Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Pierwszy mecz sparingowy
W sobotę o godzinie 14.00 Mazowsze rozegra pierwszy mecz sparingowy.

Naszym przeciwnikiem będzie zespół Wkry Sochocin.
Wyjazd 12.40 Rogatki

Niestety z przyczyn od nas niezależnych mecz niedzielny z Olszewką zostaje odwołany.
Na boisku w Baranowie jest duży śnieg i boisko nie zostanie odśnieżone gdyż wjazd ciężkim sprzętem groził by zniszczenie murawy.
Dodano 10 luty 2017, o godzinie 09:35 przez mazowsze   Komentarze[0]

Nowy sparing
Dnia 11 lutego drużyna Mazowsza rozegra mecz sparingowy z ekipą Wkry Sochocin.Jest to zespół występujące w naszej lidze okregowej
Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 13.30 w Przasnyszu na boisku ze sztuczna nawierzchnią.

Następnego dnia tj 12 lutego zmierzymy się z Olszewką.
Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie.
Początek meczu 13.00

Kolejne sparingi :
18.02.2017 - Korona Szydłowo ( LO COOZPN )
25.02.2017 - Orzyc Chorzele ( LO COOZPN )
04.03.2017 -AGP Białołęka ( LO Warszawa )
11.03.2017 - Wieczfnianka Wieczfnia ( LO COOZPN )

Daty, godziny ustalona będą później
Dodano 01 luty 2017, o godzinie 12:41 przez mazowsze   Komentarze[0]

Turniej piłki halowej
Drużyna Mazowsze Jednorożec organizuje turniej dla dzieci z rocznika 2005 i młodsi
Turniej odbędzie się 19 lutego 2017r. na hali sportowej w Jednorożcu.
Wszystkie chętne drużyny proszone są o kontakt pod nr 515 795 665 - Gabriel Żabiński.
Zapisy trwają do 15 lutego!!!
Wpisowe wynosi 100zł od drużyny.
Dodano 26 styczeń 2017, o godzinie 21:40 przez Zabka   Komentarze[0]

TRENINGI
Za nami już dwa treningi zespołu Mazowsze.

Frekwencja na treningach jak na razie jest bardzo dobra , na pierwszym było 18 zawodników na drugim 14.

Trenujemy dwa razy w tygodniu :
wtorek , czwartek 18.00 - 20.00

Plan sparingów i przygotować ekipy Mazowsza:

12.02.2017 godzina 13.00 w Baranowie - Olszewka( ekipa amatorska z naszej gminy )
18.02.2017 - Korona Szydłowo ( LO COOZPN )
25.02.2017 - Orzyc Chorzele ( LO COOZPN )
04.03.2017 -AGP Białołęka ( LO Warszawa )
11.03.2017 - Wieczfnianka Wieczfnia ( LO COOZPN )

Daty, godziny ustalona będą później
Dodano 22 styczeń 2017, o godzinie 21:45 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwszy trening
Pierwszy trening za drużyną Mazowsza.
Na zajęciach stawiło się 18 zawodników. Nie było tylko kontuzjowanego Łukasza Borsa oraz lekko chorego Gabrysia Żabińskiego.
Na treningu było także 4 staro nowych zawodników.
Dodano 18 styczeń 2017, o godzinie 07:57 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwszy trening
Już jutro drużyna Mazowsza wznawia treningi przed rundą rewanżową A-klasy.

Do drużyny wracają po krótkiej przerwie Krzysztof Antosiak ( pół roku ) , dłuższej Rafał Krawczyk ( 1,5 roku )oraz debiutanci Daniel Pietrzak oraz Mateusz Olber.

Z drużyny odszedł do Orzyca Chorzele Bartosz Kardaś.
Z gry w Mazowszu w dniu dzisiejszym ze względu na kontuzję zrezygnował Marcin Jakubowski.

Treningi będą na hali lub jeśli pogoda pozwoli na boisku Orlik.

Wtorek 18.00
Dodano 16 styczeń 2017, o godzinie 21:29 przez mazowsze   Komentarze[0]

Klasyfikacja końcowa NLH
Klasyfikacja końcowa NLH:

1.InterClass
2.Janusze
3.Czarki
4.Chorzele
5.Ekipa WPZ
6.Olszewka
7.Kasztan
8.Po Ibizie

Nagrody indywidualne :

Najlepszy strzelec - Adam Niestępski ( InterClass ) - 39 bramek

Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki - 6 głosów)

Najlepszy zawodnik - Gabriel Żabiński ( Janusze - 4 głosy)

( zawodnika i bramkarza wybierali przedstawiciele drużyn )

Składy drużyn :

