Strona Główna | Filmiki

Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Remis na własne życzenie!!
Drużyna Mazowsze Jednorożec zremisowała swój pierwszy mecz po przerwie zimowej z zespołem Konopianka Konopki 3-3 (3-0).Wynik jest jak najbardziej wynikiem sprawiedliwym z przebiegu gry.Ale niestety jest duży niedosyt z tego powodu że do przerwy prowadziliśmy 3-0 !!!!! Bramki zdobyli :Artur Piotrak, Rafał Prusik, Piotr Wróbel.
Skład na ten mecz:
Czarek Świderski-Piotr Stępkowski, Łukasz Bors, Zbyszek Wilga-Arek Krawczyk (58'Łukasz Wójcik),Rafał Obrębski, Piotr Wróbel(73'Paweł Olszewski), Rafał Krawczyk, Ciuba Paweł-Artur Piotrak, Rafał Prusik [czytaj relację]
Dodano 31 marzec 2008, o godzinie 11:43 przez Papraczek :)   Komentarze[8]

ZACZYNAMY!!!
W najbliższą niedzielę Mazowsze zagra mecz ligowy z zespołem Konopianka Konopki!!Mecz odbędzie się w Jednorożcu o godzinie 13.00.(zbiórka 12.00).
Serdecznie zapraszamy.
W drużynie Mazowsza od nowej rundy będzie występowało dwóch nowych zawodników.Pierwszym jest bramkarz Czarek Świderski,który zastąpi wyjeżdżającego za granicę dotychczasowego pierwszego bramkarza Krystiana Burchackiego. Drugim zawodnikiem jest pozyskany z Chorzel Piotr Wróbel. I tu szczególne podziękowania dla Pana Dariusza Brzezickiego i Pana Zbigniewa Lubowiedzkiego-członków zarządu Orzyc Chorzele -za pomoc w przejściu Piotrka do Mazowsza.
Dodano 25 marzec 2008, o godzinie 20:03 przez Papraczek :)   Komentarze[2]

Sprostowanie do http://www.orzycchorzele.bnx.pl/news.php
Dziękuję za artykuł na temat Mazowsza i oczywiście swój !!Przepiękny jest:P
Chciałbym zdementować parę rzeczy!!
Po pierwsze nigdy nikt nie traktował was jak wrogów,pisanie jakiś bzdur że przechodzi do największego wroga jest żenujące!!My nikogo nie traktujemy w skali wrogów i nigdy nie traktowaliśmy(w Chorzelach z tym rożnie ale poziom waszej inteligencji zaniża średnią krajową-np.Buncol IQ minus 90;P )
Po drugie. Ja nie będę umieszczał na naszej stronie komentarzy w których są wyzwiska od ch..,k...itp.Nie temu ma służyć ta strona.Jak ktoś chce nam ubliżać to niech to zrobi na swojej stronie a nie na naszej.
Po trzecie.Co do kuriera to jest to sprawa między nami a kurierem a więc nie będę tego tłumaczył,szczególnie takim laikom jak Buncol:P
Po czwarte.do Buncola:mam 27 lat a nie ponad 30:)złe gazety czytasz:)
Dodano 25 marzec 2008, o godzinie 19:27 przez dyrek   Komentarze[3]

ZACZYNAMY SEZON!!
Już po świętach 30 marca 2008 roku o godzinie 13.00 Mazowsze rozegra swój pierwszy mecz ligowy w rundzie jesiennej.Przeciwnikiem będzie Konopianka Konopki zespół zajmujący 3 lokatę w lidze z takim samym dorobkiem punktowym (28 pkt.)jak my. A więc będzie to mecz o dużą stawkę. W pierwszym meczu rozegranym na jesieni Mazowsze przegrało 1-3.

PODSUMOWANIE OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO!
Przygotowania do rundy rewanżowej przebiegały spokojnie, plan pracy został zrealizowany;).Jednak gra w meczach sparingowych nie była zadowalająca.Najlepszy mecz Jednorożec rozegrał z Makowem Mazowieckim i II połowę z Gruduskiem.W ostatnich dwóch meczach sparingowych zagraliśmy słabo,aby nie powiedzieć tragicznie.Wpływ na to miało chyba przemęczenie przygotowaniami do rundy.W meczach tych zabrakło świeżości i dynamiki,ale cechy te mają wrócić wraz z początkiem rundy.Jednorożec nie walczy za wszelką cenę o awans,jak się uda to fajnie jak nie to nikt nie będzie robił żadnych problemów!!Pewnie że każdy by chciał awansować ale niestety tylko jeden może:).Dlatego też w każdym meczu damy z siebie wszystko ale co z tego wyjdzie przekonamy sie w czerwcu.
Skład Mazowsza niewiele się zmienił.Odszedł do MKS Przasnysz Piotr Górczyński, w trakcie załatwiania jest zawodnik z Chorzel,ale jego przejście do Mazowsza stoi pod dużym znakiem zapytania gdyż jego przejście jest blokowane przez działaczy z Chorzel!( I tu apel do Panów z Chorzel--To nie I liga żeby chłopakowi robić problemy z przejściem z jednego klubu do drugiego,chce grać u nas to czemu robicie problemy??jak kiedyś Prusik do was odchodził to daliśmy go wam bez najmniejszych oporów a wy???)
Dodano 20 marzec 2008, o godzinie 12:46 przez Papraczek :)   Komentarze[6]

Remis na koniec!
Mazowsze Jednorożec zremisowało w ostatnim meczu sparingowym z drużyną Borowia Czernice Borowe 2-2 (2-1). Mazowsze zagrało kolejny słaby mecz,Borowia grała zdecydowanie lepiej piłką.Niestety taka forma nie jest zbyt optymistyczna przed początkiem rundy wiosennej.
Bramki:Piotrak-2
Skład Mazowsza:
Burchacki- Z.Wilga, Bors, Mantaj- Wójcik(Olszewski), Piotrowski(Stępkowski), Kąkiel(D.Wilga) Siedlecki, Obrębski-Piotrak, Grabowski
Dodano 17 marzec 2008, o godzinie 10:45 przez Papraczek   Komentarze[1]

Ostatni sparing przed rundą wiosenną!!
W najbliższą niedziele o godzinie 14.00 w Jednorożcu Mazowsze rozegra swój ostatni sparing przed rundą wiosenną.Przeciwnikiem Mazowsza będzie zespół Borowia Czernice Borowe.Jest to zespół występujący w b-klasie. Zbiórka zawodników 13.15
Serdecznie zapraszamy na mecz!!
Dodano 12 marzec 2008, o godzinie 12:29 przez Papraczek :)   Komentarze[20]

Kolejna wygrana!
Wczoraj nasza drużyna grała kolejny mecz sparingowy.Tym razem przeciwnikiem był zespół Opia Opinogóra. Mazowsze wygrało mecz 5-1 (2-0).Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania gdyż drużyna z Opinogóry dłużej utrzymywała się przy piłce,grała ładniej ale niestety ich akcje kończyły się na 25 metrze od bramki Jednorożca. Mazowsze zaś grało bardzo dobrze z kontry i bardziej skutecznie.W Jednorożcu wystąpiło dwóch zawodników z zagranicy, jeden z Białorusi i drugi z Serbii.Obydwaj zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony,a szczególnie zawodnik z Serbii który strzelił 2 bramki i przy dwóch asystował.
Gole strzelali :1-0 Boskov (asysta Piotrak),2-0 Piotrak(asysta Boskov),2-1 ?????,3-1 Piotrak (asysta Omeliańczuk),4-1 Boskov(asysta Krawczyk),5-1 Krawczyk R.(asysta Boskov)
Co do przebiegu meczu to zespół z Opinogóry pokazał sie naprawdę z bardzo dobrej strony. Jednak kilku jego zawodników zapominało często że jest to sparing i ostro atakowało nie tylko piłkę ale i nogi. Praca sędziego też nie była najwyższej klasy, bo gwizdał śmieszne spalone. Ale ogólnie sparing udany.podziękowania chłopakom z Opinogóry za dobry mecz.Powodzenia w lidze
Mazowsze zagrało w składzie :
Łukasz Skoprupski (Krystian Burchacki)-Piotr Stępkowski,Zbyszek Wilga,Łukasz Bors-Arek Krawczyk(Maciej Wierzbicki),Paweł Ciuba(Łukasz Wójcik),Łukasz Kąkiel(Michał Białczak),Sergiej Omeliańczuk(Rafał Krawczyk),Grzegorz Piotrowski(Rafał Prusik)-Artur Piotrak,Admin Boskov
Dodano 10 marzec 2008, o godzinie 09:45 przez Papraczek   Komentarze[5]

Kolejny sprawdzian!!
Już w najbliższą niedzielę Mazowsze Jednorożec gra kolejny mecz kontrolny,tym razem przeciwnikiem będzie zespół występujący w B-klasie Opia Opinogóra. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30. Mecz rozegrany zostanie w Opinogórze.
Wyjazd 12.45
Dodano 05 marzec 2008, o godzinie 11:21 przez paprak   Komentarze[6]

Kolejne zwycięstwo
02.03.2008 r. odbył się sparing z Gruduskiem. Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych (silny wiatr czasami deszcz). Wynik meczu po dobrej grze drużyna z Jednorożca(szczególnie w II połowie) zakończył się 6:2 (1-1) dla naszych.Zespół z Gruduska zaprezentował się bardzo dobrze szczególnie w I połowie.Myślę że ta drużyna trochę namiesz w lidze w rundzie wiosennej.

Mazowsze zagrało w składzie:
Krystian Burchacki-Zbyszek Wilga,Łukasz Bors,Piotr Stepokowski-Paweł Olszewski (20'Daniel Wilga),Przemek Mantaj,Grzegorz Piotrowski (50'Łukasz Skorupski),Arek Krawczyk-Rafał Prusik,Artur Piotrak


Bramki dla naszych zdobyli : Krystain Burchacki (wykopem z bramki przelobował bramkarza rywali !!!!! ;p), Arek Krawczyk (asysta Prusik),Prusik-2 (dwie asysty Piotraka),Piotrak-2 (asysty Bors i Prusik)
Dodano 03 marzec 2008, o godzinie 06:04 przez przemek_prv   Komentarze[3]

W najbliższą niedzielę gramy z Gruduskiem!!
Już w najbliższą niedzielę 02,03,2008 Mazowsze Jednorożec zagra mecz w Jednorożcu z zespołem Sokół Grudusk.Mecz odbędzie się o godzinie 14.00.(zbiórka 13.15).
Wcześniej bo o godzinie 12.00 mecz z juniorami Gruduska zagrają juniorzy z Jednorożca.Serdecznie zapraszamy na ten mecz.
Dodano 25 luty 2008, o godzinie 14:00 przez Papraczek :)   Komentarze[10]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 2
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin44
2.Nadnarwianka Pułtusk37
3.Korona Szydłowo33
4.Makowianka Maków Mazowiecki32
5.Żbik Nasielsk29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel9
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin4
4.Żabiński Gabriel2
5.Wilga Bartosz1
-Piotrak Artur1
-Grabowski Adam1
-Skała Rafał1
-Ciuba Robert1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Marzec 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec