Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Porażka z najsłabszym zespołem w tabeli na koniec rozgrywek!!!
W ostatniej kolejce nasz zespół wybrał sie na mecz do ostatniej drużyny w tabeli GKS Lipowiec. Miała to być tylko formalność w zdobyciu kolejnych 3 punktów i zajęcie 2 miejsca na koniec rozgrywek A-klasy. Niestety pech nas nie omijał i tym razem. Ze składu na ten mecz wypadł Rafał Krawczyk i co najważniejsze nasz podstawowy bramkarz, Krystian Burchacki. Jego miejsce zajął grający pierwszy mecz w życiu na bramce Paweł Olszewski. Boisko w Lipowcu nie nadaje sie do gry , jest małe, twarde i brakuje na nim trawy!! Kto dopuszcza takie boiska do gry!![czytaj dalej]
Dodano 18 czerwiec 2007, o godzinie 13:45 przez przemek_prv   Komentarze[2]

Pewne 3 punkty!!!
Mazowsze Jednorożec - Rzekunianka Rzekuń

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków zespołu gospodarzy. Jednak w ich zespole jak zwykle szwankowała skuteczność. Znakomite sytuacje zmarnowali Ciuba 8’, Olszewski 12’. Jednak w 18 minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego Wilgi i strzałem głową Grzegorz Siedlecki daje prowadzenie 1-0. Wynik ten mógł ulec zaraz zmianie bo znakomitym uderzenie z około 30 metrów popisał się pomocnik Rzekunia. Jednak od utraty bramki uratowała gospodarzy poprzeczka. Jak się później okazało była to jedyna groźna sytuacja w całym meczu gości, a gospodarze dalej atakowali. Najlepszą sytuację w 35 minucie zmarnował Ciuba który w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki. Wynikiem 1-0 zakończyła się pierwsza połowa [czytaj dalej]
Dodano 04 czerwiec 2007, o godzinie 15:35 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Kolejne stracone punkty!!!
Dnia 13.05.2007 drużyna Mazowsza Jednorożec grała na wyjeździe z zespołem Pełta Karniewo. Niestety nasza drużyna przegrała po bezbarwnej grze 3-2 (1-1).

Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga, Paweł Ciuba,Przemek Mantaj (65' Paweł Olszewski), Wojciech Piotrowski , Grzegorz Siedlecki -Piotr Stępkowski, Rafał Obrębski(75 Grzegorz Piotrowski), Piotr Górczyński - Artur Piotrak, Rafał Prusik( 84’ Wojciech Granoszewski)

Mecz rozpoczął sie od przewagi drużyny z Jednorożca, co miało udokumentowanie w 10 minucie meczu. Wrzut z autu Piotrak i bardzo ładny strzał z woleja Rafała Prusika daje prowadzenie 1-0. Mazowsze dalej prowadzi grę w 20 minucie Rafał Obrębski nie wykorzystuje sytuacji sam na sam. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą co miało udokumentowanie w 30 minucie meczu. Rzut rożny dla gospodarzy i po zamieszaniu podbramkowym napastnik Karniewa...[czytaj dalej]
Dodano 14 maj 2007, o godzinie 20:39 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Niezadowalający podział punktów (1:1)
6 maja 2007 r. odbył się mecz: Mazowsze Jednorożec - Tęcza Łyse. W tym spotkaniu zabrakło nam szczęścia. Najpierw niewykorzystany rzut karny, potem tracimy bramkę, następnie pod koniec pierwszej połowy nasz zawodnik dostaje drugą żółtą kartkę i gramy w dziesiątkę. W drugiej połowie nasz zawodnik trafia ze 100% akcji w słupek. Na boisku choć grało nas dziesięciu rywale nie robili przewagi i praktycznie inicjatywa była po naszej stronie. W 65 minucie pięknym strzałem za linii pola karnego popisał się Artur Piotrak i tym sposobem remisujemy z Tęczą. W pozostałych minutach przeprowadziliśmy jeszcze kilka akcji ale niestety nie zdołaliśmy wygrać tego meczu.

Skład:

Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga, Łukasz Bors, Mantaj Przemek (46' Paweł Ciuba), Rafał Krawczyk , Grzegorz Siedlecki -Piotr Stępkowski, Rafał Obrębski, Piotr Górczyński ( 70’ Marek Zbrzeski), - Artur Piotrak, Rafał Prusik
Dodano 07 maj 2007, o godzinie 13:14 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Mazowsze górą w meczu derbowym!!
Dnia 29 kwietnia drużyna Mazowsza grała na wyjeździe z zespołem Orzyc Chorzele. Jednorożec wygrał 4-2 ( 1-1) a grał w składzie:
Krystian Burchacki- Zbigniew Wilga ( 80’Łukasz Wójcik), Łukasz Bors, Piotr Stępkowski( 80'Wojciech Granoszewski),- Rafał Krawczyk, Paweł Ciuba, Rafał Obrębski ( 70’ Wojciech Piotrowski), Piotr Górczyński ( 60’ Paweł Olszewski), Grzegorz Siedlecki - Artur Piotrak, Rafał Prusik. Mecz na trybunach zgromadził liczną publiczność, ale nie z Chorzel, tylko z Jednorożca!!!! Przybyło na mecz około 70 kibiców, którzy w głośny i kulturalny sposób przez cały mecz dopingowali gości. Spotkanie zaczęło się od zdecydowanych ataków zespołu z Jednorożca. Jedna z ich akcji w 4 minucie zakończyła sie... [czytaj dalej]
Dodano 30 kwieceń 2007, o godzinie 18:18 przez przemek_prv   Komentarze[1]

Zwycięstwo dającę punkty, bramki dające radość kibicom.
22.04.2007 r. wygrywamy z Orzeł Sypniewo 5:1. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone a bramki strzelone przez drużynę Mazowsza Jednorożec jak marzenie. Zatem plan wykonany w 100%. 3 ważne punkty zostają u nas!
[Czytaj Realacje]
Dodano 23 kwieceń 2007, o godzinie 23:10 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Mazowsze zalało Narew! Fenomenalny mecz Prusika
Dzisiejszego dnia nasza drużyna grała na wyjeździe z zespołem Narwi II Ostrołęka. Mazowsze zagrało w składzie:
Krystian Burchacki-Zbigniew Wilga, Łukasz Bors, Piotr Stępkowski-Przemek Mantaj ( 75'Łukasz Wójcik),Paweł Ciuba, Rafał Obrębski, Piotr Górczyński (70' Paweł Olszewski)Rafał Krawczyk ( 85' Grzegorz Piotrowski)- Artur Piotrak,Rafał Prusik
Mecz rozpoczął sie od zdecydowanych ataków drużyny z Ostrołęki, które kończyły sie na wysokości pola karnego gości. Nasza drużyna główne zagrożenie stwarzała po stałych fragmętach gry. Po rzutach wolnych swoje sytuacje mieli Krawczyk w 10 minucie i Piotrak w 13. Czego nie udało sie wcześniej udało się w 18 minucie.Dośrodkowanie z rzutu wolnego...[Czytaj dalej]
Dodano 15 kwieceń 2007, o godzinie 18:56 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Tęcza Ojrzeń w końcu pokonana!!! 5:0
Dziś odbył się mecz o bardzo ważne punkty dla naszej drużyny. Goście w pierwszych minutach podeszli do meczu z dużą agresją i przycisneli nas na własnym polu karnym. Tylko cuda sprawiały że nie straciliśmy bramki no i oczywiście bardzo dużą zasługę ma w tym nasz bramkarz, który w tym meczu spisał się znakomicie.
W 20 minucie nasz snajper nie wykorzystał rzutu karnego i sytuacja była naprawdę nie ciekawa gdyż goście byli bardzo zmotywowani i ich ataki były bardzo groźne. Ale to jednak my strzelamy pierwsi bramkę i goście zaczęli się gubić. Pod koniec drugiej połowy było dla nas 2:0.
Na początku drugiej połowy nasz zawodnik otrzymuje drugą żółtą kartkę i zaczynamy grać w dziesiątkę. Jednak o dziwo to my zaczęliśmy jeszcze bardziej przeważać i kolejne bramki padały dla naszej drużyny.

Wynik zakończył się 5:0 dla Mazowsza.
Bramki strzelali: 2-Artur Piotrak, 2-Rafał Prusik, 1-Rafał Obrębski.
Dodano 07 kwieceń 2007, o godzinie 22:40 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Porażka z Kurpik Kadzidło!
Niestety w niedzielnym meczu przegrywamy 2:3 z Kurpik Kadzidło. Jest to pierwsza porażka w tym sezonie wiosennym licząc także sparingi. Ale szczęście się do nas uśmiechnęło ponieważ Narew przegrywa z Konopianką 0:1 a Boruta remisuje z Tęczą Ojrzeń 1:1. Czyli wymarzona sytuacja przy naszej porażce. W górnej części tabeli praktycznie nic się nie zmieniło i ta porażka chodź przykra ale nie narobiła nam większych szkód. Miejmy nadzieję że w kolejnym meczu zdołamy zgarnąć 3 bardzo ważne punkty.
Dodano 02 kwieceń 2007, o godzinie 16:40 przez przemek_prv   Komentarze[0]

Konopianka Konopki POKONANA!!!
W niedziele 25.03.2007 r. graliśmy na wyjeździe z Konopianką Konopki. Wygraliśmy po bardzo zaciętym meczu 1:2.

Boisko na jakim odbywał się mecz nie pozwalało nam grać dolnymi piłkami dlatego też większość sytuacji stwarzaliśmy sobie z wrzutek w pole karne długimi podaniami. Nasi chłopcy wykazali się w tym meczu dużą siłą fizyczna i kondycją. Daliśmy z siebie wszystko. Tylko był problem ze strzelaniem bramek czyli z naszą skutecznością w polu karnym.

Zwycięstwo zasłużone i oby tak dalej. Za tydzień kolejny rywal: Kurpik Kadzidło.
Dodano 26 marzec 2007, o godzinie 15:53 przez przemek_prv   Komentarze[0]