InterClass - Bartłomiej Orłowski , Wojciech Bednarski , Piotr Roman , Adam Niestępski , Kamil Roman , Marcin Kowalski , Damian Małowidzki , Maciej Olszewski , Daniel Krzykowski , Roman Szlaski , Rafał Sobieraj , Krzysztof Wdowiński , Robert Śniadowski

Janusze - Gabriel Żabiński
Marcin Bartosiewicz , Bartosz Wilga , Marcin Wątkowski , Kacper Głąbowski , Rafał Skała , Maciej Smoliński , Robert Ciuba , Mateusz Wódkiewicz , Szymon Sobieraj

Czarki -
Cichocki Jakub , Lewandowski Adam , Pepłowski Mateusz , Kurzątkowski Jakub ,Sokół Marcin , Sławski Cezary, Lubański Daniel , Sławski Dariusz , Orłowski Krystian , Molski Piotr , Rutkowski Kamil , Sojak Łukasz , Romański Cezary, Makowski Kamil

Chorzele - Maciej Lubowiedzki , Błażej Kaszuba , Zbigniew Lubowiedzki , Piotr Walewacz , Maciej Wierzbicki
Hubert Brzezicki , Marcin Szmalc , Andrzej Dąbrowski , Wojciech Kordek , Sławomir Zając , Kacper Rejs , Arkadiusz Czaplicki

Ekipa WPZ - Piotr Blaźlak , Kuba Maluchnik , Łukasz Rykowski , Kamil Brejlak , Radosław Sokołowski , Paweł Michalak , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak , Kamil Dąbrowski , Marcin Piastun , Damian Grędziński , Michał Płocharz , Tomasz Kamiński

Olszewska - Patryk Kuciński , Dariusz Majewski , Karol Majewski , Krystian Kuciński , Sebastian Olender , Paweł Piórkowski , Kamil Więcek , Sebastian Deptuła , Dariusz Zyra , Sebastian Ciach , Daniel Deptuła , Ariel Danielski , Daniel Dziekoński

Kasztan - Dariusz Rólka , Dawid Rólka , Adam Wultański , Kacper Opalach , Dawid Kaźmierczak , Mateusz Soliwodzki , Krzysztof Perzyna , Mateusz Kaźmierczak , Paweł Żmijewski , Dawid Jeznach , Bartłomiej Adamczyk , Chmieliński Rafał

Po Ibizie - Paweł Zarjewski , Damian Duszak , Radosław Grabowski , Mateusz Fąk , Wiktor Fąk , Krystian Olender , Patryk Olender , Mateusz Gąska , Marcin Dobrzyński , Rafał Ogonowski , Grzegorz Bieńskowski Paweł Kuzia , Krzysztof Chodkowski , Karol Dawid


DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DRUŻYNOM ZA UDZIAŁ W LIDZE.
CO ZŁEGO TO NIE JA :)








Dodano 15 styczeń 2017, o godzinie 20:09 przez mazowsze   Komentarze[0]

INTERCLASS MISTRZEM
Drużyna InterClass zdobyła mistrzostwo w w Nocnej Lidze Halowej.

W meczu finałowym gdzie nie zabrakło emocji, dramaturgi i zmian wyniku InterClass wygrał 7-6 z ekipą Janusze strzelając decydującą bramkę na 40 sekund przed końcem.
Na 3 minuty przed ostatnia syreną przegrywali 4-6 ale swoja determinacją doprowadzili do szczęśliwego dla siebie zwycięstwa.
Wielkie brawa i gratulacje.



Wyniki:

Mecz o 7 miejsce

Kasztan - Po Ibizie 3-0


Po Ibizie zrezygnowali z meczu

Mecz o miejsce 5

Olszewka - Ekipa WPZ 0-6


( Piotr Blaźlak - 2 , Piotr Górniak - 2, Kamil Brejlak , Radosław Sokołowski )

Mecz o 3 miejsce

Czarki - Chorzele 5-3

( Adam Lewandowski - 2 , Sokół Marcin , Daniel Lubański , Kamil Rutkowski - Marcin Szmalc , Maciej Wierzbicki , samobójcza )

Finał

Janusze - InterClass 6-7

( Gabriel Żabiński - 2 , Marcin Bartosiewicz , Marcin Wątkowski , Rafał Skała , Robert Ciuba - Piotr Roman - 3 , Adam Niestępski - 3 , Maciej Olszewski )


Dodano 15 styczeń 2017, o godzinie 14:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

OSTATNIE ROZSTRZYGNIĘCIA
Harmonogram ostatnich meczy NLH.

NIEDZIELA 15.01.2017 r.


