Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Wtorkowy sparing
W najbliższy wtorek nasza drużyna uda się do Przasnysza bo z tamtejszym MKS-em rozegrać mecz sparingowy.
Spotkanie odbędzie się o godzinie 17.00 w Przasnyszu
Dodano 17 kwieceń 2010, o godzinie 17:30 przez webster   Komentarze[0]

Spokojna wygrana
W dzisiejszym meczu sparingowym Mazowsze pewnie pokonało przedstawiciela B-klasy GKS Krzyniak 8-0(3-0).
Bramki dla Mazowsza zdobyli:
Siedlecki-3,Piotrak,R.Krawczyk,R.Ciuba,P.Ciuba,samobójcza
W meczu zagrali:
Skorupski-Tworkowski,Bors,Gąska-Siedlecki,Wiktorski,Obrębski,P.Ciuba,Bączek,Stępkowski-Piotrak
ponadto grali:Maćkowski,R.Krawczyk,R.Ciuba
Dodano 17 kwieceń 2010, o godzinie 16:33 przez webster   Komentarze[0]

Znamy terminy zaległych kolejek
COOZPN podał terminy rozegrania zaległych kolejek.I tak kolejka 20 z dnia 10-11 kwiecień (gdzie Mazowsze miało grać z MKS II Mława) rozegrana zostanie 28 kwietnia o godzinie 17.30.
Kolejka 21 z 17-18 kwietnia (gdzie Mazowsze miało grać z Tęczą Ojrzeń) zostanie rozegrana 12 maja o godzinie 18.00
Dodano 16 kwieceń 2010, o godzinie 22:39 przez webster   Komentarze[0]

KOLEJKA ODWOŁANA
Sobotnie i niedzielne mecze wszystkich rozgrywek zostały odwołane. Nowy termin ich rozegrania zostanie podany w niedługim czasie.
Mazowsze Jednorożec rozegra w sobotę mecz sparingowy z ekipą GKS Krzyniak.
Zawody rozpoczną się o godzinie 14.00
Dodano 13 kwieceń 2010, o godzinie 18:01 przez webster   Komentarze[2]

Mecz odwołany
W związku ze śmiercią Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego oraz innych Osób w katastrofie samolotu TU-154 na lotnisku w Smoleńsku wszelkie zawody sportowe zaplanowane na ten weekend zostają odwołane!!
Dodano 10 kwieceń 2010, o godzinie 10:45 przez webster   Komentarze[2]

Niedzielny wyjazd do Mławy
W najbliższą niedzielę drużyna Mazowsza uda się na mecz ligowy do Mławy.Będzie to 5 mecz w tej rundzie.
Zawody rozpoczną się o godzinie 15.00
Wyjazd na mecz 13.00

Drużyna rocznik 1995 i młodsi Mazowsza Jednorożec rozegra mecz ligowy z ekipą Ostrovi Ostrów Mazowiecka.Spotkanie rozegranie będzie w najbliższą sobotę w Jednorożcu o godzinie 12.00 .
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na ten mecz
Dodano 07 kwieceń 2010, o godzinie 14:40 przez webster   Komentarze[4]

Wesołych Świąt
Klub Mazowsze Jednorożec składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom, działaczom,kibicom oraz przeciwnikom.
Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności!!
Dodano 03 kwieceń 2010, o godzinie 16:47 przez webster   Komentarze[0]

Popis nieskuteczności
Bardzo niemiły prezent na święta zrobili nasi piłkarze sobie oraz kibicom, przegrywając wygrany mecz z Nowym Miastem 1-2(1-0). Już do przerwy nasi piłkarze powinni prowadzić co najmniej 5-0. Królem nieskuteczności był Piotrak, który nie strzelał nawet z metra do pustej bramki. Jedynego gola w tej połowie strzelił Arek Krawczyk w 10 minucie.Przez pierwszą połowę Nowe Miasto było tłem dla naszej drużyny.Niestety i tym razem potwierdziło się stare porzekadło że niewykorzystane sytuacje się mszczą.W 65 minucie goście z rzutu karnego doprowadzają do remisu a w 90 minucie strzelają na 2-1.
Widmo spadku jest coraz większe.Ciężko będzie się podnieść po takim meczu jak ten
Skład:
Skorupski-Bors,Gąska,Tworkowski-Wiktorski,Obrębski(76'R.Krawczyk),Siedlecki,A.Krawczyk(68'Stępkowski),Ciuba-Piotrak,Grabowski

Dodano 03 kwieceń 2010, o godzinie 13:17 przez webster   Komentarze[20]

Mecz o wszystko
W wielką sobotę nasza drużyna rozegra 4 mecz ligowy. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół Sona Nowe Miasto.
Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie.
Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00
Zbiórka 10.00
Dodano 01 kwieceń 2010, o godzinie 18:01 przez webster   Komentarze[0]

Nieoczekiwana decyzja
Po meczu z Ostrowią z gry w drużynie Mazowsza Jednorożec zrezygnował Piotr Górczyński.
Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować Piotrkowi za grę w naszej drużynie
Dodano 27 marzec 2010, o godzinie 19:31 przez webster   Komentarze[14]