W najbli?sz? niedziel? Mazowsze Jednoro?ec podejmie u siebie zesp? B??kitnych Raci??
Mecz rozpocznie si? o godzinie 14.00
Zaprazamy
Dodano 23 październik 2009, o godzinie 22:38 przez webster   Komentarze[0]

Bohater Skorupski!!!
Mazowsze Jednoro?ec wygra?o dzisiejszy wyjazdowy mecz z zespo?em Sok? Grudusk 2-4 (1-2).
Po 20 minutach prowadzili?my 2-0 po bramkach Ciuby i Borsa (rzut karny). Grudusk w 30 minucie strzeli? bramk? kontaktow?. W 50 minucie jedyny b??d pope?ni? Skorupski i by?o 2-2. W dalszej cz??ci to Grudusk naciska?. Jednak w 80 minucie po podaniu Piotraka, Obr?bski wyprowadza nas na prowadzenie. W 92 minucie Piotrak strzela 4 bramk? i trzy punkty jad? do Jednoro?ca.
Obiektywnie mwi?c Grudusk by? zdecydowanie lepsz? dru?yn?, ale fenomenalnie broni? Skorupski.
Bramki:Pawe? Ciuba, ?ukasz Bors, Rafa? Obr?bski, Artur Piotrak

Sk?ad:
Skorupski - Bors, Wilga, St?pkowski, G?ska - Wjcik (B?czek), Wiktorski (Ma?kowski), Obr?bski, Grczy?ski - Ciuba ,Piotrak
Dodano 17 październik 2009, o godzinie 17:53 przez webster   Komentarze[9]

Wyjazd do Gruduska
Jutrzejszego dnia Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem nasz zesp? uda si? do gruduska , gdzie zmierzy si? z tamtejszym Soko?em. Mecz rozpocznie si? o godzinie 14.00.
Wyjazd 12.oo
Dodano 16 październik 2009, o godzinie 20:35 przez webster   Komentarze[0]

Nieznaczna pora?ka
Niestety nie uda?o nam si? zdoby? chocia?by punktu w dzisiejszym meczu z zespo?em Makowianki.Jednoro?ec przegra? 0-1 (0-0).
Mecz nie sta? na zbyt wysokim poziomie. Gra a pope?nia b??d i tracimy bramk?
Sk?ad:
Burchacki-Bors,G?ska,St?pkowski,Wilga-Ciuba, Obr?bski, Wjcik( Orzo?),Grczy?ski-A.Krawczyk, R. Krawczyk(Kobyli?ski)
Dodano 11 październik 2009, o godzinie 16:22 przez webster   Komentarze[1]

11 kolejka przed nami
Ju? w najbli?szy weekend LO rozegra 11 kolejk? spotka?. Mazowsze Jednoro?ec swj mecz rozegra w niedziel? o godzinie 14.00.
Przeciwnikiem b?dzie zesp? Makowianki Makw Mazowiecki.

Fatalna informacja
Niestety Mazowsze Jednoro?ec nie rozegra dzisiejszego meczu ligowego z zespo?em Korony Szyd?owo. Jest to przykra informacja , ale niestety nie mamy ludzi-na mecz zosta?o 10 zawodnikw. ?ukasz Skorupski, Rafa? B?czek, Bartek Ma?kowski pojechali na obz szkolny. Arek Krawczyk, Przemek Wiktorski, Krystian Burchacki i Rafa? Obr?bski maja kontuzje. Rafa? Krawczyk i Czarek ?widerski maja szko??. Piotr St?pkowski zmienia dzisiaj stan cywilny.
Liczyli?my na zawodnikw kontuzjowanych, ale niestety dzisiaj potwierdzili ?e nie dadz? rad? jecha?.
Tak wi?c mecz oddali?my walkowerem, bo ju? z samego rana dzwonili?my do Szyd?owa i do COOZPN-u i? nie dotrzemy na mecz
Dodano 03 październik 2009, o godzinie 09:52 przez webster   Komentarze[0]

W sobot? z Szyd?owem
W najbli?sz? sobot? Mazowsze wyjedzie na mecz do Szyd?owa. Spotkanie rozpocznie si? o godzinie 15.00.
Wyjazd 13.00
Na meczu tym zabraknie kilku zawodnikw Skorupski, B?czek, Ma?kowski, ( wyje?d?aj? na obz sportowy organizowany przez szko?? ),St?pkowski(bierze ?lub),Wiktorski,Obr?bski ( obaj kontuzje),?widerski(szko?a)
Dodano 01 październik 2009, o godzinie 23:33 przez webster   Komentarze[0]

3 punkty pojecha?y do ?ysych
Niestety Mazowsze przegra?o kolejny mecz ligowy tym razem z Tecz? ?yse 2-3(1-2). Nie mo?na wygra? meczu jak nie strzela si? rzutw karnych, lub nie wykorzystuje si? sytuacji jakie by?y przy wyniku 1-0 dla nas.
Bramki zdobyli: R.Krawczyk, Ciuba

Sk?ad Mazowsza:
Burchacki - Bors, G?ska, St?pkowski - Wjcik (B?czek), Wiktorski (Grczy?ski), R. Krawczyk (Skorupski), Obr?bski, Ciuba - Piotrak, A.Krawczyk
Dodano 27 wrzesień 2009, o godzinie 16:15 przez webster   Komentarze[0]

W niedziel? z T?cz? ?yse
27 wrze?nia , czyli w najbli?sz? niedziel? Mazowsze podejmie u siebie zesp? T?czy ?yse. Mecz rozpocznie si? o godzinie 14.00.
Serdecznie zapraszamy na mecz
Dodano 26 wrzesień 2009, o godzinie 17:54 przez webster   Komentarze[0]

Pora?ka w kuczborku
Mazowsze dozna?o kolejnej pora?ki. Tym razem ulegli?my zespo?owi Boruty Kuczbork 1-3(1-2).
Bramk? zdoby? Piotrak
Dwie bramki stracili?my po rzutach karnych, jeden ewidentny drugi...kwestia dyskusji, chocia? dla nas te? podyktowa? w podobnej sytuacji( by?y to 7 i 8 rzut karny w tej rundzie podyktowany przeciwko naszej dru?ynie!!!).