Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

W KOńCU!!!!!!!!!
Po 5 porażkach z rzędu Mazowsze Jednorożec przerwało niemoc i wygrało swój pierwszy mecz w LO. W pokonanym boju pozostała drużyna CK Troszyn.
Mecz stał na dobrym poziomie. Przewagę optyczną miał zespół z Troszyna, ale to 3 punty zostały w Jednorożcu. Zwycięska bramkę w 72 minucie zdobył Artur Piotrak.
Skład Mazowsza:
Świderski - D.Wilga, Bors, Stępkowski - Ciuba, Wiktorski (65'Gąska), Obrębski, Siedlecki, Wróbel - A.Krawczyk (78'Wójcik), Piotrak
Dodano 11 wrzesień 2008, o godzinie 10:09 przez dyrek   Komentarze[12]

ODPOWIEDZ !!
Coraz częściej padają z trybun i nie tylko pytania po co była nam okręgówka jak my baty zbieramy??
Moim zdaniem gra się zawsze po to żeby awansować o klasę wyżej, i tak było w poprzednich latach.Dwa lata temu nie udało się awansować w ostatnim meczu, w tym roku też i podniosła się wrzawa wszystkich że odpuszczamy okręgówkę,że nie chcemy grać itd.Jak teraz nadarzyła się okazja i zaczęliśmy grać (z marnym skutkiem jak na razie:( ) to też te same osoby pytają nas po co awansowaliśmy jak tak gramy?!To ja nie rozumiem co mieliśmy robić??Wycofać sie i zacząć od B-klasy?Pewnie to by było lepsze bo chociaż parę meczy byśmy wygrali!!
Powiedzcie co mieliśmy do stracenia awansując wyżej??Każdy z nas zawodników tego chciał,chciał spróbować jak to jest!!Niestety rzeczywistość okazała się brutalna jak na razie,ale się nie załamujemy!!Pewnie porażki bolą szczególnie jak jest ich tyle z rzędu ale co mamy teraz odpuścić sobie,położyć się i płakać??Jak wcześniej wygrywaliśmy to było dobrze a teraz to nas wszyscy zrównują z ziemią!
Fakty są takie że odszedł od nas najlepszy zawodnik z kilku ostatnich sezonów Prusik Rafał który strzelał ponad 20 bramek na sezon.Druga sprawa- na tydzień przed ligą dowiedzieliśmy się że zagramy jednak w LO a nie w A-klasie( a różnica między A-klasą a LO jest duża bardzo duża).W tym momencie nie dało rady załatwić się już znaczących wzmocnień- bo na A-klasę Ci zawodnicy co są wystarczyli by)..Kadry zespołów innych drużyn były ustalone i ciężko było kogokolwiek załatwić do gry.Dlatego gramy kadrą taką jaką mamy. W obecnej kadrze jest tylko 5 zawodników powyżej 20 lat (Piotrak,Rafał Krawczyk,Siedlecki,Stępkowski,Wróbel),reszta ma po 16-19 lat!!Ci ludzie nie grali nigdy na takim poziomie(niektórzy nie grali nigdy w seniorach!!! ) i dlatego teraz widać tego efekty,brak doświadczenia i młodość biorą górę nad wszystkim.
A co do tego że jeździmy w 11 na mecze.Kadra nasza liczyła 21 zawodników którzy są zgłoszeni do COZPN, na obecną chwilę ze składu wypadli przez kontuzje lub inne sprawy:
R.Krawczyk,Z.Wilga,Prusik,Mantaj,Sakowski.Inni ludzie nieraz pracują w weekendy inni się uczą i dlatego mamy poważne problemy kadrowe.
Ale nie składamy broni.W każdym meczu będziemy walczyć do ostatnich minut.Poza tym na pewno w zimie pozyskamy kilku zawodników co ułatwi nam dobra grę.
Nie oszukujmy się nie mamy teraz zespołu na walkę o jakieś super lokaty w LO.Możemy urwać punkt w jakimś meczu,czy nawet wygrać i tak prędzej czy później się stanie,tylko potrzeba czasu.
Powiedzcie mi co my mieliśmy do stracenia awansując wyżej??Nic.A zyskać możemy dużo!Chociaż przez rok pogramy z lepszymi od siebie,to napewno zaprocentuje w przyszłości.
Dodano 08 wrzesień 2008, o godzinie 16:53 przez Artur Piotrak   Komentarze[8]

Katastrofalna druga połowa!!!!!
Mazowsze Jednorożec doznało bardzo wysokiej (5 z rzędu porażki!?) 5-1 (0-0) z drużyną Wkry Żuromin!!
W pierwszej połowie nie ustępowaliśmy rywalom w niczym.Od 50 minuty zaczęło się to co w 3 poprzednich meczach!!Zaczęliśmy tracić siły czego efektem była strata dwóch bramek w 55 i 66 minucie.W 70 minucie Rafał Obrębski strzelił kontaktową bramkę.Niestety w 83,85 i 90 minucie zespół z Jednorożca stracił 3 bramki i ostatecznie przegrał 1-5:(.
Świderski-D.Wilga,Ciuba,Bors,Stępkowski
-Siedlecki,R.Krawczyk( 35'Gąska-77;Piotrowski)-A.Krawczyk(65;Wierzbicki),
Obrębski,Wiktorski(80'Wójcik)
-Piotrak
Bramki:Bramki: Obrębski 70 min. - Cegiełka 55, 66 min, Teodorczyk 83, 90 min, R.Żelazny 85 min
Dodano 08 wrzesień 2008, o godzinie 15:55 przez dyrek   Komentarze[0]

Teraz lider!!!
Jutro 07,09,2008r. o godzinie 14 zespół Mazowsza rozegra piąty mecz o mistrzostwo LO.Tym razem przeciwnikiem będzie lider po czterech kolejkach zespół Wkry Żuromin.
Wszystkich sympatyków zapraszamy na mecz.
Dodano 06 wrzesień 2008, o godzinie 13:05 przez dyrek   Komentarze[6]

Kolejne lanie!!
We wczorajszym meczu nasza drużyna uległa w Ostrowi Mazowieckiej z tamtejszą Ostrovią 3-0 (1-0).

Mazowsze zagrało w składzie:
Świderski - Stępkowski, Piotrak, Siedlecki, Wójcik - Ciuba, Obrębski, Piotrowski, Wiktorski, Wierzbicki- A.Krawczyk

Był to już trzeci mecz pod rząd gdzie na meczu jest 11 ludzi!! Przecież to jest parodia. Jak się zgłaszaliśmy do rozgrywek to wszyscy wyrażali chęci i deklarowali się że będą i co??? Na liście 20 ludzi na mecze jeździ 11 (a w tych 11 tylko 3 zawodników co ma ponad 20 lat-Piotrak 28, Siedlecki 24, Stępkowski 34!!!). Jakoś wszyscy mogą się zebrać a Jednorożec nie!! To po co było zgłaszać się do LO?? Żeby baty zbierać!! A najlepsze jest w tym wszystkim to że jeszcze ani jednego z tych 4 meczy nie zagraliśmy w taki samym ustawieniu!!
Mam prośbę,niech się co niektórzy zadeklarują czy chcą grać w piłkę czy nie,bo jak tak dalej pójdzie to będzie jeszcze gorzej!!
Dodano 31 sierpień 2008, o godzinie 11:02 przez dyrek   Komentarze[7]

Kolejny wyjazd!
Już jutro nasza drużyna wyjeżdża na kolejny mecz o mistrzostwo LO.Tym razem przeciwnikiem będzie zespół Ostrovia Ostrów Mazowiecka.Wyjazd na mecz 13.00.
Dodano 29 sierpień 2008, o godzinie 11:27 przez dyrek   Komentarze[5]

Nieudany początek sezonu!!
Mazowsze jednorożec doznało kolejnej porażki. Tym razem okazało się słabsze od Wieczfnianki Wieczfnia przegrywając 1-3 (0-0). Wychodzi brak doświadczenia w takich meczach. Tracimy kolejny raz w taki sam sposób bramki. Sędzia też nie był sprzymierzeńcem gdyż usunął nam jednego zawodnika w momencie gdzie była jeszcze szansa na lepszy wynik. A tak sędzia pokazuje czerwień za dyskusje gdzie inni zawodnicy podobnie się zachowują i dostają tylko żółte kartki a jednemu daje czerwień!!
Świderski - Bors, Stępkowski, D.Wilga, Ciuba - Wierzbicki (60'Piotrowski), R.Krawczyk, Wróbel, Wiktorski - Piotrak, A.Krawczyk (55'Z.Wilga)
Bramka:Piotrak
Dodano 28 sierpień 2008, o godzinie 11:20 przez dyrek   Komentarze[6]

Kolejny mecz ligowy!!
Nie zwalniają tempa mecze o mistrzostwo LO. Już w najbliższą środę 27.08.2008r. nasza drużyna zagra u siebie z ekipą Wieczfnianka Wieczfnia. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
Zbiórka 16.00
Dodano 25 sierpień 2008, o godzinie 11:27 przez dyrek   Komentarze[6]

Nieudany początek!!
Niestety w kolejnym meczu o mistrzostwo LO drużyna Mazowsza uległa na wyjeździe zespołowi z Szydłowa 2-0 (2-0).Jak tu myśleć o dobrym wyniku jak na mecz jedzie 11 !!!!! zawodników.
Czarek Świderski-Piotr Stępkowski,Daniel Wilga,Artur Piotrak,Łukasz Bors-Paweł Ciuba,Wójcik Łukasz,Rafał Obrębski,Maciek Wierzbicki-Artur Sakowski,Przemek Wiktorski
[czytaj relację]
Dodano 25 sierpień 2008, o godzinie 11:14 przez papraczek:P   Komentarze[10]

Kolejny mecz ligowy.
Już jutro 23.08.2008 r nasza drużyna rozegra swój 2 mecz w LO. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół Korony Szydłowo. Mecz odbędzie się o godzinie 13.00.