Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Ile można??
Mazowsze niestety doznało kolejnej 3 porażki. Tym razem lepszym zespołem okazał się zespół z Ostowi Mazowieckiej wygrywając 2-3 (0-2).
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2-0, nie będąc zespołem na pewno słabszym. Niestety dwa proste błędy w obronie i mamy w ciągu minuty 0-2. W drugie połowie doprowadzamy do remisu, ale w 83 minucie tracimy 3 bramkę i przegrywamy kolejny mecz.
Ile jeszcze będzie nas opuszczało szczęście? Jesteśmy równorzędnym zespołem, mamy szanse na remis, a na koniec to inni mają 3 punkty a my wracamy z zerowym dorobkiem punktowym.
Bramki dla Mazowsza :Grabowski, Obrębski

Skład:
Skorupski - Górczyński, Piotrak, Stępkowski (46'Gąska - Ciuba, Obrębski (84'Baczek), Siedlecki, Wiktorski, Kobyliński (46'Bors) - Grabowski, A.Krawczyk (85'Maćkowski)
Dodano 27 marzec 2010, o godzinie 19:24 przez webster   Komentarze[3]

Wyjazd na trudny teren
W najbliższą sobotę nasza drużyna uda się na mecz ligowy do Ostrowi Mazowieckiej.Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00.
Wyjazd 13.00
Dodano 25 marzec 2010, o godzinie 18:12 przez webster   Komentarze[0]

Wypożyczenie
Mazowsze Jednorożec wypożyczyło na pół roku do zespołu Jantar Parciaki Łukasza Wójcika. Jest to już 5 zawodnik(Granoszewski,Dębiński,Piotrowski,Borkowski) Mazowsza który przeniósł się do naszego sąsiada.
Dodano 25 marzec 2010, o godzinie 18:09 przez webster   Komentarze[5]

Historia lubi sie powtarzać...
Mazowsze Jednorożec uległo w drugim meczu ligowym zespołowi Wieczfniaki Wieczfnia 1-3 (1-1).Przebieg meczu identyczny jak w ostatnim meczu z Ostrołęką.Jesteśmy równorzędnym przeciwnikiem ale brakuje nam tego czegoś. Czego??Szczęścia przede wszystkim.Stwarzamy sytuacje, gramy dobrze tylko popełniamy niewymuszone błędy.No i nie trafiamy do pustej bramki z 2 metrów(Piotrak w 75 minucie).
Bramkę dla Mazowsza strzelił Adam Grabowski.

Skład:
Skorupski - Tworkowski, Bors, Gąska, Siedlecki - Stępkowski (76'Kobyliński), Obrębski (65'Wiktorski), Ciuba, A.Krawczyk (78'Baczek) - Grabowski, Piotrak
Dodano 20 marzec 2010, o godzinie 17:52 przez webster   Komentarze[1]

Mecze u siebie
Klub Mazowsze Jednorożec informuje że mecze w Jednorożcu w rundzie wiosennej odbędą się w niżej wymienionych terminach:

W sobotę walczymy o całą pulę
W najbliższą sobotę w Jednorożcu Mazowsze rozegra II mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem naszym będzie zespół Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00
Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz.
Zbiórka 14.00
Dodano 18 marzec 2010, o godzinie 15:32 przez webster   Komentarze[2]

Było tak blisko
Mazowsze Jednorożec doznało porażki w inauguracyjnym meczu rundy wiosennej z Koroną Ostrołęka 1-3(0-1).
Bramkę dla naszego zespołu zdobył Artur Piotrak
Skład Mazowsza :
Skorupski-Bors,Gąska,Tworkowski,Siedlecki -A.Krawczyk(32'Górczyński),Obrębski,Ciuba, Stępkowski-Piotrak,Grabowski

Zdjęcia z meczu

[czytaj relację]
Dodano 13 marzec 2010, o godzinie 17:33 przez webster   Komentarze[1]

ZACZYNAMY
W najbliższą sobotę nastąpi inauguracja rundy wiosennej LO.Dla naszej drużyny będzie to bardzo ważna runda, gdyż znajdujemy się na obecną chwile w strefie spadkowej.Miejmy nadzieję że ta runda będzie dla nas udana i obronimy się przed spadkiem z LO.
Drużyna Mazowsza Jednorożec podejmuje u siebie ekipę Korony Ostrołęka.Zespół Korony jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, i zdobycie chociażby punktu w tej konfrontacji będzie dla naszego zespołu dużym sukcesem.
POCZ¡TEK SPOTKANIA SOBOTA GODZINA 15.00
WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TO SPOTKANIE
Dodano 10 marzec 2010, o godzinie 18:24 przez webster   Komentarze[0]

W sobotę rozpoczynamy
Wydział Gier Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej uzgodnił,że pierwsze mecze w tym roku Ligi Okręgowej odbędą się tylko na tych obiektach gdzie boisko jest do tego przygotowane,reszta spotkań została przełożona na 7 kwietnia.

Minimalna wygrana
Mazowsze wygrało ostatni mecz sparingowy tej wiosny z zespołem LZS Zatory 3-2 (3-0).
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Piotrak, Grabowski, Obrębski

Mazowsze zagrało dwie różne połowy. W pierwszej połowie zdominowaliśmy zespół z Zator strzelając im 3 bramki.Tych bramek powinno być zdecydowanie więcej ale zabrakło skuteczności.
W drugiej połowie to goście byli stroną dominującą i zdobyli dwie bramki.
Powodem takiej gry było to,iż w pierwszej połowie zagraliśmy w podstawowym składzie a w drugiej nastapiło 9 zmian i gra nie układała nam sie wogóle.