Strona Główna | Filmiki

Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

W niedzielę mecz z Orzycem!
Już w najbliższą niedzielę 22.02.2009 r. Mazowsze Jednorożec rozegra kolejny mecz sparingowy, tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Orzyc Chorzele. Mecz odbędzie się w Chorzelach o godzinie 14.00
Wyjazd na mecz 12.45
Dodano 16 luty 2009, o godzinie 21:19 przez dyrek   Komentarze[0]

Pewne zwycięstwo!
W pierwszym meczu sparingowym rozegranym w tym roku, drużyna Mazowsza wygrała mecz z Kurpikiem Kadzidło 5-0 ( 2-0 ). Bramki strzelali:
Paweł Kuzia - 2, Artur Piotrak, Łukasz Bors, Wojtek Gaska

Skład:
Łukasz Skorupski - Piotr Stępkowski (60'Rafał Krawczyk), Łukasz Bors, Daniel Wilga (46'Zbyszek Wilga) - Piotr Górczyński (46'Łukasz Wójcik), Przemek Wiktorski ( 46'Maciej Wierzbicki), Paweł Ciuba (60'Rafał Obrębski), Rafał Krawczyk (46'Wojtek Gąska), Rafał Obrębski (46'Grzegorz Piotrowski) - Arek Krawczyk (46'Artur Piotrak), Paweł Kuzia
Dodano 15 luty 2009, o godzinie 15:32 przez dyrek   Komentarze[1]

Pierwszy sparing.( zmaina gospodarza!!!)
Już w najbliższą niedzielę 15.02.2009 r. Mazowsze Jednorożec rozegra pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem będzie drużyna Kurpik Kadzidło. Mecz rozegrany zostanie w Jednorożcu o godzinie 13.00!!
Zbiórka 12.00
Dodano 08 luty 2009, o godzinie 17:31 przez dyrek   Komentarze[0]

8 miejsce w turnieju halowym!!
Mazowsze Jednorożec zajęło 8 miejsce w halowym turnieju w Przasnyszu. W grupie graliśmy z Legia Warszawa wynik 0-6, MKS II Przasnysz 3-1 (Kuzia-2,Stępkowski),Ostrovia Ostrów 3-3(Kuzia-2, Ciuba). W meczu o miejsce 7-8 rywalizowaliśmy z Tęczą Płońsk gdzie zostaliśmy skompromitowani i rozgromieni aż 0-7 !!!
W turnieju mieliśmy dwa bardzo słabe mecze, pierwszy i ostatni.W pierwszym chyba przestraszyliśmy się rywala (chociaż raczej nazwy LEGIA !!)W ostatnim meczu zabrakło motywacji.Zawodnicy byli rozkojarzeni, nie wykonywali poleceń i zakończyło się kompromitująco, bo jak nazwać wynik 0-7 ??.
Turniej można zaliczyć do dość udanych (odliczając ostatni mecz).Trafiliśmy do grupy z późniejszym zwycięzco (Ostrovia) oraz zespołem Legii Warszawa który tylko gorszym bilansem bramek nie wyszedł z grupy.

[czytaj relację]
Dodano 01 luty 2009, o godzinie 16:39 przez dyrek   Komentarze[0]

Skład na turniej w Przasnyszu
Trener Artur Piotrak przedstawił skład na najbliższy turniej który odbędzie się w Przasnyszu.
I tak wyjeżdżamy w składzie 9-cio osobowym, tak aby utworzyć dwa składy : Czarek Świderski (br)-Piotr Stępkowski, Paweł Ciuba,Zbyszek Wilga,Rafał Obrębski, Paweł Kuzia, Artur Sakowski, Łukasz Bors, Grzegorz Piotrowski

Niestety na turniej nie jedziemy w optymalnym składzie, gdyż kilku zawodników wypadło nam w ostatnim czasie:Artur Piotrak-kontuzjowany,Siedlecki,Wróbel i R.Krawczyk-praca,A,Krawczyk-sprawy rodzinne

Wyjazd z Jednorożca 8.00
Dodano 31 styczeń 2009, o godzinie 15:02 przez dyrek   Komentarze[0]

Na początek LEGIA !!!
Już w najbliższą niedzielę drużyna Mazowsze Jednorożec weźmie udział w prestiżowym turnieju w Przasnyszu. Już w pierwszym meczu Mazowsze zmierzy się z ekipą Legii Warszawa !!!!
W turnieju weźmie udział 11 lub 12 zespołów. "Planowaliśmy turniej na 12 drużyn, ale w ostatniej chwili wypadł nam jeden z uczestników" - mówi prezes MKS-u Przasnysz, podpułkownik Bogusław Postek.
Obecnie trwają poszukiwania dodatkowej drużyny, która uzupełni stawkę. Jeśli nie uda się jej znaleźć, drużyny zostaną podzielone na dwie grupy. Na razie jednak planowany jest podział zespołów na trzy grupy.

W I znajdzie się Młoda Legia, Ostrovia Ostrów Maz. (liga okręgowa), MKS Przasnysz II (IV liga / B klasa) i Mazowsze Jednorożec (liga okręgowa). W grupie II rywalizować będą ze sobą Tęcza Płońsk (IV liga), Żbik Nasielsk (liga okręgowa), KS Łomianki (liga okręgowa) i Korona HiD Ostrołęka (IV liga). Grupa III składać się będzie z pierwszego zespołu MKS-u Przasnysz (IV liga), MKS-u Małkinia (liga okręgowa) i Bols Warszawa (drużyna "turniejowa").

W przypadku rywalizacji tylko 11 drużyn (dwie grupy), do półfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Jeśli uda się znaleźć drużynę "zastępczą", do 1/2 finału awansuje zwycięzca każdej z trzech grup oraz zespół z drugiego miejsca, który będzie mógł się pochwalić najlepszym dorobkiem punktowym.

Wszystkie spotkania trwać będą po 13 minut - bez przerw i zmiany stron. Bramki przygotowane na zawody będą wymiarów 2 x 5 metrów. W jednej drużynie na boisku występować będzie 4 zawodników z pola + bramkarz.
Dodano 29 styczeń 2009, o godzinie 12:06 przez dyrek   Komentarze[1]

III miejsce w Szydłowie!
Nasza drużyna zajęła 3 miejscy na turnieju w Szydłowie. Przed turniejem takie miejsce nie było by złe jednak z przebiegu zawodów była nawet szansa na wygraną, niestety zamiast wygrywać remisowaliśmy.
Turniej wygrał zespół z Szydłowa , z którym my wygraliśmy jako jedyni 3-1 !!
Mecze Mazowsza :
Jednorożec-Baboszewo 3-4 (Kuzia,Piotrak,Sakowski)
Mazowsze- Szydłowo 3-1 (Piotrak,Kuzia,Siedlecki)
Mazowsze-Kuczbork 1-0 ( Piotrak)
Mazowsze-Ojrzeń 3-3 (Piotrak, Kuzia -2)
Mazowsze-Szydłowo II 1-1 ( Kuzia)

Inne wyniki i końcowa klasyfikacja:
[czytaj relację]
Dodano 24 styczeń 2009, o godzinie 15:38 przez dyrek   Komentarze[0]

I Turniej o Puchar Wójta Gminy Szydłowo
Już jutro w nowej Hali Sportowej w Szydłowie odbędzie się I Turniej Piłki Nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Szydłowo – Wiesława Boczkowskiego. Korona Szydłowo jako gospodarz wystawi dwa składy. W turnieju udział wezmą także: Boruta Kuczbork, Tęcza Ojrzeń, Mazowsze Jednorożec i Orlęta Baboszewo. Mecze rozgrywane będą każdy z każdym. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 9:00.

KOLEJNOŚÆ:
Boruta Kuczbork - Korona Szydłowo
Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo II
Mazowsze Jednorożec - Orlęta Baboszewo
Boruta Kuczbork - Tęcza Ojrzeń
Mazowsze Jednorożec - Korona Szydłowo
Korona Szydłowo II - Orlęta Baboszewo
Boruta Kuczbork- Mazowsze Jednorożec
Korona Szydłowo - Korona Szydłowo II
Tęcza Ojrzeń- Orlęta Baboszewo
Boruta Kuczbork- Korona Szydłowo II
Tęcza Ojrzeń - Mazowsze Jednorożec
Korona Szydłowo - Orlęta Baboszewo
Korona Szydłowo II - Mazowsze Jednorożec
Boruta Kuczbork - Orlęta Baboszewo
Korona Szydłowo - Tęcza Ojrzeń

o miejscu decyduje kolejno:
ilość zdobytych punktów, bezpośredni pojedynek, korzystniejsza różnica bramek, ilość strzelonych bramek, konkurs rzutów karnych
Dodano 23 styczeń 2009, o godzinie 14:57 przez dyrek   Komentarze[0]

Skład na turniej w Szydłowie
Trener Artur Piotrak przedstawił skład na najbliższy turniej który odbędzie się w Szydłowie. I tak wyjeżdżamy w składzie 9-cio osobowym, tak aby utworzyć dwa składy : Czarek Świderski (br)-Artur Piotrak, Paweł Ciuba,Arek Krawczyk,Rafał Obrębski, Paweł Kuzia, Artur Sakowski, Wojtek Gąska, Grzegorz Siedlecki
Wyjazd z Jednorożca 7.30
Dodano 22 styczeń 2009, o godzinie 10:41 przez dyrek   Komentarze[0]

Miła niespodzianka!!
Bardzo miłą niespodziankę zafundował nam prezes MKS Przasnysz, który zaprosił nas w dniu dzisiejszym na turniej halowy który odbędzie się dnia 01.02.2009 r w Przasnyszu. Turniej ten będzie bardzo mocno obsadzony, wystąpią m.in. Legia Warszawa, Narew Ostrołęka,Hid Ostrołęka,Ostrovia Ostrów Mazowiecka, MKS Przasnysz, Start Działdowo.Rekomendacja drużyn typu Legia,Narew czy MKS Przasnysz nie jest chyba potrzebna.
Turniej ten będzie dla naszego zespołu będzie doskonałym doświadczeniem,szczególnie dla młodych zawodników.
Dodano 21 styczeń 2009, o godzinie 13:52 przez dyrek   Komentarze[2]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 3
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Grabowski Adam4
3.Bors Łukasz2
4.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
Maj 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec