Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Wyjazd do ?ysych
Mazowsze Jednoro?ec w jutrzejszym dniu rozegra kolejny mecz ligowy.Tym razem nasi udadz? si? do ?ysych gdzie o godzinie 16.00 rozpocznie si? spotkanie.
wyjazd 13.45
Dodano 07 maj 2010, o godzinie 16:47 przez webster   Komentarze[1]

A-klasa coraz bli?ej
Kolejny mecz i kolejna pora?ka.Szanse na utrzymanie s? coraz bardziej iluzoryczne.Mazowsze przegra?o mecz z Borut? Kuczbork 1-3(1-3).Bramki stracili?my w ci?gu 10 minut.Honorow? bramk? dla Mazowsza zdoby? Krzysztof Tworkowski.
Sk?ad:
Skorupski-Tworkowski,Piotrak,G?ska(25'Baczek)(67'Kobyli?ski),Wiktorski-Siedlecki,Ma?kowski,St?pkowski,Obr?bski-P.Ciuba,Grabowski
Dodano 01 maj 2010, o godzinie 13:01 przez webster   Komentarze[7]

Mecz o wszystko
W najbli?sz? sobot? Mazowsze Jednoro?ec rozegra mecz ligowy.Tym razem naszym przeciwnikiem b?dzie zesp? z Kuczborka.
Spotkanie rozpocznie o godzinie 11.00
Zbirka pi?karzy 10.00
Dodano 29 kwieceń 2010, o godzinie 22:26 przez webster   Komentarze[5]

BIJATYKA W TROSYZNIE !!!
W trakcie meczu w Troszynie mi?dzy miejscowym Klubem Sportowym CK a liderem naszej ligi Iskr? Krasne dosz?o do niecodziennej na boiskach pi?karskich sytuacji. W 51 minucie jeden z graczy gospodarzy sfaulowa? zawodnika z Krasnego. Faulowany postanowi? si? zrewan?owa? i uderzy? g?ow? 18letniego zawodnika z Troszyna. W obronie m?odego zawodnika posz?a ca?a dru?yna z bramkarzem na czele (ojcem poszkodowanego). Spotkanie zosta?o przerwane a na p?ycie boiska dosz?o do regularnej bitwy. W ruch posz?y pi??ci i nogi. Walka trwaa 10 minut. Po tym incydencie s?dzia g?wny ukara? czerwonymi kartkami zawodnika Iskry jak i bramkarza z Troszyna.
Kibice obecni na meczu zgodnie powtarzali, ?e czego? takiego jeszcze w ?yciu nie widzieli. Byli ?wiadkami przepychanek, ale nigdy nie widzieli regularnej bitwy pomi?dzy pi?karzami.

Dodano 29 kwieceń 2010, o godzinie 13:56 przez webster   Komentarze[0]

Punkty uciek?y
Niestety nie uda? si? nam wyjazd do M?awy na mecz z tamtejszym MKSem.Pojechali?my tylko w 11 bez Siedleckiego,Grabowskiego,Obr?bskiego oraz Tworkowskiego ktrzy stanowi? trzon zespo?u.Nasza dru?yna przegra?a 1-0 trac?c bramk? w 90 minucie meczu.Nie gramy ?le ale to nie ?y?wiarstwo figurowe gdzie za wra?enia artystyczne przyznaje si? punkty.
Sk?ad:
Skorupski-Gaska,Bors,St?pkowski-R.Ciuba,B?czek,Ma?kowski,P.Ciuba,Wiktorski-Kobyli?ski,Piotrak
Dodano 28 kwieceń 2010, o godzinie 20:38 przez webster   Komentarze[0]

Pora?ka "M?odych"
M?odzie?owa dru?yna Mazowsza dozna?a pora?ki z rwie?nikami z Ostrowi 2-6 (2-2).Do przerwy gra nie wygl?da?a ?le ale po przerwie Ostrw dominowa?a zdecydowanie i strzeli?a 4 bramki.
Bramki dla Mazowsza strzelili:Oskar Maluchnik(na zdj?ciu) i Adrian Mostowy
Sk?ad:
Kuchci?ski-P.Piotrak,Pokorski,?abi?ski,M.Piotrak-Pawe? Janiszewski(Piotr Janiszewski),Maluchnik,Ma?kowski(Pirkowski),Zduniak-Mostowy(P.Antosiak),B.Antosiak
Dodano 27 kwieceń 2010, o godzinie 16:34 przez webster   Komentarze[0]

Odrabiamy zaleg?o?ci
Ju? jutro odb?dzie si? nast?pna kolejka LO.Nasz zesp? uda si? do M?awy by zmierzy? si? z tamtejszym MKS.
Mecz rozpocznie si? o godzinie 17.30.
W dniu dzisiejszym o godzinie 14.00 w Jednoro?cu m?odzie?owa dru?yna Mazowsza rozegra mecz ligowy z zespo?em Ostrovi Ostrw Mazowiecka.
zapraszam wszystkich kibicw
Dodano 27 kwieceń 2010, o godzinie 10:38 przez webster   Komentarze[0]

graBOSKI razy 3
Mazowsze Jednoro?ec zremisowa?o swj mecz wyjazdowy z zespo?em KS CK Troszyn 3-3(0-3).
Do przerwy mecz nie uk?ada nam si? w ogle, przegrywamy 3-0 i gospodarze maj? jeszcze kilka znakomitych sytuacji do podwy?szenia rezultatu. Nawet przy stanie 2-0 Piotrak nie strzela karnego.
W drugiej po?owie gramy lepiej. Koncert gry daje Adam Grabowski ktry strzela 3 bramki(a to co zrobi? przy 2 bramce to mistrzostwo ?wiata).

Sk?ad:
Skorupski - Bors, St?pkowski, Gaska, Wiktorski - Piotrak, P.Ciuba, Obr?bski, Kobyli?ski (R.Ciuba) - R.Krawczyk (Ma?kowski), Grabowski
Dodano 25 kwieceń 2010, o godzinie 20:07 przez webster   Komentarze[7]

Nokaut
Trampkarze Mazowsza Jednoro?ec wygrali w dzisiejszym meczu z rwie?nikami z Myszy?ca 9-0(3-0).