O miejsce 7 -godzina 15.00

Kasztan - Po Ibizie

O miejsce 5 ------15.50

Ekipa WPZ - Olszewka

O miejsce 3 -----16.40

Czarki- Chorzele

Finał -----17.30

Janusze - InterClass




Po meczach o miejsca 7 i 5 zostaną od razu drużynom wręczone pamiątkowe puchary.

Drużynom walczącym o miejsca 1-4 puchary zostaną wręczone po finale.

Statuetki dla zawodników ( bramkarza , zawodnika i strzelca ) zostaną wręczone po finale.

Zawodnika oraz bramkarza ligi wybrali kapitanowie drużyn.Jak głosowali przedstawię po zakończeniu ligi.

Dodano 13 styczeń 2017, o godzinie 23:43 przez mazowsze   Komentarze[0]

Mamy finalistów
Przedostatnia kolejka NLH rozstrzygnęła jakie zespoły zagrają o jakie miejsca w I odsłonie Nocnej Ligi Halowej.

Wyniki :

Janusze - Czarki 6-3
( Marcin Bartosiewicz - 2 , Gabryś Żabiński , Robert Ciuba , Bartosz Wilga , Marcin Wątkowski - Daniel Lubański , Dariusz Sławski , Kamil Makowski )

InterClass - Chorzele 6-1
( Adam Niestępski - 2, Maciej Olszewski -2 , Wojciech Bednarski , Damian Małowidzki - Andrzej Dąbrowski )

Olszewka - Po Ibizie 6-2
( Sebastian Olender -2, Sebastian Ciach - 2 , Daniel Dziekoński , Dariusz Majewski - Marcin Dobrzyński - 2 )

Kasztan - Ekipa WPZ 1-8
( Dawid Rólka - Łukasz Rykowski - 4 , Jakub Maluchnik - 2 , Radosław Sokołowski , Piotr Blaźlak )



STRZELCY BRAMEK

37 - Adam Lewandowski ( Czarki )

36 - Adam Niestępski ( InterClass )

18 - Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

13 - Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Bednarski Wojciech ( InterClass ) , Bartosz Wilga ( Janusze )

12 - Marcin Wątkowski ( Janusze )

10 - Gabriel Żabiński ( Janusze ) , Kamil Makowski ( Czarki )
9 - Piotr Górniak , Łukasz Rykowski , ( Ekipa WPZ ) , Rober Ciuba (Janusze )

8 - Kamil Brejlak ( Ekipa WPZ ) , Maciej Wierzbicki ( Chorzele ) , Lubański Daniel ( Czarki )

7 - Piotr Molski , Jakub Korzątkowski , ( Czarki ) , Maciej Smoliński ( Janusze ) , Jakub Maluchnik ( Ekipa WPZ ) , Sebastian Olender ( Olszewka )

6 - Bartłomiej Orłowski (InterClass ) , Radosław Sokołowski ( Ekipa WPZ ) , Andrzej Dąbrowski ( Chorzele )

5 –Deptuła Sebastian ( Olszewka ) , Maciej Olszewski , Damian Małowidzki ( InterClass )

4 – Sokół Marcin , Mateusz Pepłowski (Czarki ) , Zbigniew Lubowiedzki , Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele ) , Dariusz Rólka ( Kasztan ) , Kamil Więcek ( Olszewka ) , Rafał Ogonowski , Marcin Dobrzyński ( Po Ibizie ) ,

3 - Błażej Kaszuba , Hubert Brzezicki ( Chorzele ) , Adam Woltański ( Kasztan ) , Krystian Kuciński , Ciach Sebastian ( Olszewka ) , Piotr Roman , ( InterClass ) , Wiktor Fąk , Paweł Kuzia , Mateusz Fąk ( Po Ibizie ) , Jakub Cichocki , Cezary Romański , Dariusz Sławski ( Czarki ) , Dawid Rólka ( Kasztan )

2 - Mateusz Soliwodzki (Kasztan ) , , Mateusz Wódkiewicz, Rafał Skała ( Janusze ), Marcin Szmalc , ( Chorzele ) , Krzysztof Chodkowski , Damian Duszak , Karol Dawid , Zarjewski Paweł ( Po Ibizie ) , Rafał Sobieraj ( InterClass ) , Piotr Blaźlak ( Ekipa WPZ )

1 -Paweł Żmijewski , Kacper Opalach , Dawid Kazimierczak , Dawid Jeznach ( Kasztan ) , Piotr Walewacz ( Chorzele ) , Patryk Kuciński , Dariusz Majewski , Daniel Dziekoński ( Olszewka ) , Marcin Kowalski , Daniel Krzykowski , Robert Śniadowski ( InterClass ) , Michał Płocharz , Tomasz Kamiński ( Ekipa WPZ )
Dodano 13 styczeń 2017, o godzinie 23:33 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 3
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec