Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Przedostatnia kolejka!!
Już w najbliższą sobotę 08.11.2008 r. drużyna Mazowsze Jednorożec rozegra mecz ligowy z zespołem Makowianki Maków Mazowiecki.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00 (zbiórka zawodników 13.00)!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!!
Dodano 04 listopad 2008, o godzinie 15:18 przez Dyrek   Komentarze[4]

PEWNA WYGRANA!!!!
W rozegranym meczu sparingowym dnia 02.11.2008 r Mazowsze Jednorożec pewnie pokonało zespół Jantar Parciaki (B-klasa) 10-2 (2-2).Tylko w pierwszej połowie mecz był wyrównany.Parciaki nawet prowadziły ale już od początku II połowy zdecydowanie przewagę miał nasz zespół co udokumentował 8 bramkami,a powinno być ich zdecydowanie więcej.
Skład:
Robert Ciuba-Piotr Stępkowski,Łukasz Bors,Zbyszek Wilga(Łukasz Wójcik)-Maciej Wierzbicki(Bartosz Maćkowski),Rafał Obrębski,Paweł Ciuba,Piotr Wróbel-Arek Krawczyk(Łukasz Skorupski),Artur Piotrak
Bramki:
Artur Piotrak-5,Rafał Obrębski-2,Łukasz Bors,Arek Krawczyk,Piotr Stępkowski
Dodano 02 listopad 2008, o godzinie 15:46 przez DYREK   Komentarze[4]

SPARING!!
W najbliższą niedzielę 02.11.2008r. drużyna Mazowsze Jednorożec rozegra mecz sparingowy z ekipą Jantar Parciaki. Drużyna z Parciak jest ekipą występującą w rozgrywkach B-klasy. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.30. Zbiórka zawodników 12.45
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!
Dodano 31 październik 2008, o godzinie 09:31 przez DYREK   Komentarze[1]

Koncert pomyłek GODLESKIEGO!!!
Mazowsze Jednorożec przegrało mecz wyjazdowy z zespołem Gladiator Słoszewo 5-4 (3-1)!!Mecz pod wpływem dramaturgii stał na najwyższym poziomie, ale całą zabawę zepsuł sędzia Godlewski,który w tym meczu popełniał błąd za błędem!
Skład Mazowsza:
Świderski Cezary - Bors Łukasz, Wojtek Gąska, Maciej Wierzbicki(45'Daniel Wilga) - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski , Rafał Obrębski, Łukasz Wójcik(75'Łukasz Skorupski), Piotr Stępkowski -Artur Sakowski,Artur Piotrak
Bramki zdobyli:Obrębski,Sakowski-2,Wójcik

[czytaj relację]
Dodano 27 październik 2008, o godzinie 08:15 przez dyrek   Komentarze[13]

3 punkty po dobrej grze!
Mazowsze Jednorożec wygrało pewnie swój mecz z drużyną Tęczy Ojrzeń 2-0 (1-0).
Bramki zdobyli :
Artur Piotrak -29',Łukasz Wójcik 85'.
Świderski Cezary - Bors Łukasz, Wojtek Gąska, Maciej Wierzbicki(80'Grzegorz Piotrowski) - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski (70'Łukasz Wójcik), Rafał Obrębski, Piotr Wróbel, Piotr Stępkowski - Arek Krawczyk(85'Łukasz Skorupski), Artur Piotrak (63 Artur Sakowski)

Dodano 20 październik 2008, o godzinie 18:44 przez kosdyr   Komentarze[5]

Nieznaczna przegrana!
W meczu rozegranym 12.10.2008 r Mazowsze Jednorożec przegrało na wyjeździe 0-1 (0-1) z drużyną MKS II Mława. Drużyna z Mławy miała przez większość spotkania przewagę, jednak ich akcje kończyły się głównie w okolicach 30 metra od bramki strzeżonej przez Świderskiego. Jedyny gol padł w zamieszaniu podbramkowym w 19 minucie spotkania. Mazowsze stworzyło kilka dobrych sytuacji bramkowych jednak najlepsze z nich zmarnowali A.Krawczyk(minimalnie przestrzelił) i R.Kraczyk(przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem:().

Świderski Cezary - Bors Łukasz, Wojtek Gąska, Daniel Wilga - Paweł Ciuba, Przemek Wiktorski (46'Łukasz Wójcik), Rafał Obrębski, Piotr Wróbel (80'Grzegorz Piotrowski), Piotr Stępkowski - Arek Krawczyk, Łukasz Skorupski (46'Rafał Krawczyk)

Najlepszym aktorem tego widowiska był sędzia główny spotkania. Już przed meczem powiedział że do linii może wychodzić tylko trener a jak trener wyszedł za pierwszym razem to zatrzymał grę i powiedział że jak wyjdę jeszcze raz lub ktoś od nas to na trybuny odeśle. A w drugiej zaczął przerywać mecz i pokazywać żółte kartki piłkarzom gospodarzy za......wystające spod spodenek tzw laikry!!! W 70 minucie pokazał sie razem z liniowym, gdzie liniowy stojący na równi z nasza obrona nie pokazał spalonego i w sytuacji sam na sam stanął Stępkowski jednak główny (stojący na naszej połowie!!!) przerwał spotkanie i pokazał spalonego. Następnie sędzia główny podbiegł do bocznego i zaczęli się kłócić który ma racje-czy ten co stał na równi z obrońcami czy ten stojący 40 metrów od akcji!! Parodia! A w innej sytuacji jak kibic coś krzyknął do sędziego bocznego ten mu odkrzyknął "Ty to się zamknij lepiej"!! Jestem ciekawe jaka notę dostali Ci panowie od obserwatora -bo takowy był na meczu!!
Dodano 13 październik 2008, o godzinie 16:17 przez dyrek   Komentarze[5]

Słaba gra ,dobry wynik!!
W meczu rozegranym dnia 06.10.2008r. Mazowsze Jednorożec pokonało na własnym obiekcie drużynę Orlęta Baboszewo 3-0(0-0)! Mecz stał na dość niskim poziomie, słabo szczególnie zagrał nasz zespół.Drużyna gości okazała się najsłabsza ekipą z jaka przyszło nam się na razie zmierzyć w rozgrywkach LO.
Czarek Świderski - Łukasz Bors, Daniel Wilga, Wojtek Gąska - Przemek Wiktorski (50'Łukasz Wójcik), Piotr Stępkowski, Paweł Ciuba (78'Łukasz Skorupski), Rafał Obrębski, Piotr Wróbel - Artur Piotrak (85'Maciej Wierzbicki), Arek Krawczyk (50'Artur Sakowski).

Bramki zdobyli:
Wiktorski 47', Piotrak 63', Sakowski 76'
Dodano 06 październik 2008, o godzinie 16:12 przez dyrek   Komentarze[8]

Nieznaczna porażka!!
We wczorajszym meczu Mazowsze Jednorożec nieznacznie uległo drużynie Iskra Krasne 3-4(1-2).Mecz toczony był w niezłym tempie, drużyna gospodarzy nieznacznie przeważała. Ozdobą meczu były na pewno dwie bramki które strzelił Artur Piotrak.
Czarek Świderski - Wojtek Gąska, Łukasz Bors, Piotr Stępkowski - Przemek Wiktorski (49' Daniel Wilga), Paweł Ciuba, Rafał Obrębski, Piotr Wróbel, Łukasz Wójcik (62'Maciej Wierzbicki), Artur Piotrak (89'Łukasz Skorupski), Arek Krawczyk
Bramki zdobyli:Artur Piotrak-2, Arek Krawczyk
Dodano 29 wrzesień 2008, o godzinie 16:30 przez dyrek   Komentarze[7]

Kolejne cenne zwycięstwo!!
Drużyna Mazowsze Jednorożec odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w lidze okręgowej. Tym razem pokonała zespół Boruta Kuczbork 2-1 (0-1).
Bramki zdobyli: Piotr Stępkowski-61' i Artur Piotrak 77' i dla Boruty Darek Borzym 41'.

Dodano 22 wrzesień 2008, o godzinie 15:52 przez dyrek   Komentarze[13]

Kolejna wygrana!!
Mazowsze Jednorożec zdobyło kolejne 3 punkty. Tym razem wygraliśmy mecz na wyjeździe z drużyną Błękitni Raciąż 4-3(3-2). Jest to drugie jakże cenne zwycięstwo naszej drużyny. Mazowsze rozpoczęło mecz znakomicie bo już w 12 minucie prowadziło 3-0!!!! (Wójcik 3', Piotrak 7', Obrębski 12'). Goście odpowiedzieli do końca 1 połowy 2 bramkami( 30'i 40'). W 70 minucie zrobiło się 3-3, ale decydujące trafienie nastąpiło w 89 minucie i 3 punkty pojechały do Jednorożca.
Byliśmy na pewno drużyna lepszą w tym meczu,widać że drużyna z Raciąża nas zlekceważyła.Przy lepszej skuteczności powinniśmy zdobyć przynajmniej jeszcze 3 bramki.
Świderski - Gąska, Stępkowski, Bors - Wójcik (46'Wierzbicki), Piotrowski (46'Skorupski), Obrębski, Wiktorski, Ciuba - A.Krawczyk, Piotrak