Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

SPARING!!
W najbli?sz? niedziel? 02.11.2008r. dru?yna Mazowsze Jednoro?ec rozegra mecz sparingowy z ekip? Jantar Parciaki. Dru?yna z Parciak jest ekip? wyst?puj?c? w rozgrywkach B-klasy. Mecz rozpocznie si? o godzinie 13.30. Zbirka zawodnikw 12.45
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
Dodano 31 październik 2008, o godzinie 09:31 przez DYREK   Komentarze[1]

Koncert pomy?ek GODLESKIEGO!!!
Mazowsze Jednoro?ec przegra?o mecz wyjazdowy z zespo?em Gladiator S?oszewo 5-4 (3-1)!!Mecz pod wp?ywem dramaturgii sta? na najwy?szym poziomie, ale ca?? zabaw? zepsu? s?dzia Godlewski,ktry w tym meczu pope?nia? b??d za b??dem!
Sk?ad Mazowsza:
?widerski Cezary - Bors ?ukasz, Wojtek G?ska, Maciej Wierzbicki(45'Daniel Wilga) - Pawe? Ciuba, Przemek Wiktorski , Rafa? Obr?bski, ?ukasz Wjcik(75'?ukasz Skorupski), Piotr St?pkowski -Artur Sakowski,Artur Piotrak
Bramki zdobyli:Obr?bski,Sakowski-2,Wjcik

[czytaj relacj?]
Dodano 27 październik 2008, o godzinie 08:15 przez dyrek   Komentarze[13]

3 punkty po dobrej grze!
Mazowsze Jednoro?ec wygra?o pewnie swj mecz z dru?yn? T?czy Ojrze? 2-0 (1-0).
Bramki zdobyli :
Artur Piotrak -29',?ukasz Wjcik 85'.
?widerski Cezary - Bors ?ukasz, Wojtek G?ska, Maciej Wierzbicki(80'Grzegorz Piotrowski) - Pawe? Ciuba, Przemek Wiktorski (70'?ukasz Wjcik), Rafa? Obr?bski, Piotr Wrbel, Piotr St?pkowski - Arek Krawczyk(85'?ukasz Skorupski), Artur Piotrak (63 Artur Sakowski)

Dodano 20 październik 2008, o godzinie 18:44 przez kosdyr   Komentarze[5]

Nieznaczna przegrana!
W meczu rozegranym 12.10.2008 r Mazowsze Jednoro?ec przegra?o na wyje?dzie 0-1 (0-1) z dru?yn? MKS II M?awa. Dru?yna z M?awy mia?a przez wi?kszo?? spotkania przewag?, jednak ich akcje ko?czy?y si? g?wnie w okolicach 30 metra od bramki strze?onej przez ?widerskiego. Jedyny gol pad? w zamieszaniu podbramkowym w 19 minucie spotkania. Mazowsze stworzy?o kilka dobrych sytuacji bramkowych jednak najlepsze z nich zmarnowali A.Krawczyk(minimalnie przestrzeli?) i R.Kraczyk(przegra? pojedynek sam na sam z bramkarzem:().

?widerski Cezary - Bors ?ukasz, Wojtek G?ska, Daniel Wilga - Pawe? Ciuba, Przemek Wiktorski (46'?ukasz Wjcik), Rafa? Obr?bski, Piotr Wrbel (80'Grzegorz Piotrowski), Piotr St?pkowski - Arek Krawczyk, ?ukasz Skorupski (46'Rafa? Krawczyk)

Najlepszym aktorem tego widowiska by? s?dzia g?wny spotkania. Ju? przed meczem powiedzia? ?e do linii mo?e wychodzi? tylko trener a jak trener wyszed? za pierwszym razem to zatrzyma? gr? i powiedzia? ?e jak wyjd? jeszcze raz lub kto? od nas to na trybuny ode?le. A w drugiej zacz?? przerywa? mecz i pokazywa? ??te kartki pi?karzom gospodarzy za......wystaj?ce spod spodenek tzw laikry!!! W 70 minucie pokaza? sie razem z liniowym, gdzie liniowy stoj?cy na rwni z nasza obrona nie pokaza? spalonego i w sytuacji sam na sam stan?? St?pkowski jednak g?wny (stoj?cy na naszej po?owie!!!) przerwa? spotkanie i pokaza? spalonego. Nast?pnie s?dzia g?wny podbieg? do bocznego i zacz?li si? k?ci? ktry ma racje-czy ten co sta? na rwni z obro?cami czy ten stoj?cy 40 metrw od akcji!! Parodia! A w innej sytuacji jak kibic co? krzykn?? do s?dziego bocznego ten mu odkrzykn?? "Ty to si? zamknij lepiej"!! Jestem ciekawe jaka not? dostali Ci panowie od obserwatora -bo takowy by? na meczu!!
Dodano 13 październik 2008, o godzinie 16:17 przez dyrek   Komentarze[5]

S?aba gra ,dobry wynik!!
W meczu rozegranym dnia 06.10.2008r. Mazowsze Jednoro?ec pokona?o na w?asnym obiekcie dru?yn? Orl?ta Baboszewo 3-0(0-0)! Mecz sta? na do?? niskim poziomie, s?abo szczeglnie zagra? nasz zesp?.Dru?yna go?ci okaza?a si? najs?absza ekip? z jaka przysz?o nam si? na razie zmierzy? w rozgrywkach LO.
Czarek ?widerski - ?ukasz Bors, Daniel Wilga, Wojtek G?ska - Przemek Wiktorski (50'?ukasz Wjcik), Piotr St?pkowski, Pawe? Ciuba (78'?ukasz Skorupski), Rafa? Obr?bski, Piotr Wrbel - Artur Piotrak (85'Maciej Wierzbicki), Arek Krawczyk (50'Artur Sakowski).

Bramki zdobyli:
Wiktorski 47', Piotrak 63', Sakowski 76'
Dodano 06 październik 2008, o godzinie 16:12 przez dyrek   Komentarze[8]

Nieznaczna pora?ka!!
We wczorajszym meczu Mazowsze Jednoro?ec nieznacznie uleg?o dru?ynie Iskra Krasne 3-4(1-2).Mecz toczony by? w niez?ym tempie, dru?yna gospodarzy nieznacznie przewa?a?a. Ozdob? meczu by?y na pewno dwie bramki ktre strzeli? Artur Piotrak.
Czarek ?widerski - Wojtek G?ska, ?ukasz Bors, Piotr St?pkowski - Przemek Wiktorski (49' Daniel Wilga), Pawe? Ciuba, Rafa? Obr?bski, Piotr Wrbel, ?ukasz Wjcik (62'Maciej Wierzbicki), Artur Piotrak (89'?ukasz Skorupski), Arek Krawczyk
Bramki zdobyli:Artur Piotrak-2, Arek Krawczyk
Dodano 29 wrzesień 2008, o godzinie 16:30 przez dyrek   Komentarze[7]

Kolejne cenne zwyci?stwo!!
Dru?yna Mazowsze Jednoro?ec odnios?a trzecie z rz?du zwyci?stwo w lidze okr?gowej. Tym razem pokona?a zesp? Boruta Kuczbork 2-1 (0-1).
Bramki zdobyli: Piotr St?pkowski-61' i Artur Piotrak 77' i dla Boruty Darek Borzym 41'.

Dodano 22 wrzesień 2008, o godzinie 15:52 przez dyrek   Komentarze[13]

Kolejna wygrana!!
Mazowsze Jednoro?ec zdoby?o kolejne 3 punkty. Tym razem wygrali?my mecz na wyje?dzie z dru?yn? B??kitni Raci?? 4-3(3-2). Jest to drugie jak?e cenne zwyci?stwo naszej dru?yny. Mazowsze rozpocz??o mecz znakomicie bo ju? w 12 minucie prowadzi?o 3-0!!!! (Wjcik 3', Piotrak 7', Obr?bski 12'). Go?cie odpowiedzieli do ko?ca 1 po?owy 2 bramkami( 30'i 40'). W 70 minucie zrobi?o si? 3-3, ale decyduj?ce trafienie nast?pi?o w 89 minucie i 3 punkty pojecha?y do Jednoro?ca.
Byli?my na pewno dru?yna lepsz? w tym meczu,wida? ?e dru?yna z Raci??a nas zlekcewa?y?a.Przy lepszej skuteczno?ci powinni?my zdoby? przynajmniej jeszcze 3 bramki.
?widerski - G?ska, St?pkowski, Bors - Wjcik (46'Wierzbicki), Piotrowski (46'Skorupski), Obr?bski, Wiktorski, Ciuba - A.Krawczyk, Piotrak

Bramki:
Wjcik, Piotrak, Obr?bski, A.Krawczyk
Dodano 14 wrzesień 2008, o godzinie 10:40 przez dyrek   Komentarze[11]

W KO?CU!!!!!!!!!
Po 5 pora?kach z rz?du Mazowsze Jednoro?ec przerwa?o niemoc i wygra?o swj pierwszy mecz w LO. W pokonanym boju pozosta?a dru?yna CK Troszyn.
Mecz sta? na dobrym poziomie. Przewag? optyczn? mia? zesp? z Troszyna, ale to 3 punty zosta?y w Jednoro?cu. Zwyci?ska bramk? w 72 minucie zdoby? Artur Piotrak.
?widerski - D.Wilga, Bors, St?pkowski - Ciuba, Wiktorski (65'G?ska), Obr?bski, Siedlecki, Wrbel - A.Krawczyk (78'Wjcik), Piotrak
Dodano 11 wrzesień 2008, o godzinie 10:09 przez dyrek   Komentarze[12]

ODPOWIEDZ !!
Coraz cz??ciej padaj? z trybun i nie tylko pytania po co by?a nam okr?gwka jak my baty zbieramy??
Moim zdaniem gra si? zawsze po to ?eby awansowa? o klas? wy?ej, i tak by?o w poprzednich latach.Dwa lata temu nie uda?o si? awansowa? w ostatnim meczu, w tym roku te? i podnios?a si? wrzawa wszystkich ?e odpuszczamy okr?gwk?,?e nie chcemy gra? itd.Jak teraz nadarzy?a si? okazja i zacz?li?my gra? (z marnym skutkiem jak na razie:( ) to te? te same osoby pytaj? nas po co awansowali?my jak tak gramy?!To ja nie rozumiem co mieli?my robi???Wycofa? sie i zacz?? od B-klasy?Pewnie to by by?o lepsze bo chocia? par? meczy by?my wygrali!!
Powiedzcie co mieli?my do stracenia awansuj?c wy?ej??Ka?dy z nas zawodnikw tego chcia?,chcia? sprbowa? jak to jest!!Niestety rzeczywisto?? okaza?a si? brutalna jak na razie,ale si? nie za?amujemy!!Pewnie pora?ki bol? szczeglnie jak jest ich tyle z rz?du ale co mamy teraz odpu?ci? sobie,po?o?y? si? i p?aka???Jak wcze?niej wygrywali?my to by?o dobrze a teraz to nas wszyscy zrwnuj? z ziemi?!
Fakty s? takie ?e odszed? od nas najlepszy zawodnik z kilku ostatnich sezonw Prusik Rafa? ktry strzela? ponad 20 bramek na sezon.Druga sprawa- na tydzie? przed lig? dowiedzieli?my si? ?e zagramy jednak w LO a nie w A-klasie( a r?nica mi?dzy A-klas? a LO jest du?a bardzo du?a).W tym momencie nie da?o rady za?atwi? si? ju? znacz?cych wzmocnie?- bo na A-klas? Ci zawodnicy co s? wystarczyli by)..Kadry zespo?w innych dru?yn by?y ustalone i ci??ko by?o kogokolwiek za?atwi? do gry.Dlatego gramy kadr? tak? jak? mamy. W obecnej kadrze jest tylko 5 zawodnikw powy?ej 20 lat (Piotrak,Rafa? Krawczyk,Siedlecki,St?pkowski,Wrbel),reszta ma po 16-19 lat!!Ci ludzie nie grali nigdy na takim poziomie(niektrzy nie grali nigdy w seniorach!!! ) i dlatego teraz wida? tego efekty,brak do?wiadczenia i m?odo?? bior? gr? nad wszystkim.
A co do tego ?e je?dzimy w 11 na mecze.Kadra nasza liczy?a 21 zawodnikw ktrzy s? zg?oszeni do COZPN, na obecn? chwil? ze sk?adu wypadli przez kontuzje lub inne sprawy:
R.Krawczyk,Z.Wilga,Prusik,Mantaj,Sakowski.Inni ludzie nieraz pracuj? w weekendy inni si? ucz? i dlatego mamy powa?ne problemy kadrowe.
Ale nie sk?adamy broni.W ka?dym meczu b?dziemy walczy? do ostatnich minut.Poza tym na pewno w zimie pozyskamy kilku zawodnikw co u?atwi nam dobra gr?.
Nie oszukujmy si? nie mamy teraz zespo?u na walk? o jakie? super lokaty w LO.Mo?emy urwa? punkt w jakim? meczu,czy nawet wygra? i tak pr?dzej czy p?niej si? stanie,tylko potrzeba czasu.
Powiedzcie mi co my mieli?my do stracenia awansuj?c wy?ej??Nic.A zyska? mo?emy du?o!Chocia? przez rok pogramy z lepszymi od siebie,to napewno zaprocentuje w przysz?o?ci.
Dodano 08 wrzesień 2008, o godzinie 16:53 przez Artur Piotrak   Komentarze[8]