Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Weso?ych ?wi?t
Klub Mazowsze Jednoro?ec sk?ada najserdeczniejsze ?yczenia wszystkim zawodnikom, dzia?aczom,kibicom oraz przeciwnikom.
Z okazji ?wi?t Wielkanocnych ?yczymy rado?ci, ktrej moc przys?oni troski codzienno?ci!!
Dodano 03 kwieceń 2010, o godzinie 16:47 przez webster   Komentarze[0]

Popis nieskuteczno?ci
Bardzo niemi?y prezent na ?wi?ta zrobili nasi pi?karze sobie oraz kibicom, przegrywaj?c wygrany mecz z Nowym Miastem 1-2(1-0). Ju? do przerwy nasi pi?karze powinni prowadzi? co najmniej 5-0. Krlem nieskuteczno?ci by? Piotrak, ktry nie strzela? nawet z metra do pustej bramki. Jedynego gola w tej po?owie strzeli? Arek Krawczyk w 10 minucie.Przez pierwsz? po?ow? Nowe Miasto by?o t?em dla naszej dru?yny.Niestety i tym razem potwierdzi?o si? stare porzekad?o ?e niewykorzystane sytuacje si? mszcz?.W 65 minucie go?cie z rzutu karnego doprowadzaj? do remisu a w 90 minucie strzelaj? na 2-1.
Widmo spadku jest coraz wi?ksze.Ci??ko b?dzie si? podnie?? po takim meczu jak ten
Sk?ad:
Skorupski-Bors,G?ska,Tworkowski-Wiktorski,Obr?bski(76'R.Krawczyk),Siedlecki,A.Krawczyk(68'St?pkowski),Ciuba-Piotrak,Grabowski

Dodano 03 kwieceń 2010, o godzinie 13:17 przez webster   Komentarze[20]

Mecz o wszystko
W wielk? sobot? nasza dru?yna rozegra 4 mecz ligowy. Tym razem naszym przeciwnikiem b?dzie zesp? Sona Nowe Miasto.
Wszystkich kibicw zapraszamy na to spotkanie.
Mecz rozpocznie si? o godzinie 11.00
Zbirka 10.00
Dodano 01 kwieceń 2010, o godzinie 18:01 przez webster   Komentarze[0]

Nieoczekiwana decyzja
Po meczu z Ostrowi? z gry w dru?ynie Mazowsza Jednoro?ec zrezygnowa? Piotr Grczy?ski.
Z tego miejsca chcia?em serdecznie podzi?kowa? Piotrkowi za gr? w naszej dru?ynie
Dodano 27 marzec 2010, o godzinie 19:31 przez webster   Komentarze[14]

Ile mo?na??
Mazowsze niestety dozna?o kolejnej 3 pora?ki. Tym razem lepszym zespo?em okaza? si? zesp? z Ostowi Mazowieckiej wygrywaj?c 2-3 (0-2).
Po pierwszej po?owie przegrywali?my 2-0, nie b?d?c zespo?em na pewno s?abszym. Niestety dwa proste b??dy w obronie i mamy w ci?gu minuty 0-2. W drugie po?owie doprowadzamy do remisu, ale w 83 minucie tracimy 3 bramk? i przegrywamy kolejny mecz.
Ile jeszcze b?dzie nas opuszcza?o szcz??cie? Jeste?my rwnorz?dnym zespo?em, mamy szanse na remis, a na koniec to inni maj? 3 punkty a my wracamy z zerowym dorobkiem punktowym.
Bramki dla Mazowsza :Grabowski, Obr?bski

Sk?ad:
Skorupski - Grczy?ski, Piotrak, St?pkowski (46'G?ska - Ciuba, Obr?bski (84'Baczek), Siedlecki, Wiktorski, Kobyli?ski (46'Bors) - Grabowski, A.Krawczyk (85'Ma?kowski)
Dodano 27 marzec 2010, o godzinie 19:24 przez webster   Komentarze[3]

Wyjazd na trudny teren
W najbli?sz? sobot? nasza dru?yna uda si? na mecz ligowy do Ostrowi Mazowieckiej.Mecz rozpocznie si? o godzinie 15.00.
Wyjazd 13.00
Dodano 25 marzec 2010, o godzinie 18:12 przez webster   Komentarze[0]

Wypo?yczenie
Mazowsze Jednoro?ec wypo?yczy?o na p? roku do zespo?u Jantar Parciaki ?ukasza Wjcika. Jest to ju? 5 zawodnik(Granoszewski,D?bi?ski,Piotrowski,Borkowski) Mazowsza ktry przenis? si? do naszego s?siada.
Dodano 25 marzec 2010, o godzinie 18:09 przez webster   Komentarze[5]

Historia lubi sie powtarza?...
Mazowsze Jednoro?ec uleg?o w drugim meczu ligowym zespo?owi Wieczfniaki Wieczfnia 1-3 (1-1).Przebieg meczu identyczny jak w ostatnim meczu z Ostro??k?.Jeste?my rwnorz?dnym przeciwnikiem ale brakuje nam tego czego?. Czego??Szcz??cia przede wszystkim.Stwarzamy sytuacje, gramy dobrze tylko pope?niamy niewymuszone b??dy.No i nie trafiamy do pustej bramki z 2 metrw(Piotrak w 75 minucie).
Bramk? dla Mazowsza strzeli? Adam Grabowski.

Sk?ad:
Skorupski - Tworkowski, Bors, G?ska, Siedlecki - St?pkowski (76'Kobyli?ski), Obr?bski (65'Wiktorski), Ciuba, A.Krawczyk (78'Baczek) - Grabowski, Piotrak
Dodano 20 marzec 2010, o godzinie 17:52 przez webster   Komentarze[1]

Mecze u siebie
Klub Mazowsze Jednoro?ec informuje ?e mecze w Jednoro?cu w rundzie wiosennej odb?d? si? w ni?ej wymienionych terminach:

W sobot? walczymy o ca?? pul?
W najbli?sz? sobot? w Jednoro?cu Mazowsze rozegra II mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem naszym b?dzie zesp? Wieczfnianka Wieczfnia Ko?cielna. Mecz rozpocznie si? o godzinie 15.00