kolejka 4 i 5 ) Nocnej Ligi Halowej.

Oto harmonogram gier piątkowych i niedzielnych:

4 kolejka NLH PIĄTEK 16.12.2016 r.

19.40 – 20.25 Olszewka – Inter Class
20.30 – 21.15 Chorzele – Ekipa WPZ
21.20 – 22.05 Kasztan – Po Ibizie
22.10 – 22.55 Czarki - Janusze

kolejka 5 niedziela 18.12.2016 r.

15.00 – 15.45 Chorzele – Kasztan
15.50 – 16.35 Czarki – Po Ibizie
16.40 – 17.25 Olszewka – Janusze
17.30 – 18.15 Inter Class – Ekipa WPZ


Miedzy tymi rozgrywkami w sobotę od godziny 9.00 zapraszamy na Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec.
W turnieju tym na pewno nie zabraknie emocji.
Tylko z naszej gminy wystąpi aż 5 ekip ( Janusze , Połoń ,Olszewka , Piwosze 07 oraz Lipa ).Poza tym wystąpi kilka innych mocnych zespołów a więc emocje gwarantowane. Zapraszamy do oglądania i kibicowania.
Dodano 15 grudzień 2016, o godzinie 21:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

Turniej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec!!!
Wszystkich sympatyków haratania w gałę zapraszamy na Halę Widowiskowo Sportową w Jednorożcu w najbliższą sobotę tj. 17.12.2016 r do oglądania turnieju piłki nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Jednorożec pana Krzysztofa Stancel..

Do turnieju zgłosiło się 12 ekip :
- Janusze
- Baranowo
- Team Ciechanów
- Czarki
- FC po Nalewce
- UKS Lipa
- InterClass
- MsM
- Połoń
- Olszewka
- Piwosze 07
- Deptuła Paliwa Kadzidło

Wszystkie drużyny potwierdziły swoją obecność.

Co do turnieju to zespoły zostaną rozlosowane do 3 grup po 4 zespoły.
W grupie obowiązuje system każdy z każdym.
Czas gry raz 12 minut.
Do rundy finałowej przejdą tylko zwycięzcy grup oraz zespół z drugiego miejsca z najlepszym wynikiem punktowym.
Reszta drużyn zagra o miejsca.
Dla pierwszych czterech zespołów będą puchary.
Puchar otrzyma także najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju.
Grupy oraz szczegółowy harmonogram i terminarz gier ukarze się po losowaniu w piątek wieczorem.
Dodano 12 grudzień 2016, o godzinie 22:34 przez mazowsze   Komentarze[2]

4 kolejka NLH
4 kolejka NLH PIĄTEK 16.12.2016 R.

19.40 – 20.25 Olszewka – Inter Class
20.30 – 21.15 Chorzele – Ekipa WPZ
21.20 – 22.05 Kasztan – Po Ibizie
22.10 – 22.55 Czarki - Janusze

Dodano 12 grudzień 2016, o godzinie 22:11 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 3
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec