Strona Główna | Filmiki

Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

SPARING!!
W najbliższą niedzielę 02.11.2008r. drużyna Mazowsze Jednorożec rozegra mecz sparingowy z ekipą Jantar Parciaki. Drużyna z Parciak jest ekipą występującą w rozgrywkach B-klasy. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.30. Zbiórka zawodników 12.45
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
Dodano 31 październik 2008, o godzinie 09:31 przez DYREK   Komentarze[1]

Koncert pomyłek GODLESKIEGO!!!
Mazowsze Jednorożec przegrało mecz wyjazdowy z zespołem Gladiator Słoszewo 5-4 (3-1)!!Mecz pod wpływem dramaturgii stał na najwyższym poziomie, ale całą zabawę zepsuł sędzia Godlewski,który w tym meczu popełniał błąd za błędem!
Skład Mazowsza:
Świderski Cezary - Bors Łukasz, Wojtek Gąska, Maciej Wierzbicki(45'Daniel Wilga) - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski , Rafał Obrębski, Łukasz Wójcik(75'Łukasz Skorupski), Piotr Stępkowski -Artur Sakowski,Artur Piotrak
Bramki zdobyli:Obrębski,Sakowski-2,Wójcik

[czytaj relację]
Dodano 27 październik 2008, o godzinie 08:15 przez dyrek   Komentarze[13]

3 punkty po dobrej grze!
Mazowsze Jednorożec wygrało pewnie swój mecz z drużyną Tęczy Ojrzeń 2-0 (1-0).
Bramki zdobyli :
Artur Piotrak -29',Łukasz Wójcik 85'.
Skład Mazowsza:
Świderski Cezary - Bors Łukasz, Wojtek Gąska, Maciej Wierzbicki(80'Grzegorz Piotrowski) - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski (70'Łukasz Wójcik), Rafał Obrębski, Piotr Wróbel, Piotr Stępkowski - Arek Krawczyk(85'Łukasz Skorupski), Artur Piotrak (63 Artur Sakowski)

[czytaj relację]
Dodano 20 październik 2008, o godzinie 18:44 przez kosdyr   Komentarze[5]

Nieznaczna przegrana!
W meczu rozegranym 12.10.2008 r Mazowsze Jednorożec przegrało na wyjeździe 0-1 (0-1) z drużyną MKS II Mława. Drużyna z Mławy miała przez większość spotkania przewagę, jednak ich akcje kończyły się głównie w okolicach 30 metra od bramki strzeżonej przez Świderskiego. Jedyny gol padł w zamieszaniu podbramkowym w 19 minucie spotkania. Mazowsze stworzyło kilka dobrych sytuacji bramkowych jednak najlepsze z nich zmarnowali A.Krawczyk(minimalnie przestrzelił) i R.Kraczyk(przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem:().

Skład Mazowsza:
Świderski Cezary - Bors Łukasz, Wojtek Gąska, Daniel Wilga - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski (46'Łukasz Wójcik), Rafał Obrębski, Piotr Wróbel (80'Grzegorz Piotrowski), Piotr Stępkowski - Arek Krawczyk, Łukasz Skorupski (46'Rafał Krawczyk)

Najlepszym aktorem tego widowiska był sędzia główny spotkania. Już przed meczem powiedział że do linii może wychodzić tylko trener a jak trener wyszedł za pierwszym razem to zatrzymał grę i powiedział że jak wyjdę jeszcze raz lub ktoś od nas to na trybuny odeśle. A w drugiej zaczął przerywać mecz i pokazywać żółte kartki piłkarzom gospodarzy za......wystające spod spodenek tzw laikry!!! W 70 minucie pokazał sie razem z liniowym, gdzie liniowy stojący na równi z nasza obrona nie pokazał spalonego i w sytuacji sam na sam stanął Stępkowski jednak główny (stojący na naszej połowie!!!) przerwał spotkanie i pokazał spalonego. Następnie sędzia główny podbiegł do bocznego i zaczęli się kłócić który ma racje-czy ten co stał na równi z obrońcami czy ten stojący 40 metrów od akcji!! Parodia! A w innej sytuacji jak kibic coś krzyknął do sędziego bocznego ten mu odkrzyknął "Ty to się zamknij lepiej"!! Jestem ciekawe jaka notę dostali Ci panowie od obserwatora -bo takowy był na meczu!!
Dodano 13 październik 2008, o godzinie 16:17 przez dyrek   Komentarze[5]

Słaba gra ,dobry wynik!!
W meczu rozegranym dnia 06.10.2008r. Mazowsze Jednorożec pokonało na własnym obiekcie drużynę Orlęta Baboszewo 3-0(0-0)! Mecz stał na dość niskim poziomie, słabo szczególnie zagrał nasz zespół.Drużyna gości okazała się najsłabsza ekipą z jaka przyszło nam się na razie zmierzyć w rozgrywkach LO.
Skład Mazowsza:
Czarek Świderski - Łukasz Bors, Daniel Wilga, Wojtek Gąska - Przemek Wiktorski (50'Łukasz Wójcik), Piotr Stępkowski, Paweł Ciuba (78'Łukasz Skorupski), Rafał Obrębski, Piotr Wróbel - Artur Piotrak (85'Maciej Wierzbicki), Arek Krawczyk (50'Artur Sakowski).

Bramki zdobyli:
Wiktorski 47', Piotrak 63', Sakowski 76'
Dodano 06 październik 2008, o godzinie 16:12 przez dyrek   Komentarze[8]

Nieznaczna porażka!!
We wczorajszym meczu Mazowsze Jednorożec nieznacznie uległo drużynie Iskra Krasne 3-4(1-2).Mecz toczony był w niezłym tempie, drużyna gospodarzy nieznacznie przeważała. Ozdobą meczu były na pewno dwie bramki które strzelił Artur Piotrak.
Skład Mazowsza:
Czarek Świderski - Wojtek Gąska, Łukasz Bors, Piotr Stępkowski - Przemek Wiktorski (49' Daniel Wilga), Paweł Ciuba, Rafał Obrębski, Piotr Wróbel, Łukasz Wójcik (62'Maciej Wierzbicki), Artur Piotrak (89'Łukasz Skorupski), Arek Krawczyk
Bramki zdobyli:Artur Piotrak-2, Arek Krawczyk
Dodano 29 wrzesień 2008, o godzinie 16:30 przez dyrek   Komentarze[7]

Kolejne cenne zwycięstwo!!
Drużyna Mazowsze Jednorożec odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze okręgowej. Tym razem pokonała zespół Boruta Kuczbork 2-1 (0-1).
Bramki zdobyli: Piotr Stępkowski-61' i Artur Piotrak 77' i dla Boruty Darek Borzym 41'.

Skład Mazowsza:
Czarek Świderski - Wojtek Gąska, Łukasz Bors, Piotr Stępkowski - Przemek Wiktorski (49' Daniel Wilga), Paweł Ciuba, Rafał Obrębski, Piotr Wróbel, Łukasz Wójcik (62'Maciej Wierzbicki), Artur Piotrak (89'Łukasz Skorupski), Arek Krawczyk

[czytaj relację]
Dodano 22 wrzesień 2008, o godzinie 15:52 przez dyrek   Komentarze[13]

Kolejna wygrana!!
Mazowsze Jednorożec zdobyło kolejne 3 punkty. Tym razem wygraliśmy mecz na wyjeździe z drużyną Błękitni Raciąż 4-3(3-2). Jest to drugie jakże cenne zwycięstwo naszej drużyny. Mazowsze rozpoczęło mecz znakomicie bo już w 12 minucie prowadziło 3-0!!!! (Wójcik 3', Piotrak 7', Obrębski 12'). Goście odpowiedzieli do końca 1 połowy 2 bramkami( 30'i 40'). W 70 minucie zrobiło się 3-3, ale decydujące trafienie nastąpiło w 89 minucie i 3 punkty pojechały do Jednorożca.
Byliśmy na pewno drużyna lepszą w tym meczu,widać że drużyna z Raciąża nas zlekceważyła.Przy lepszej skuteczności powinniśmy zdobyć przynajmniej jeszcze 3 bramki.
Skład Mazowsza:
Świderski - Gąska, Stępkowski, Bors - Wójcik (46'Wierzbicki), Piotrowski (46'Skorupski), Obrębski, Wiktorski, Ciuba - A.Krawczyk, Piotrak

Bramki:
Wójcik, Piotrak, Obrębski, A.Krawczyk
Dodano 14 wrzesień 2008, o godzinie 10:40 przez dyrek   Komentarze[11]

