Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Terminarz NLH
Terminarz i godziny meczów półfinałowych i o miejsca NLH:

PIĄTEK 13.01.2017 r.

19.40 Czarki - Janusze

20.30 Chorzele - InterClass

21.20 Olszewka - Po Ibizie

22.10 Kasztan - Ekipa WPZ


Kolejka finałowa odbędzie się dnia
15.01.2017 r. ( NIEDZIELA )


O miejsce 7 godzina
15.00-15.45
Przegrany : Kasztan/Ekipa WPZ - Olszewka/Po Ibizie

O miejsce 5
15.50-16.35
Wygrany : Kasztan/Ekipa WPZ - Olszewka/Po Ibizie

O miejsce 3
16.40-17.25
Przegrany : Czarki/Janusze - InterClass/Chorzele

Finał
17.30-18.15
Wygrany : Czarki/Janusze - InterClass/Chorzele

Nagrodami za grę w lidze są :

Puchary za miejsca I , II i III

Puchary za udział w lidze miejsca IV - VIII

Statuetka dla najlepszego zawodnika

Statuetka dla najlepszego bramkarza

Statuetka dla najlepszego strzelca


Niestety medali dla najlepszych trzech ekip nie będzie
Dodano 08 styczeń 2017, o godzinie 21:50 przez mazowsze   Komentarze[1]

I runda za nami
1 runda play off za nami.
Nie zabrakło w niej emocji, walki i dużo bramek.

Wyniki :

Janusze - Ekipa WPZ 11-2
( Marcin Bartosiewicz - 3 , Maciej Smoliński - 2 , Bartosz Wilga - 2 , Marcin Wątkowski - 2 , Gabryś Żabiński , Robert Ciuba - Tomasz Kamiński , Radosław Sokołowski )

Czarki - Kasztan 26-0
( Adam Lewandowski - 17 , Kamil Rutkowski - 2 , Czarek Romański - 2 , Kamil Makowski - 2 , Jakub Kurzątkowski , samobójcze - 2 )

InterClass - Olszewka 9-4
( Adam Niestępski - 4 , Wojciech Bednarski - 3 , Bartłomiej Orłowski , Damian Małowidzki - Kamil Więcek - 3 , Sebastian Olender )

Po Ibizie - Chorzele 2-3
( Rafał Ogonowski , samobójcza - Zbigniew Lubowiedzki , Maciej Wierzbicki , Arkadiusz Czaplicki )

STRZELCY BRAMEK

37 - Adam Lewandowski ( Czarki )

34 - Adam Niestępski ( InterClass )

16 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

13 - Kamil Rutkowski ( Czarki )

12 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Bartosz Wilga ( Janusze )

11 - Marcin Wątkowski ( Janusze )

9 - Piotr Górniak ( Ekipa WPZ ) , Kamil Makowski ( Czarki ) , Gabriel Żabiński ( Janusze )

8 - Rober Ciuba (Janusze ) , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )

7 - Piotr Molski , Jakub Korzątkowski , Lubański Daniel ( Czarki ) , Maciej Smoliński ( Janusze )

6 - Bartłomiej Orłowski (InterClass ) ,

5 –Deptuła Sebastian , Sebastian Olender ( Olszewka ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ )

4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Rafał Ogonowski ( Po Ibizie ) , Damian Małowidzki ( InterClass )

3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki , Cezary Romański (Czarki )

2 - Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Marcin Dobrzyński Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Patryk Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak , Michał Płocharz , Tomasz Kamiński ( Ekipa WPZ )

Dodano 08 styczeń 2017, o godzinie 21:23 przez mazowsze   Komentarze[0]

NLH
Przed nami pierwsza runda play off NLH.

Terminarz i godziny meczy 08.01.2017 r .


17.00
Janusze - Ekipa WPZ

17.50 Czarki - Kasztan

18.40 InterClass - Olszewka

19.30 Chorzele - Po Ibizie

Po tej rundzie zwycięzcy zagrają w półfinałach a przegrani o miejsca:

Terminarz meczy półfinałowych i o miejsca 5-8
13.01.2017 r . ( PIĄTEK )

Mecz o miejsca 5-8


Przegrany Chorzele/Po Ibizie - InterClass/Olszewka
Przegrany Czarki/Kasztan - Janusze/Ekipa WPZ

Półfinały:

Zwycięzca Chorzele/Po Ibizie - InterClass/Olszewka
Zwycięzca Czarki/Kasztan - Janusze/Ekipa WPZ

Kolejka finałowa odbędzie się dnia
15.01.2017 r. ( NIEDZIELA )



O miejsce 7 godzina
15.00-15.45

O miejsce 5
15.50-16.35

O miejsce 3
16.40-17.25

Finał
17.30-18.15

Nagrodami za grę w lidze są :

Puchary za miejsca I , II i III

Puchary za udział w lidze miejsca IV - VIII

Statuetka dla najlepszego zawodnika

Statuetka dla najlepszego bramkarza

Statuetka dla najlepszego strzelca


Niestety medali dla najlepszych trzech ekip nie będzie

Dodano 04 styczeń 2017, o godzinie 21:08 przez mazowsze   Komentarze[0]

Za tydzień zaczynamy
Już za tydzień piłkarze Mazowsza rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej.
Pierwszy trening odbędzie się na hali 17 stycznia 2017 r.
Początek godzina 18.00


Co do kadry to z drużyny odszedł już w trakcie rundy jesiennej Bartosz Kardaś.
Do Mazowsza wraca po półrocznej przerwie Krzysztof Antosiak.
Do treningów wraca także były zawodnik Mazowsza Rafała Krawczyk.Chęć gry w naszym zespole zgłosił Daniel Pietrzak.
Reszta zawodników zadeklarowała dalszą chęć współpracy z naszym klubem.
Od początku nie będzie z nami przygotowywał się nasz kapitan Łukasz Bors który ma problemy zdrowotne i musi zrobić sobie kilkutygodniową przerwę.
Czekamy także na decyzję 2 zawodników którym złożyliśmy propozycję gry i czekamy na ich decyzje czy są zainteresowani grą w Mazowszu.
Na pewno były by to wzmocnienia.

Plan sparingów i przygotować ekipy Mazowsza:

11.02.2017 - sparingpartner poszukiwany - ktoś chętny ??
18.02.2017 - Korona Szydłowo
25.02.2017 - Orzyc Chorzele
04.03.2017 -AGP Białołęka
11.03.2017 - Wieczfnianka Wieczfnia

Daty, godziny ustalona będą później
Dodano 02 styczeń 2017, o godzinie 23:13 przez mazowsze   Komentarze[0]

Runda play off
Runda play off przed nami.
W niej pierwszy zespół rundy zasadniczej zmierzy się z ostatnim itd.

Terminarz i godziny meczy 08.01.2017 r .


17.00
Janusze - Ekipa WPZ

17.50 Czarki - Kasztan

18.40 InterClass - Olszewka

19.30 Chorzele - Po Ibizie




Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:23 przez mazowsze   Komentarze[0]

7 kolejka NLH


Wyniki 7 kolejki

Olszewka - Po Ibizie 3-3

( Sebastian Ciach , Sebastian Olender , Patryk Kuciński - Paweł Zarjewski , Mateusz Fąk , samobójcza )

Ekipa WPZ - Kasztan 11-1

Piotr Górniak - 4 , Kamil Brejlak -3 , Jakub Maluchnik - 2 , Radosław Sokołowski , Michał Płocharz - Dariusz Rólka )

Chorzele - Janusze 4-4

( Maciej Wierzbicki - 2 , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki - Bartosz Wilga - 2 , Marcin Wątkowski - 2 )

InterClass - Czarki 2-3

( Adam Niestępski , Wojciech Bednarski - Kamil Rutkowski , Kamil Makowski , Jakub Kourzątkowski )


STRZELCY BRAMEK

30 - Adam Niestępski ( InterClass )

20 - Adam Lewandowski ( Czarki )
13 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
11 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
10 - Bartosz Wilga ( Janusze )
9 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ )
8 - Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ )
7 - Rober Ciuba , (Janusze ) , Piotr Molski , Kamil Makowski , Lubański Daniel ( Czarki ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
6 - Jakub Korzątkowski ( Czarki ) ,
5 –Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Bartłomiej Orłowski (InterClass ) ,
4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) ,Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka )
3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki (Czarki )
2- Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Marcin Dobrzyński Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )
1-Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Cezary Romański (Czarki ) , Kamil Więcek , Patryk Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak , Michał Płocharz ( Ekipa WPZ )

Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

7 kolejka NLH
Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

7 kolejka NLH
7 i zarazem ostatnia kolejka NLH dostarczyła nam bardzo dużo emocji.
Pierwszy mecz pomiędzy Olszewką i Po Ibizie decydował o miejscu VI. Olszewce potrzebna była wygrana i 2 razy prowadzili 1-0 i 2-1 jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

W drugim meczu faworyzowana Ekipa WPZ miała bardzo duże problemy - zwłaszcza na początku meczu - z team Kasztan. To Kasztan miał kilka sytuacji ale niestety tylko jedną zamienił na bramkę i prowadził 0-1. Kilka błędów w obronie i Ekipa WPZ zdobyła kilka bramek.Mimo otwartej gry z obydwu stron wynik korzystny dla WPZ którzy wygrali 11-1.

W kolejnym meczu Janusze potrzebowali zwycięstwa dwiema lub więcej bramkami żeby zająć III miejsce.Od początku prowadzili grę i na przerwę schodzili z wynikiem 1-0. Na początku 2 połowy zdobywają bramkę na 2-0, kontrolują grę jednak to drużyna z Chorzel zdobywa bramkę na 2-1.Po chwili jest 3-1 ale od tego momentu to Chorzele zdobywają 3 bramki pod rząd i mamy 3-4.W ostatnich sekundach Janusze ratują remis który nic i tak im nie daje.

Ostatni mecz to mecz dwóch niepokonanych dotąd drużyn. Kto przyszedł na halę widział bardzo dobry mecz z obydwu drużyn. Pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna InterClass za sprawa najlepszego strzelca ligi Adama Niestępskiego. Później Czarki doprowadziły do 1-1. W drugiej połowie to InterClass znowu wyszedł na prowadzenie.Jednak ostatnie słowo należało do drużyny Czarki.Najpierw doprowadzili do remisu a w ostatniej minucie strzelili na 3-2.Super mecz i brawa dla obydwu ekip za stworzone widowisko.

Wyniki 7 kolejki

Olszewka - Po Ibizie 3-3

( Sebastian Ciach , Sebastian Olender , Patryk Kuciński - Paweł Zarjewski , Mateusz Fąk , samobójcza )

Ekipa WPZ - Kasztan 11-1

Piotr Górniak - 4 , Kamil Brejlak -3 , Jakub Maluchnik - 2 , Radosław Sokołowski , Michał Płocharz - Dariusz Rólka )

Chorzele - Janusze 4-4

( Maciej Wierzbicki - 2 , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki - Bartosz Wilga - 2 , Marcin Wątkowski - 2 )

InterClass - Czarki 2-3

( Adam Niestępski , Wojciech Bednarski - Kamil Rutkowski , Kamil Makowski , Jakub Kourzątkowski )


STRZELCY BRAMEK

30 - Adam Niestępski ( InterClass )

20 - Adam Lewandowski ( Czarki )
13 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )
11 - Kamil Rutkowski ( Czarki )
10 - Bartosz Wilga ( Janusze )
9 - Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Marcin Wątkowski ( Janusze ) , Piotr Górniak ( Ekipa WPZ )
8 - Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ )
7 - Rober Ciuba , (Janusze ) , Piotr Molski , Kamil Makowski , Lubański Daniel ( Czarki ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
6 - Jakub Korzątkowski ( Czarki ) ,
5 –Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Łukasz Rykowski , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Bartłomiej Orłowski (InterClass ) ,
4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) ,Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka )
3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński ( Olszewka ) , Piotr Roman , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Rafał Ogonowski , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki (Czarki )
2- Mateusz Soliwodzki , Dawid Rólka (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Marcin Dobrzyński Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Dariusz Sławski ( Czarki )
1-Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Cezary Romański (Czarki ) , Kamil Więcek , Patryk Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Piotr Blaźlak , Michał Płocharz ( Ekipa WPZ )

Dodano 30 grudzień 2016, o godzinie 00:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Ostatnia kolejka
Przed nami ostatnia 7 kolejka rudny zasadniczej NLH w Jednorożcu.
Oto zestaw par :

CZWARTEK 29.12.2016 r.

19.00 – 19.45 Olszewka – Po Ibizie
19.50 – 20.35 Ekipa WPZ – Kasztan
20.40 – 21.25 Janusze – Chorzele
21.30 – 22.15 InterClass – Czarki

Na obecną chwilę nic nie jest rozstrzygnięcie.
O pierwszym miejscu zdecyduje ostatni mecz InterClass - Czarki.

Mecz Janusze - Chorzele zdecyduje o miejscach 3-5. W przypadku zwycięstwa Ekipy WPZ nad Kasztanami i Januszy nad Chorzelami trzy zespoły będą miały po 12 puntów. O kolejności miejsc decydować będzie mała tabela uwzględniająca tylko mecze między tymi zespołami ( jak na razie Chorzele -Ekipa 4-2, Janusze - Ekipa 3-4 ). Janusze wygrywając 2 lub więcej bramkami będą mieli III miejsce. W innym wypadku Chorzele będą na III miejscu , Ekipa WPZ IV a Janusze na V.

Mecz Olszewka - Po Ibizie będzie decydował o miejscu VI - VII. Olszewka musi wygrać żeby mieć VI miejsce, Po Ibizie wystarczy remis.

Sami widzicie że ostatnia kolejka będzie miała bardzo ciekawy przebieg.
Wygrana każdego zespołu daje im przewagę w rundzie play off.

Dlatego już dziś zapraszamy do kibicowania.
CZWARTEK GODZINA 19.00 !!!


( Na zdjęciu Adam Niestępski( InterClass ) jak na razie najlepszy strzelec ligi 29 bramek zdjęcie FB Iskra Krasne
Dodano 26 grudzień 2016, o godzinie 12:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wesołych Świąt
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia z podziękowaniami za dotychczasowe odwiedziny naszej strony składa drużyna Mazowsze Jednorożec.
Dodano 22 grudzień 2016, o godzinie 23:07 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 2
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec