Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Kolejny turniej !
Drużyna Mazowsza wybiera się w najbliższą sobotę 24.01.2009r na turniej halowy do Szydłowa, W turnieju tym weźmie udział 6 zespołów m.in Korona Szydłowo,Boruta Kuczbork, Tęczy Ojrzeń.
Skład na mecz zostanie ogłoszony po czwartkowym treningu.
Dodano 20 styczeń 2009, o godzinie 22:19 przez dyrek   Komentarze[0]

II miejsce w trurnieju Noworocznym!!
Drużyna z Jednorożca składająca się głównie z zawodników Mazowsza zajęła II miejsce w turnieju Noworocznym zorganizowanym przez Burmistrza Miasta Przasnysz. Był to tzw turniej "dzikich drużyn" ale prawie w każdej drużynie zauważyć można było zawodników grających od 4 ligi do B-klasy.
D.K. Jednorożec - Ciechanów 0-4

Skład Jednorożca: K.Piotrak - P.Ciuba, A.Piotrak, P.Wróbel, R.Obrębski oraz P.Stępkowski, Ł.Bors, P.Wiktorski, R.Krawczyk
Dodano 05 styczeń 2009, o godzinie 20:23 przez dyrek   Komentarze[1]

Halowy turniej piłkarski!
Nasza drużyna weźmie udział w halowym turnieju rozegranym dnia 04.01.09r w Przasnyszu. Na turniej ten zostało powołanych 9 piłkarzy tak aby utworzyli oni dwie czwórki. Tak więc na turniej jadą: Paweł Ciuba, Rafał Obrębski, Karol Piotrak (br), Łukasz Bors, Piotr Stępkowski, Rafał Krawczyk, Przemek Wiktorski, Artur Piotrak, Piotr Wróbel.
Wyjazd na turniej 8.00
Dodano 31 grudzień 2008, o godzinie 11:13 przez dyrek   Komentarze[0]

WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zespół Mazowsze Jednorożec składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim kibicom i sympatykom piłki nożnej, wszystkim zawodnikom i działaczom a w nadchodzącym Nowym Roku życzy samych sukcesów prywatnych i zawodowych!!!

PORAżKA NA ZAKOńCZENIE!!
Mazowsze Jednorożec przegrało swój ostatni mecz w rundzie jesiennej z zespołem Wkra Bieżuń 3-2 (2-0). Mazowsze pojechało na mecz bez bramkarza dlatego w bramce w I połowie stał Artur Piotrak(napastnik) w II Wojtek Gąska (obrońca).

Skład:
Artur Piotrak - Łukasz Bors, Wojtek Gąska , Daniel Wilga - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski , Rafał Obrębski, Rafał Krawczyk, Piotr Stępkowski - Artur Sakowski, Piotr Wróbel
Bramki zdobyli:
Artur Piotrak, Artur Sakowski
Dodano 11 listopad 2008, o godzinie 17:25 przez DYREK   Komentarze[32]

Bardzo słaby mecz!!
Mazowsze Jednorożec doznało bardzo wysokiej porażki 2-5 (1-1) w meczu z Makowianką Maków Mazowiecki. Zagraliśmy słabo w każdej formacji,od bramki do napastników.Jeszcze w pierwszej połowie i do 60 minuty toczyliśmy wyrównany pojedynek.Jednak później w ciągu 10 minut straciliśmy 3 bramki i było po meczu.Dla nas najlepiej jak by ten sezon się już zakończył.

Skład Mazowsza:
Świderski Cezary - Łukasz Bors, Wojtek Gąska (86'Grzegorz Piotrowski), Daniel Wilga - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski (70'Łukasz Skorupski), Rafał Obrębski, Rafał Krawczyk (53' Łukasz Wójcik), Piotr Stępkowski - Artur Sakowski, Artur Piotrak
Bramki:Rafał Krawczyk, Artur Piotrak
Dodano 08 listopad 2008, o godzinie 16:19 przez DYREK   Komentarze[19]

Przedostatnia kolejka!!
Już w najbliższą sobotę 08.11.2008 r. drużyna Mazowsze Jednorożec rozegra mecz ligowy z zespołem Makowianki Maków Mazowiecki.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00 (zbiórka zawodników 13.00)!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!!
Dodano 04 listopad 2008, o godzinie 15:18 przez Dyrek   Komentarze[4]

PEWNA WYGRANA!!!!
W rozegranym meczu sparingowym dnia 02.11.2008 r Mazowsze Jednorożec pewnie pokonało zespół Jantar Parciaki (B-klasa) 10-2 (2-2).Tylko w pierwszej połowie mecz był wyrównany.Parciaki nawet prowadziły ale już od początku II połowy zdecydowanie przewagę miał nasz zespół co udokumentował 8 bramkami,a powinno być ich zdecydowanie więcej.