Strona Główna | Filmiki

Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Mecz o ważne punkty!
W niedzielę 4.11.2007 r. gramy mecz ligowy z Orz Goworowo. Spotkanie te w dużej mierze zdecyduje na jakim miejscu zakończymy rundę jesienną.
Nie ma co ukrywać że rywal spisuje się bardzo dobrze w lidze i choć zajmuje piąte miejsce w tabeli to traci tylko do nas 2 pkt a do lidera 3 pkt.
Dawno już tak wyrównanej ligi nie było. Tu każdy może tak samo przegrać jak i wygrać.
Z Goworowem graliśmy ostatni mecz w Pucharze Polski i zakończył się wygraną 5-4 dla Mazowsza.


A oto statystyki Goworowa:
Ilość meczy zwycięskich: 7 (63.64%)
Ilość meczy zremisowanych: 1 (9.09%)
Ilość meczy przegranych: 3 (27.27%)
Liczba punktów: 22
Ilość strzelonych bramek: 24 (średnia goli na mecz: 2.2)
Ilość straconych bramek: 12 (średnia goli na mecz: 1.1)
Dodano 31 październik 2007, o godzinie 13:35 przez przemek_prv   Komentarze[6]

Koncert !!!
Mazowsze Jednorożec po kilku słabszych spotkaniach rozegrało bardzo dobre spotkanie, wygrywając z zespołem ze Szreńska 8-0 ( 3-0 ).
Bramki dla naszych strzelali:
Rafał Prusik -4, Artur Piotrak 2 i Paweł Ciuba -2.
Jednorożec zagrał w składzie :
Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga, Łukasz Bors, Piotr Stępkowski-Łukasz Janiszewski ( 73'Łukasz Wójcik) Łukasz Kąkiel, Paweł Ciuba , Rafał Obrębski ( 75' Piotr Górczyński), Krawczyk Arek ( 58' Grzegorz Piotrowski)- Artur Piotrak, Rafał Prusik [czytaj relację]
Dodano 28 październik 2007, o godzinie 16:28 przez Papraczek :)   Komentarze[16]

Płaczki
Nie miałem pojęcia że ten artykuł wzbudzi takie zainteresowanie wśród wszystkich ludzi!!Pisząc go miałem nadzieję że wzbudzę pozytywne odczucie do pracy sędziów a nie negatywne wśród zawodników! Ludzie pisząc go chciałem pokazać że praca sędziów w tym sezonie jest niezadowalająca, że popełniają koszmarne błędy. I nie dotyczy to tylko jak gra Jednorożec a szczególnie jak Jednorożec przegrywa. W rozmowach z innymi trenerami każdy skarży się na pracę arbitrów tylko nikt głośno o tym nie mówi. Ale jak ja zdecydowałem się napisać w końcu o tym i podałem przykład meczu z Troszynem to wyszedłem na płaczka, wyszło że jak Mazowsze przegra to płacze itd.!!! A ja przypomnę tylko kto po meczu gadał na sędziów w Łysych, z Gruduska, Karniewa. Każdy kto przegrał gadał, ale niestety nie macie Internetu i nie umieszczacie uwag tylko na naszej stronie wyżywacie się na nas i piszecie że płaczemy!!Wy nigdy nie płaczecie a z tego co pamiętam to w Łysych byliście skorzy pobić sędziów!!A Panowie z Gruduska nie gadali po naszym meczu na sędziów? Też gadali tylko nie ma gdzie tego napisać to wyszło że my źli jesteśmy. A co Panowie z Troszyna mówili po pierwszej połowie w stosunku do sędziów?????
Ale jak wygrali to wielkie chojraki i piszą że beksy z nas ,ciekawe jak by był remis albo nie daj Bóg jak by przegrali!!
Akurat napisałem po przegranym meczu w Troszynie bo tam już było apogeum możliwości sędziego. To co ten Pan wyprawiał wołało o pomstę do nieba!! A czy sędzia nie mógł po meczu powiedzieć jak prawdziwy facet że popełnił pomyłkę i było by wszystko ok.? Trzeba było zawołać po meczu kapitana drużyny i powiedzieć że jednak popełniłem błąd i nie było by problemu i tego zamieszania całego! Dlaczego sędzia po meczu nie może przyznać się do błędu? Co stoi na przeszkodzie żeby tak zrobić, przecież każdy ma prawo popełniać błędy tylko sztuką jest się przyznać do tego!!
Ale już koniec tematu, patrzę że nie było najmniejszego sensu pisać o tym wszystkim. Artykuł został źle zrozumiany przez wszystkich i nie ma sensu dalej tego ciągną dlatego został usunięty wraz z waszymi komentarzami !!

