Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Guto dalej liderem
Najlepsi strzelcy NL

14 bramek
Marcin Wątkowski ( Janusze )


12
Bartosz Orłowski ( InterClass )
Kamil Rutkowski ( Czarki )

9
Piotr Roman( InterClass )

8
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6
Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła , Kamil Więcek ( Olszewka )
Krystian Orłowski ,Piotr Kuligowski( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )

4
Bartosz Wilga ( Janusze )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Jakub Cichocki ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Tomasz Kamiński ( Orły Sokoła )

2
Piotr Molski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Bartosz Kimona ( Sparta )
Maciej Wierzbicki , Piotr Wróbel( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ( Janusze )

1
Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Dariusz Sławski , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski , Adam Niestępski, Paweł Michalak( InterClass )
Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 17 grudzień 2017, o godzinie 23:20 przez mazowsze   Komentarze[0]

6 kolejka NL
Przedostatnia kolejka NL za nami.

Wyniki meczy :

Orły Sokoła - InterClass 3-4
Piotr Górniak -2, Tomasz Kamiński - Bartosz Orłowski -3 , Paweł Michalak

Janusze - Olszewka 7-1
Marcin Wątkowski -3, Piotr Kuligowski , Marcin Bartosiewicz , Mateusz Grabowski , Sebastian Kacprzyk - Kamil Więcek

Czarki - GKS Granat 13-0
Kamil Rutkowski - 6 , Daniel Lubański -2, Jakub Cichocki , Piotr Kapuściński , Marcin Sokół , Jarek Tomaszewski

Sparta - Chorzele 1-8
Jakub Sygocki - Arkadiusz Czaplicki-3, Igor Tułowiecki -2, Błażej Kaszuba , Piotr Wróbel , Marcin Szmalc

Dodano 17 grudzień 2017, o godzinie 23:15 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 6
Niedziela 17.12.2017

KOLEJKA NR 6

17.00
InterClass - Orły Sokoła

17.40
Olszewka - Janusze

18.20
Czarki – GKS Granat

19.00
Chorzele - Sparta
Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:52 przez mazowsze   Komentarze[0]

Guto liderem
Najlepsi strzelcy NL

11 bramek
Marcin Wątkowski ( Janusze )

9

Bartosz Orłowski , Piotr Roman( InterClass )

7
Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6
Kamil Rutkowski ( Czarki )
Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła ( Olszewka )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Krystian Orłowski ( Janusze )
4
Bartosz Wilga ( Janusze )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Kamil Więcek , ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Piotr Kuligowski ( Janusze )

2
Jakub Cichocki , Łukasz Sojak ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Jakub Sygocki , Bartosz Kimona ( Sparta )
Igor Tułowiecki , Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Paweł Zarjewski ( Janusze )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak(Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski , Piotr Molski( Czarki )
Łukasz Niestępski , Adam Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Maciej Smoliński , Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:46 przez mazowsze   Komentarze[0]

5 kolejka NL
Piąta kolejka NL za nami.

Niestety pierwszy raz w zdarzyło się że drużyna oddała mecz walkowerem. I tu nie chodzi o tych co nie przyjechali tylko głównie o zespół który miał grać z daną drużyną. Ktoś organizuje sobie pracę, zajęcia domowe itd a dwie godziny przed meczem dowiaduje się że inni zrezygnowali. Szkoda.

Wyniki i strzelcy :

Sparta - Czarki 0-3 wo

Chorzele - InterClass 1-1
Arek Czaplicki - Adam Niestępski

Janusze - Orły Sokoła 9-1
Marcin Wątkowski-3 , Bartosz Wilga , Piotr Kuligowski , Mateusz Wódkiewicz , Paweł Zarjewski , Sebastian Kacprzyk , Krystian Orłowski - Piotr Blaźlak

Olszewka - GKS Granat 7-1
Kamil Więcek-2 , Sebastian Olender , Sebastian Deptuła , Kacper Moszczyński , Krystian Kuciński , samobójcza - Łukasz Wójcik

Dodano 16 grudzień 2017, o godzinie 00:25 przez mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ SYLWESTROWY
MAMY KOMPLET

Dwanaście zespołów zapisało się na Turniej Sylwestrowy.

