Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Pierwszy remis w całym sezonie.
Mazowsze Jednorożec zremisowało ostatni mecz w tym sezonie 3-3. Dwie bramki straciliśmy po rzutach karnych, szczególnie drugi był bardzo kontrowersyjny!

Bramki dla nas strzelili:
Ciuba, Siedlecki, Smoliński

Skład:
Świderski - Stępkowski, Ciuba, Piotrak, Górczyński (Gąska) - Obrębski, R. Krawczyk (Wróbel), Siedlecki, Smoliński, Wiktorski - Kuzia (Sakowski),

Tym meczem z zespołem pożegnali się Paweł Kuzia (wraca do Narwi Ostrołęka), Maciej Wierzbicki (przechodzi do nowego zespołu Krzyniak), Artur Sakowski (wyjazd), Rafał Smoliński (powrót do MKS Przasnysz).
Chciałbym bardzo podziękować tym zawodnikom za grę w zespole Mazowsza Jednorożec, i życzę dalszych sukcesów sportowych!!
Dodano 13 czerwiec 2009, o godzinie 17:31 przez webster   Komentarze[4]

Ostatni mecz.
Już jutro 13.06.2009r. o godzinie 15.00 nasza drużyna rozegra ostatni mecz ligowy w tym sezonie. W Jednorożcu podejmować będziemy zespół Wkry Bieżuń.
NA jesieni ulegliśmy 3-2
Mecz pierwotnie miał się rozpocząć o godzinie 17.00 ale na życzenie gości i za naszą zgodą rozpocznie się o godzinie 15.00
Zbiórka 14.00
Dodano 12 czerwiec 2009, o godzinie 17:44 przez webster   Komentarze[2]

3 punkty dla Mazowsza.
W rozegramy dzisiejszym meczu wygraliśmy z ekipą Makowianki Maków Mazowiecki 1-0 (1-0). Bramkę dla naszych zdobył na początku meczu Paweł Kuzia.

Skład Mazowsza:
Świderski - Stępkowski, Piotrak, Smoliński, Górczyński (D.Wilga) - Wiktorski (Wójcik), Gąska, Obrębski, A.Krawczyk (Wierzbicki) - Kuzia, R.Krawczyk
Dodano 10 czerwiec 2009, o godzinie 21:25 przez webster   Komentarze[3]

Liga dobiega końca ale i przyspiesza!!
Już w najbliższą środę Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy. Na wyjeździe zmierzymy się z zespołem Makowianki Maków Mazowiecki. Mecz odbędzie się o godzinie 18.00.
Wyjazd 16.10
Dodano 08 czerwiec 2009, o godzinie 20:45 przez webster   Komentarze[0]

Z Piekła do Nieba! MAMY UTRZYMANIE !!!!
W dzisiejszym meczu drużyna Mazowsza Jednorożec wygrała swój mecz ligowy 5-2 (0-2). W tym meczu wróciliśmy z dalekiej podroży gdyż do przerwy przegrywaliśmy 0-2. Po przerwie na boisku zobaczyliśmy dwie zmiany, szczególnie wejście Piotraka odmieniło losy meczu.Strzelił on 2 bramki i przy 2 asystował.

Bramki strzelali: Piotrak-2, Ciuba, Siedlecki, Obrębski

Skład :
Świderski - Bors, Stępkowski, Gąska - Ciuba, Siedlecki, Wróbel, Smoliński (Obrębski), Kuzia (Wiktorski) - Sakowski (Górczyński), R.Krawczyk (Piotrak)
Dodano 06 czerwiec 2009, o godzinie 18:23 przez webster   Komentarze[16]

Kolejny mecz o 6 punktów!!
Już w najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra chyba najważniejszy mecz w tej rundzie ,a nawet w sezonie. Przeciwnikiem Mazowsza będzie zespół Gladiator Słoszewo.
W rundzie jesiennej przegraliśmy w Słoszewie 5-4.
Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00.
Dodano 03 czerwiec 2009, o godzinie 21:59 przez webster   Komentarze[0]

Coraz bliżej spadku
Niestety nie udał się kolejny mecz wyjazdowy naszej drużynie . Mazowsze uległo w Ojrzeniu z tamtejszą Tęczą 3-0(3-0).
W pierwszej połowie drużyna z Ojrzenia byłą lepszym zespołem a przede wszystkim bardzo skuteczna. Bo z 4 sytuacji wykorzystała 3. w drugiej połowie byliśmy my zespołem lepszym ale niestety nie mogliśmy strzelić bramki. Nawet rzut karny został zmarnowany.

Skład:
Świderski - Stępkowski, Bors, Gąska (Górczyński) - Ciuba, Wiktorski, Wróbel- Obrębski(Wierzbicki), - Kuzia A.Krawczyk(Wójcik), Sakowski
Dodano 30 maj 2009, o godzinie 14:53 przez webster   Komentarze[8]

Wyjazd do Ojrzenia
W najbliższą sobotę 30 maja nasza drużyna rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem zagramy z Tęczą Ojrzeń. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00.
Na mecz nie jadą:Piotrak-kartki, Siedlecki,R.Krawczyk,Wróbel-wszyscy praca
Wyjazd na mecz 9.00
Dodano 28 maj 2009, o godzinie 13:28 przez webster   Komentarze[6]

Sprowadzeni na Ziemie!
Nie udał się nam dzisiejszy mecz ligowy z zespołem MKS II Mława. Goście okazali się zespołem lepszym, skuteczniejszym.Przegraliśmy mecz wysoko bo 0-3 (0-1).

Skład:
Świderski - Stępkowski, Bors, Gąska (Wierzbicki) - Ciuba, Smoliński, Wróbel (Sakowski), Obrębski, Górczyński (Wiktorski) - Kuzia (A.Krawczyk), Piotrak
[czytaj relację]
Dodano 23 maj 2009, o godzinie 17:12 przez webster   Komentarze[16]

Czas na Mławę!!
W najbliższą sobotę 23.05.2009r o godzinie 14.00 nasz zespół zmierzy się z zespołem MKS II Mława. Dla obydwu drużyn będzie to mecz o 6 punktów ,ponieważ obydwa zespoły posiadają taką samą liczbę punktów.
Na jesieni ulegliśmy w Mławie 0-1.
Dodano 21 maj 2009, o godzinie 18:14 przez webster   Komentarze[2]