Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Z Piekła do Nieba! MAMY UTRZYMANIE !!!!
W dzisiejszym meczu drużyna Mazowsza Jednorożec wygrała swój mecz ligowy 5-2 (0-2). W tym meczu wróciliśmy z dalekiej podroży gdyż do przerwy przegrywaliśmy 0-2. Po przerwie na boisku zobaczyliśmy dwie zmiany, szczególnie wejście Piotraka odmieniło losy meczu.Strzelił on 2 bramki i przy 2 asystował.

Bramki strzelali: Piotrak-2, Ciuba, Siedlecki, Obrębski

Skład :
Świderski - Bors, Stępkowski, Gąska - Ciuba, Siedlecki, Wróbel, Smoliński (Obrębski), Kuzia (Wiktorski) - Sakowski (Górczyński), R.Krawczyk (Piotrak)
Dodano 06 czerwiec 2009, o godzinie 18:23 przez webster   Komentarze[16]

Kolejny mecz o 6 punktów!!
Już w najbliższą sobotę nasza drużyna rozegra chyba najważniejszy mecz w tej rundzie ,a nawet w sezonie. Przeciwnikiem Mazowsza będzie zespół Gladiator Słoszewo.
W rundzie jesiennej przegraliśmy w Słoszewie 5-4.
Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00.
Dodano 03 czerwiec 2009, o godzinie 21:59 przez webster   Komentarze[0]

Coraz bliżej spadku
Niestety nie udał się kolejny mecz wyjazdowy naszej drużynie . Mazowsze uległo w Ojrzeniu z tamtejszą Tęczą 3-0(3-0).
W pierwszej połowie drużyna z Ojrzenia byłą lepszym zespołem a przede wszystkim bardzo skuteczna. Bo z 4 sytuacji wykorzystała 3. w drugiej połowie byliśmy my zespołem lepszym ale niestety nie mogliśmy strzelić bramki. Nawet rzut karny został zmarnowany.

Skład:
Świderski - Stępkowski, Bors, Gąska (Górczyński) - Ciuba, Wiktorski, Wróbel- Obrębski(Wierzbicki), - Kuzia A.Krawczyk(Wójcik), Sakowski
Dodano 30 maj 2009, o godzinie 14:53 przez webster   Komentarze[8]

Wyjazd do Ojrzenia
W najbliższą sobotę 30 maja nasza drużyna rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem zagramy z Tęczą Ojrzeń. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00.
Na mecz nie jadą:Piotrak-kartki, Siedlecki,R.Krawczyk,Wróbel-wszyscy praca
Wyjazd na mecz 9.00
Dodano 28 maj 2009, o godzinie 13:28 przez webster   Komentarze[6]

Sprowadzeni na Ziemie!
Nie udał się nam dzisiejszy mecz ligowy z zespołem MKS II Mława. Goście okazali się zespołem lepszym, skuteczniejszym.Przegraliśmy mecz wysoko bo 0-3 (0-1).

Skład:
Świderski - Stępkowski, Bors, Gąska (Wierzbicki) - Ciuba, Smoliński, Wróbel (Sakowski), Obrębski, Górczyński (Wiktorski) - Kuzia (A.Krawczyk), Piotrak
[czytaj relację]
Dodano 23 maj 2009, o godzinie 17:12 przez webster   Komentarze[16]

Czas na Mławę!!
W najbliższą sobotę 23.05.2009r o godzinie 14.00 nasz zespół zmierzy się z zespołem MKS II Mława. Dla obydwu drużyn będzie to mecz o 6 punktów ,ponieważ obydwa zespoły posiadają taką samą liczbę punktów.
Na jesieni ulegliśmy w Mławie 0-1.
Dodano 21 maj 2009, o godzinie 18:14 przez webster   Komentarze[2]

Mamy 3 punkty
Mazowsze Jednorożec wygrało mecz ligowy z zespołem Orlęta Baboszewo 4-1 (0-1).
Bramki dla naszego zespołu zdobyli:
Piotr Wróbel,Łukasz Bors,Paweł Ciuba,Przemek Wiktorski

Skład Mazowsza:
Świderski - Stępkowski, Bors, Gąska (Wilga) - Ciuba, Smoliński, Wróbel (Wójcik), Siedlecki, Górczyński (Wiktorski) - Kuzia (Obrębski), Piotrak
Dodano 17 maj 2009, o godzinie 20:03 przez webster   Komentarze[5]

Ten mecz musimy wygrać!
Jeżeli, Mazowsze marzy o pozostaniu w LO, to musi wygrać najbliższy mecz ligowy, którego przeciwnikiem będzie zespół Orlęta Baboszewo. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę17 maja 2009 r o godzinie 16.00 w Baboszewie.
W pierwszym meczu Jednorożec wygrało u siebie 3-0.
Wyjazd na mecz 13.30.
Dodano 14 maj 2009, o godzinie 18:04 przez webster   Komentarze[0]

Porażka.
Mazowsze Jednorożec doznało kolejnej porażki.Tym razem nasza drużyna uległa Ikrze Krasne 2-3 (0-1).
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Artur Piotrak I Rafał Krawczyk.

Świderski - Bors, Gąska (D.Wilga), Stępkowski - Ciuba, Obrębski (Wiktorski), A.Krawczyk (Smoliński), Kuzia (Wierzbicki), Wróbel - Piotrak, R.Krawczyk
Dodano 10 maj 2009, o godzinie 17:57 przez webster   Komentarze[1]

Kolejny mecz.
W najbliższą niedzielę 10.05.2009r. Mazowsze Jednorożec rozegra swój kolejny mecz ligowy z zespołem Iskra Krasne. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.00.
Na jesieni przegraliśmy z nimi 4-3.
Dodano 07 maj 2009, o godzinie 20:18 przez dyrek   Komentarze[2]