W najbliższą niedzielę Mazowsze Jednorożec podejmie u siebie zespół Błękitnych Raciąż
Mecz rozpocznie się o godzinie 14.00
Zaprazamy
Dodano 23 październik 2009, o godzinie 22:38 przez webster   Komentarze[0]

Bohater Skorupski!!!
Mazowsze Jednorożec wygrało dzisiejszy wyjazdowy mecz z zespołem Sokół Grudusk 2-4 (1-2).
Po 20 minutach prowadziliśmy 2-0 po bramkach Ciuby i Borsa (rzut karny). Grudusk w 30 minucie strzelił bramkę kontaktową. W 50 minucie jedyny błąd popełnił Skorupski i było 2-2. W dalszej części to Grudusk naciskał. Jednak w 80 minucie po podaniu Piotraka, Obrębski wyprowadza nas na prowadzenie. W 92 minucie Piotrak strzela 4 bramkę i trzy punkty jadą do Jednorożca.
Obiektywnie mówiąc Grudusk był zdecydowanie lepszą drużyną, ale fenomenalnie bronił Skorupski.
Bramki:Paweł Ciuba, Łukasz Bors, Rafał Obrębski, Artur Piotrak

Skład:
Skorupski - Bors, Wilga, Stępkowski, Gąska - Wójcik (Bączek), Wiktorski (Maćkowski), Obrębski, Górczyński - Ciuba ,Piotrak
Dodano 17 październik 2009, o godzinie 17:53 przez webster   Komentarze[9]

Wyjazd do Gruduska
Jutrzejszego dnia Mazowsze rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem nasz zespół uda się do gruduska , gdzie zmierzy się z tamtejszym Sokołem. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.00.
Wyjazd 12.oo
Dodano 16 październik 2009, o godzinie 20:35 przez webster   Komentarze[0]

Nieznaczna porażka
Niestety nie udało nam się zdobyć chociażby punktu w dzisiejszym meczu z zespołem Makowianki.Jednorożec przegrał 0-1 (0-0).
Mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie. Gra a popełnia błąd i tracimy bramkę
Skład:
Burchacki-Bors,Gąska,Stępkowski,Wilga-Ciuba, Obrębski, Wójcik( Orzoł),Górczyński-A.Krawczyk, R. Krawczyk(Kobyliński)
Dodano 11 październik 2009, o godzinie 16:22 przez webster   Komentarze[1]

11 kolejka przed nami
Już w najbliższy weekend LO rozegra 11 kolejkę spotkań. Mazowsze Jednorożec swój mecz rozegra w niedzielę o godzinie 14.00.
Przeciwnikiem będzie zespół Makowianki Maków Mazowiecki.

Fatalna informacja
Niestety Mazowsze Jednorożec nie rozegra dzisiejszego meczu ligowego z zespołem Korony Szydłowo. Jest to przykra informacja , ale niestety nie mamy ludzi-na mecz zostało 10 zawodników. Łukasz Skorupski, Rafał Bączek, Bartek Maćkowski pojechali na obóz szkolny. Arek Krawczyk, Przemek Wiktorski, Krystian Burchacki i Rafał Obrębski maja kontuzje. Rafał Krawczyk i Czarek Świderski maja szkołę. Piotr Stępkowski zmienia dzisiaj stan cywilny.
Liczyliśmy na zawodników kontuzjowanych, ale niestety dzisiaj potwierdzili że nie dadzą radę jechać.
Tak więc mecz oddaliśmy walkowerem, bo już z samego rana dzwoniliśmy do Szydłowa i do COOZPN-u iż nie dotrzemy na mecz
Dodano 03 październik 2009, o godzinie 09:52 przez webster   Komentarze[0]

W sobotę z Szydłowem
W najbliższą sobotę Mazowsze wyjedzie na mecz do Szydłowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00.
Wyjazd 13.00
Na meczu tym zabraknie kilku zawodników Skorupski, Bączek, Maćkowski, ( wyjeżdżają na obóz sportowy organizowany przez szkołę ),Stępkowski(bierze ślub),Wiktorski,Obrębski ( obaj kontuzje),Świderski(szkoła)
Dodano 01 październik 2009, o godzinie 23:33 przez webster   Komentarze[0]

3 punkty pojechały do Łysych
Niestety Mazowsze przegrało kolejny mecz ligowy tym razem z Teczą Łyse 2-3(1-2). Nie można wygrać meczu jak nie strzela się rzutów karnych, lub nie wykorzystuje się sytuacji jakie były przy wyniku 1-0 dla nas.
Bramki zdobyli: R.Krawczyk, Ciuba

Skład Mazowsza:
Burchacki - Bors, Gąska, Stępkowski - Wójcik (Bączek), Wiktorski (Górczyński), R. Krawczyk (Skorupski), Obrębski, Ciuba - Piotrak, A.Krawczyk
Dodano 27 wrzesień 2009, o godzinie 16:15 przez webster   Komentarze[0]

W niedzielę z Tęczą Łyse
27 września , czyli w najbliższą niedzielę Mazowsze podejmie u siebie zespół Tęczy Łyse. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.00.
Serdecznie zapraszamy na mecz
Dodano 26 wrzesień 2009, o godzinie 17:54 przez webster   Komentarze[0]

Porażka w kuczborku
Mazowsze doznało kolejnej porażki. Tym razem ulegliśmy zespołowi Boruty Kuczbork 1-3(1-2).
Bramkę zdobył Piotrak
Dwie bramki straciliśmy po rzutach karnych, jeden ewidentny drugi...kwestia dyskusji, chociaż dla nas też podyktował w podobnej sytuacji( były to 7 i 8 rzut karny w tej rundzie podyktowany przeciwko naszej drużynie!!!).