Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Kolejne stracone punkty!!!
Dnia 13.05.2007 dru?yna Mazowsza Jednoro?ec gra?a na wyje?dzie z zespo?em Pe?ta Karniewo. Niestety nasza dru?yna przegra?a po bezbarwnej grze 3-2 (1-1).

Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga, Pawe? Ciuba,Przemek Mantaj (65' Pawe? Olszewski), Wojciech Piotrowski , Grzegorz Siedlecki -Piotr St?pkowski, Rafa? Obr?bski(75 Grzegorz Piotrowski), Piotr Grczy?ski - Artur Piotrak, Rafa? Prusik( 84’ Wojciech Granoszewski)

Mecz rozpocz?? sie od przewagi dru?yny z Jednoro?ca, co mia?o udokumentowanie w 10 minucie meczu. Wrzut z autu Piotrak i bardzo ?adny strza? z woleja Rafa?a Prusika daje prowadzenie 1-0. Mazowsze dalej prowadzi gr? w 20 minucie Rafa? Obr?bski nie wykorzystuje sytuacji sam na sam. Nie wykorzystane sytuacje si? mszcz? co mia?o udokumentowanie w 30 minucie meczu. Rzut ro?ny dla gospodarzy i po zamieszaniu podbramkowym napastnik Karniewa...[czytaj dalej]
Dodano 14 maj 2007, o godzinie 20:39 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Niezadowalaj?cy podzia? punktw (1:1)
6 maja 2007 r. odby? si? mecz: Mazowsze Jednoro?ec - T?cza ?yse. W tym spotkaniu zabrak?o nam szcz??cia. Najpierw niewykorzystany rzut karny, potem tracimy bramk?, nast?pnie pod koniec pierwszej po?owy nasz zawodnik dostaje drug? ??t? kartk? i gramy w dziesi?tk?. W drugiej po?owie nasz zawodnik trafia ze 100% akcji w s?upek. Na boisku cho? gra?o nas dziesi?ciu rywale nie robili przewagi i praktycznie inicjatywa by?a po naszej stronie. W 65 minucie pi?knym strza?em za linii pola karnego popisa? si? Artur Piotrak i tym sposobem remisujemy z T?cz?. W pozosta?ych minutach przeprowadzili?my jeszcze kilka akcji ale niestety nie zdo?ali?my wygra? tego meczu.

Sk?ad:

Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga, ?ukasz Bors, Mantaj Przemek (46' Pawe? Ciuba), Rafa? Krawczyk , Grzegorz Siedlecki -Piotr St?pkowski, Rafa? Obr?bski, Piotr Grczy?ski ( 70’ Marek Zbrzeski), - Artur Piotrak, Rafa? Prusik
Dodano 07 maj 2007, o godzinie 13:14 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Mazowsze gr? w meczu derbowym!!
Dnia 29 kwietnia dru?yna Mazowsza gra?a na wyje?dzie z zespo?em Orzyc Chorzele. Jednoro?ec wygra? 4-2 ( 1-1) a gra? w sk?adzie:
Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga ( 80’?ukasz Wjcik), ?ukasz Bors, Piotr St?pkowski( 80'Wojciech Granoszewski),- Rafa? Krawczyk, Pawe? Ciuba, Rafa? Obr?bski ( 70’ Wojciech Piotrowski), Piotr Grczy?ski ( 60’ Pawe? Olszewski), Grzegorz Siedlecki - Artur Piotrak, Rafa? Prusik. Mecz na trybunach zgromadzi? liczn? publiczno??, ale nie z Chorzel, tylko z Jednoro?ca!!!! Przyby?o na mecz oko?o 70 kibicw, ktrzy w g?o?ny i kulturalny sposb przez ca?y mecz dopingowali go?ci. Spotkanie zacz??o si? od zdecydowanych atakw zespo?u z Jednoro?ca. Jedna z ich akcji w 4 minucie zako?czy?a sie... [czytaj dalej]
Dodano 30 kwieceń 2007, o godzinie 18:18 przez przemek_prv   Komentarze[1]