Zapisane ekipy to:

Janusze ( Jednorożec )
Czarki ( Przasnysz )
GKS Granat ( Jednorożec )
Tartak Grab-Bud Pienice ( Pienice )
Ekipa z Łomży ( Łomża )
FC Kalosze ( Jednorożec )
Po Ibizie ( Baranowo )
Chorzelaki ( Chorzele )
Lipa ( Lipa )
ZRYW Dalanówek ( Płońsk )
Połoń ( Połoń )
Orły Sołtysa


W dniu turnieju o 8.30 nastąpi losowanie grup.
Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00
W grupie obowiązuje system każdy z każdym.
Czas gry raz 12 minut.
Do rundy finałowej przejdą tylko zwycięzcy grup oraz zespół z drugiego miejsca z najlepszym wynikiem punktowym.
Reszta drużyn zagra o miejsca.
Dla pierwszych czterech zespołów będą puchary.
Puchar otrzyma także najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju.
Cały regulamin ukarze się po świętach
Dodano 15 grudzień 2017, o godzinie 18:47 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 5
Jutro wieczorem kolejna odsłona NL.

Zestaw meczy :

Piątek 15.12.2017

19.40
Czarki - Sparta

20.20
Chorzele - InterClass

21.00
Janusze – Orły Sokoła

21.40
Olszewka – GKS Granat


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA
Dodano 14 grudzień 2017, o godzinie 17:48 przez mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ SYLWESTROWY
Dziesięc drużyn zapisało się już na Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej.

Zapisy trwają do 27 grudnia 2017 roku.

Jeśli jest jakaś chętna ekipa serdecznie zapraszamy.

Maksymalna ilość zespołów to 12.



Zapisane ekipy:

Janusze
Czarki
GKS Granat
Tartak Grab-Bud Pienice
Ekipa z Łomży
FC Kalosze
Po Ibizie
Chorzelaki
Lipa
ZRYW Dalanówek
Dodano 13 grudzień 2017, o godzinie 23:22 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiana terminów Nocnej Ligi
Niestety w związku z zamknięciem hali widowiskowo-sportowej w Jednorożcu :

w dniach 20-29 grudnia 2017 roku ( uroczysta sesja Rady Powiatu i Rady Gminy )

oraz w dniach 8-14 stycznia 2018 roku ( studniówka w Jednorożcu )

musimy przesunąć na inny termin 3 kolejek Nocnej Ligi ( jedna kolejka runda zasadnicza i całe play-off ).


Nowymi terminami są :

5 stycznia 2017 roku - VII a zarazem ostatnia kolejka rundy zasadniczej.

Rundy play-off odbędzie się w dniach :

-7 stycznia oraz finał imprezy z wręczeniem nagród 19 stycznia 2018 roku


ZA ZMIANY PRZEPRASZAMY

Jeśli wypadną jakieś inne zmiany będę pisał

Dodano 13 grudzień 2017, o godzinie 16:53 przez mazowsze   Komentarze[0]

Strzelcy po 4 kolejkach
Najlepsi strzelcy NL

9 bramek
Bartosz Orłowski , Piotr Roman( InterClass )

8

Marcin Wątkowski ( Janusze )

7
Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

6
Sebastian Kacprzyk ,
Kamil Rutkowski ( Czarki )


5
Krystian Kuciński ( Olszewka )
4
Krystian Orłowski ( Janusze )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Sebastian Deptuła ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Bartosz Wilga ( Janusze )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )

2
Jakub Cichocki , Łukasz Sojak ( Czarki ) ,
Piotr Kuligowski ( Janusze )
Patryk Lipiński , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Jakub Sygocki , Bartosz Kimona ( Sparta )
Kamil Więcek , Sebastian Olender ( Olszewka )
Igor Tułowiecki, Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski , Piotr Molski( Czarki )
, Łukasz Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski , Maciej Smoliński ( Janusze )
Patryk Kuciński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )



Dodano 10 grudzień 2017, o godzinie 21:07 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 8
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors Łukasz2
4.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec
www.000webhost.com