Więcej w tym wszystkim było obrażania naszej drużyny niż prawdziwych komentarzy!! Ja nie przypominam sobie żeby obrażać jakąkolwiek drużynę, wyzywać od jakich tylko!! Świadczy to tylko o was, brak wam szacunku do przeciwnika!!

A co dotyczy moją osobę to możecie pisać płaczek, beksa i co tam wam się podoba bo mnie to i tak to zwisa ;p i nie rusza. Jestem zły bo jestem współprowadzącym tą stronę dlatego pisze komentarze itd. A jak napiszę o jakimś meczu źle to jestem płaczkiem ;).Wole pisać prawdę a nie tak jak niektórzy piszą na swoich stronach, byliśmy lepsi, sędzia wydrukował mecz i przegraliśmy 3-0!! Czy my kiedyś tak napisaliśmy????Takie są właśnie opisy na niektórych stronach. A najlepsi są Ci co piszą jaka ta strona, kto ja prowadzi itp. a swojej nie mają! Ale kraj demokratyczny i można pisać co tylko chce!!

I jeszcze jedno. My gramy dla własnej przyjemności, nikt za wszelką cenę nie chce nigdzie awansować itd.Jak uda się awansowac to fajnie jak nie to będziemy życ dalej!! Ktoś kiedyś sobie wymyślił że my jesteśmy faworytami i że walczymy o awans!! Nigdy nikt nic takiego nie powiedział!! Nie jesteśmy żadnymi faworytami i nie walczymy o awans!! Gramy sami dla siebie tylko i wyłącznie!

POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH I ŻYCZE POWODZENIA W LIDZE WSZYSTKIM ZESPOŁOM!!!

Dodano 23 październik 2007, o godzinie 15:05 przez Artur Piotrak   

3 punty zostały w Troszynie !!!
W meczu na szczycie Jednorożec przegrał z zespołem z Troszyna 4-2 (1-2). Mazowsze zagrało w składzie:
Krystian Burchacki- Arek Krawczyk ( 60'Łukasz Janiszewski), Łukasz Bors, Piotr Stępkowski,- Przemek Mantaj, Paweł Kuzia ( 53' Paweł Ciuba), Rafał Obrębski ( 70 Grzegorz Piotrowski), Rafał Krawczyk ( 80'Łukasz Kąkiel), Grzegorz Siedlecki - Artur Piotrak, Rafał Prusik

Bramki dla naszych zdobyli :Rafał Prusik,Artur Piotrak
Mazowsze nie grało źle ale Troszyn był zespołem lepszym ,bardziej dojrzalszym. Wygrali zasłużenie,może różnica dwóch bramek nie jest adekwatna do przebiegu meczu ale z drugiej strony wygrali zasłużenie.[czytaj relację]
Dodano 21 październik 2007, o godzinie 17:20 przez Papraczek :)   Komentarze[18]

Sparing strzelecki ;)
Wczorajszego dnia nasza drużyna zagrała mecz sparingowy z zespołem B-klasy Jantar Parciaki. Wynik meczu był sprawą drugorzędną choć nadmienię że do przerwy był wynik 12-0, a zakończył się wynikiem z 2 z przodu ( 25 - 1!!!!!!! ) .
Mecz był pożytecznym sprawdzianem dla zawodników którzy mniej grali dotychczas albo z powodu kontuzji nie grali przez długi okres czasu.
W meczu tym zadebiutował także zaledwie 15-sto letni ,dobrze rokujący zawodnik Daniel Wilga. W bramce w pierwszej połowie zadebiutował Artur Piotrak, a w napadzie zagrał Adam Grabowski.
Mazowsze zagrało w składzie:

Artur Piotrak( 65'Adam Grabowski) – Piotr Stępkowski, Daniel Wilga, Przemek Mantaj-Paweł Ciuba, Rafał Krawczyk, Rafał Obrębski, Grzegorz Piotrowski, Łukasz Janiszewski- Rafał Prusik ( 86’ Paweł Gwiazda ), Adam Grabowski( 65 Artur Piotrak)
Dodano 18 październik 2007, o godzinie 15:10 przez Papraczek :)   Komentarze[7]

Bardzo słaby mecz ale 3 punkty zostały w Jednorożcu!!
Dzisiejszego dnia Mazowsze podejmowało u siebie zespół z Gruduska. Był to najsłabszy mecz jaki ekipa z Jednorożca rozegrała w rundzie jesiennej. Jednorożec wygrał mecz 4 -2 (0-0).Bramki dla naszych strzelili:
Rafał Prusik -2,Paweł Kuzia,Artur Piotrak
Mazowsze zagrało w następującym składzie:
Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga, Łukasz Bors,Piotr Stępkowski-Paweł Ciuba, Rafał Obrębski (64' Grzegorz Piotrowski), Łukasz Kąkiel, Piotr Górczyński ( 53'Arek Krawczyk), Paweł Kuzia - Artur Piotrak , Rafał Prusik.
Mecz stał na dość niskim poziomie. Mazowsze grało bez ładu i składu. Zabrakło wszystkiego. Z taką grą ciężko będzie powalczyć za tydzień w Troszynie!!

[czytaj relację]
Dodano 14 październik 2007, o godzinie 17:02 przez pa   Komentarze[17]

Sokół przylatuje do Jednorożca.
W niedzielę 14 października Mazowsze Jednorożec gra z Sokołem Grudusk u siebie. Zespół ten jest naszym odwiecznym rywalem i często grywamy z nimi sparingi. Bilans wygranych zdecydowanie chyli się ku nam a ostatni sparing, który rozegraliśmy (25.02.2007r) zakończył się wynikiem 11-0 dla Naszych.

A jak sobie Grudusk radzi w A-klasie? W 8 meczach uzbierali 3 punkty i to wszystkie po remisach. Jednak remis z Konopianką Konopki 1-1 i Termo-Klima Karniewo 2-2 mógłby być niepokojący i zaskakujący gdyby nie fakt iż wszystkie te remisy były osiągnięte na boisku w Grudusku. A jak wiadomo Sokół przylatuje do Jednorożca gdzie zawsze ciężko mu się gra z nami. W tym meczu liczymy na zwycięstwo jednak jak zawsze mamy szacunek do rywala i nigdy nikogo nie lekceważymy.

Mecz w niedzielę o godzinie 13:30. Zapraszamy kibiców zarówno Gości jak i Gospodarzy.
Dodano 11 październik 2007, o godzinie 15:54 przez przemek_prv   Komentarze[3]

3 punkty przywieźione z Łysych
Dzisiejszego dnia drużyna grała na wyjeździe z zespołem Tęcza Łyse. Mazowsze wygrało 4-1 ( 1-1).
Bramki dla Mazowsza zdobyli : Paweł Ciuba, Przemek Mantaj, Artur Piotrak, Grzegorz Piotrowski.
Jednorożec zagrał w składzie:
Krystian Burchacki - Zbigniew Wilga, Łukasz Bors, Piotr Stępkowski, Przemek Mantaj - Paweł Kuzia, Łukasz Janiszewski (68'Piotr Górczyński), Rafał Obrębski, Łukasz Kąkiel ( 50'Grzegorz Piotrowski) - Arek Krawczyk ( 46' Artur Piotrak), Paweł Ciuba.

[czytaj relację]
Dodano 07 październik 2007, o godzinie 17:32 przez Papraczek :)   Komentarze[19]

Zwycięstwo w derbach!!!
Mazowsze Jednorożec zdobyło kolejne 3 punkty w rozgrywkach A-klasy. Przeciwnikiem Mazowsza był zespół Orzyc Chorzele. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 {0-0}.

Bramki zdobyli: Rafał Prusik 58', Arek Krawczyk 73'. Jednorożec zagrał w składzie:
Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga, Łukasz Bors, Piotr Stępkowski-Paweł Kuzia,Paweł Ciuba,Łukasz Janiszewski (68'Piotr Górczyński),Rafał Obrębski (81'Łukasz Wójcik),Łukasz Kąkiel,Grzegorz Piotrowski(52'Arek Krawczyk)-Rafał Prusik.
[czytaj relację]
Dodano 30 wrzesień 2007, o godzinie 22:12 przez Papraczek :)   Komentarze[19]

W niedzielę derby z Chorzelami.
W najbliższą niedzielę gramy derby z Chorzelami. Jak zawsze mecz będzie bardzo ciekawy i miejmy nadzieję że pogoda dopisze. Zapraszamy wszystkich kibiców.
Dodano 25 wrzesień 2007, o godzinie 20:16 przez Papraczek :)   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 13
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors Łukasz2
4.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec
www.000webhost.com