Zwyci?stwo daj?c? punkty, bramki daj?ce rado?? kibicom.
22.04.2007 r. wygrywamy z Orze? Sypniewo 5:1. Zwyci?stwo jak najbardziej zas?u?one a bramki strzelone przez dru?yn? Mazowsza Jednoro?ec jak marzenie. Zatem plan wykonany w 100%. 3 wa?ne punkty zostaj? u nas!
[Czytaj Realacje]
Dodano 23 kwieceń 2007, o godzinie 23:10 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Mazowsze zala?o Narew! Fenomenalny mecz Prusika
Dzisiejszego dnia nasza dru?yna gra?a na wyje?dzie z zespo?em Narwi II Ostro??ka. Mazowsze zagra?o w sk?adzie:
Krystian Burchacki-Zbigniew Wilga, ?ukasz Bors, Piotr St?pkowski-Przemek Mantaj ( 75'?ukasz Wjcik),Pawe? Ciuba, Rafa? Obr?bski, Piotr Grczy?ski (70' Pawe? Olszewski)Rafa? Krawczyk ( 85' Grzegorz Piotrowski)- Artur Piotrak,Rafa? Prusik
Mecz rozpocz?? sie od zdecydowanych atakw dru?yny z Ostro??ki, ktre ko?czy?y sie na wysoko?ci pola karnego go?ci. Nasza dru?yna g?wne zagro?enie stwarza?a po sta?ych fragm?tach gry. Po rzutach wolnych swoje sytuacje mieli Krawczyk w 10 minucie i Piotrak w 13. Czego nie uda?o sie wcze?niej uda?o si? w 18 minucie.Do?rodkowanie z rzutu wolnego...[Czytaj dalej]
Dodano 15 kwieceń 2007, o godzinie 18:56 przez przemek_prv   Komentarze[0]

T?cza Ojrze? w ko?cu pokonana!!! 5:0
Dzi? odby? si? mecz o bardzo wa?ne punkty dla naszej dru?yny. Go?cie w pierwszych minutach podeszli do meczu z du?? agresj? i przycisneli nas na w?asnym polu karnym. Tylko cuda sprawia?y ?e nie stracili?my bramki no i oczywi?cie bardzo du?? zas?ug? ma w tym nasz bramkarz, ktry w tym meczu spisa? si? znakomicie.
W 20 minucie nasz snajper nie wykorzysta? rzutu karnego i sytuacja by?a naprawd? nie ciekawa gdy? go?cie byli bardzo zmotywowani i ich ataki by?y bardzo gro?ne. Ale to jednak my strzelamy pierwsi bramk? i go?cie zacz?li si? gubi?. Pod koniec drugiej po?owy by?o dla nas 2:0.
Na pocz?tku drugiej po?owy nasz zawodnik otrzymuje drug? ??t? kartk? i zaczynamy gra? w dziesi?tk?. Jednak o dziwo to my zacz?li?my jeszcze bardziej przewa?a? i kolejne bramki pada?y dla naszej dru?yny.

Wynik zako?czy? si? 5:0 dla Mazowsza.
Bramki strzelali: 2-Artur Piotrak, 2-Rafa? Prusik, 1-Rafa? Obr?bski.
Dodano 07 kwieceń 2007, o godzinie 22:40 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Pora?ka z Kurpik Kadzid?o!
Niestety w niedzielnym meczu przegrywamy 2:3 z Kurpik Kadzid?o. Jest to pierwsza pora?ka w tym sezonie wiosennym licz?c tak?e sparingi. Ale szcz??cie si? do nas u?miechn??o poniewa? Narew przegrywa z Konopiank? 0:1 a Boruta remisuje z T?cz? Ojrze? 1:1. Czyli wymarzona sytuacja przy naszej pora?ce. W grnej cz??ci tabeli praktycznie nic si? nie zmieni?o i ta pora?ka chod? przykra ale nie narobi?a nam wi?kszych szkd. Miejmy nadziej? ?e w kolejnym meczu zdo?amy zgarn?? 3 bardzo wa?ne punkty.
Dodano 02 kwieceń 2007, o godzinie 16:40 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Konopianka Konopki POKONANA!!!
W niedziele 25.03.2007 r. grali?my na wyje?dzie z Konopiank? Konopki. Wygrali?my po bardzo zaci?tym meczu 1:2.

Boisko na jakim odbywa? si? mecz nie pozwala?o nam gra? dolnymi pi?kami dlatego te? wi?kszo?? sytuacji stwarzali?my sobie z wrzutek w pole karne d?ugimi podaniami. Nasi ch?opcy wykazali si? w tym meczu du?? si?? fizyczna i kondycj?. Dali?my z siebie wszystko. Tylko by? problem ze strzelaniem bramek czyli z nasz? skuteczno?ci? w polu karnym.

Zwyci?stwo zas?u?one i oby tak dalej. Za tydzie? kolejny rywal: Kurpik Kadzid?o.
Dodano 26 marzec 2007, o godzinie 15:53 przez przemek_prv   Komentarze[0]