W KOńCU!!!!!!!!!
Po 5 porażkach z rzędu Mazowsze Jednorożec przerwało niemoc i wygrało swój pierwszy mecz w LO. W pokonanym boju pozostała drużyna CK Troszyn.
Mecz stał na dobrym poziomie. Przewagę optyczną miał zespół z Troszyna, ale to 3 punty zostały w Jednorożcu. Zwycięska bramkę w 72 minucie zdobył Artur Piotrak.
Skład Mazowsza:
Świderski - D.Wilga, Bors, Stępkowski - Ciuba, Wiktorski (65'Gąska), Obrębski, Siedlecki, Wróbel - A.Krawczyk (78'Wójcik), Piotrak
Dodano 11 wrzesień 2008, o godzinie 10:09 przez dyrek   Komentarze[12]

ODPOWIEDZ !!
Coraz częściej padają z trybun i nie tylko pytania po co była nam okręgówka jak my baty zbieramy??
Moim zdaniem gra się zawsze po to żeby awansować o klasę wyżej, i tak było w poprzednich latach.Dwa lata temu nie udało się awansować w ostatnim meczu, w tym roku też i podniosła się wrzawa wszystkich że odpuszczamy okręgówkę,że nie chcemy grać itd.Jak teraz nadarzyła się okazja i zaczęliśmy grać (z marnym skutkiem jak na razie:( ) to też te same osoby pytają nas po co awansowaliśmy jak tak gramy?!To ja nie rozumiem co mieliśmy robić??Wycofać sie i zacząć od B-klasy?Pewnie to by było lepsze bo chociaż parę meczy byśmy wygrali!!
Powiedzcie co mieliśmy do stracenia awansując wyżej??Każdy z nas zawodników tego chciał,chciał spróbować jak to jest!!Niestety rzeczywistość okazała się brutalna jak na razie,ale się nie załamujemy!!Pewnie porażki bolą szczególnie jak jest ich tyle z rzędu ale co mamy teraz odpuścić sobie,położyć się i płakać??Jak wcześniej wygrywaliśmy to było dobrze a teraz to nas wszyscy zrównują z ziemią!
Fakty są takie że odszedł od nas najlepszy zawodnik z kilku ostatnich sezonów Prusik Rafał który strzelał ponad 20 bramek na sezon.Druga sprawa- na tydzień przed ligą dowiedzieliśmy się że zagramy jednak w LO a nie w A-klasie( a różnica między A-klasą a LO jest duża bardzo duża).W tym momencie nie dało rady załatwić się już znaczących wzmocnień- bo na A-klasę Ci zawodnicy co są wystarczyli by)..Kadry zespołów innych drużyn były ustalone i ciężko było kogokolwiek załatwić do gry.Dlatego gramy kadrą taką jaką mamy. W obecnej kadrze jest tylko 5 zawodników powyżej 20 lat (Piotrak,Rafał Krawczyk,Siedlecki,Stępkowski,Wróbel),reszta ma po 16-19 lat!!Ci ludzie nie grali nigdy na takim poziomie(niektórzy nie grali nigdy w seniorach!!! ) i dlatego teraz widać tego efekty,brak doświadczenia i młodość biorą górę nad wszystkim.
A co do tego że jeździmy w 11 na mecze.Kadra nasza liczyła 21 zawodników którzy są zgłoszeni do COZPN, na obecną chwilę ze składu wypadli przez kontuzje lub inne sprawy:
R.Krawczyk,Z.Wilga,Prusik,Mantaj,Sakowski.Inni ludzie nieraz pracują w weekendy inni się uczą i dlatego mamy poważne problemy kadrowe.
Ale nie składamy broni.W każdym meczu będziemy walczyć do ostatnich minut.Poza tym na pewno w zimie pozyskamy kilku zawodników co ułatwi nam dobra grę.
Nie oszukujmy się nie mamy teraz zespołu na walkę o jakieś super lokaty w LO.Możemy urwać punkt w jakimś meczu,czy nawet wygrać i tak prędzej czy później się stanie,tylko potrzeba czasu.
Powiedzcie mi co my mieliśmy do stracenia awansując wyżej??Nic.A zyskać możemy dużo!Chociaż przez rok pogramy z lepszymi od siebie,to napewno zaprocentuje w przyszłości.
Dodano 08 wrzesień 2008, o godzinie 16:53 przez Artur Piotrak   Komentarze[8]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 1
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors Łukasz2
4.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec
www.000webhost.com