Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

W sobotę z Szydłowem
Jutro (15.05-sobota) Mazowsze Jednorożec rozegra mecz ligowy z zespołem Korona Szydłowo.Mecz rozegrany będzie w Jednorożcu o godzinie 15.00
wszystkich kibiców zapraszamy.
Dodano 14 maj 2010, o godzinie 15:58 przez webster   Komentarze[0]

Młodzi dalej wygrywają
Drużyna młodzieżowa Mazowsza Jednorożec pokonała w zaległym meczu drużynę KS Pniewo 3-1(1-0).
Wszystkie trzy bramki zdobył Marek Piotrak.
Skład:
Kuchciński-P.Piotrak,Pokorski,Żabiński,Połomski-M.Piotrak,K.Antosiak(P.Janiszewski),Zduniak,Ciuchta-Mostowy(Piórkowski),B.Antosiak(P.Janiszewski).
Dodano 13 maj 2010, o godzinie 22:21 przez webster   Komentarze[5]

Bez bramkarza nie damy rady wygrać
Niestety kolejny mecz i kolejny bez zwycięstwa. Mecz Mazowsza kończy się wynikiem 3-3 (1-0).
Nie można wygrać meczu jak bramkarz broni katastrofalnie.Dwie bramki na 1-1 i 3-3 są niedopuszczalne nawet w B-klasie.Pierwsza uderzenie z 30 metrów przechodzi obok bramkarza, druga bramka bezpośrednio z rzutu rożnego(!!!).To nie jest pierwszy mecz gdzie Łukasz broni źle.Niestety nie mamy innego pola manewru na tej pozycji.
Następne takie spotkanie z Ojrzeniem już niedługo w A-klasie.Taka jest rzeczywistość.Spadek jest już pewny i nic nas nie uratuje przed degradacją.
Bramki dla Mazowsza:
P.Ciuba, Grabowski, Siedlecki
Skład:
Skorupski - Bors, Tworkowski, Piotrak, Wilga (R.Ciuba) - Obrębski, Siedlecki, Stępkowski (Bączek), Gąska - Grabowski, P.Ciuba
Dodano 12 maj 2010, o godzinie 20:28 przez webster   Komentarze[3]

W środę mecz na szczycie LO
W najbliższą środę w Jednorożcu drużyna Mazowsza rozegra kolejny mecz ligowy.Przeciwnikiem naszych będzie zespół Tęczy Ojrzeń.Będzie to mecz na szczycie ponieważ obydwie drużyny zajmują dwa ostatnie miejsca w LO.
Mecz rozpocznie się o godzinie 18.00
Zapraszam wszystkich kibiców
Dodano 10 maj 2010, o godzinie 07:42 przez webster   Komentarze[0]

Młodzi wygrywają
Młodzieżowa drużyna Mazowsza wygrała mecz wyjazdowy z CK Troszyn 1-3(1-2).Ozdobą meczu była bramka Gabrysia Żabińskiego, który strzelił bramkę z rzutu wolnego z około 35 metrów.

Bramki:
Pokorski, Maluchnik, Żabiński

Skład:
Kuchciński - P.Piotrak (P.Janiszewski), Pokorski, Żabiński, Połomski (P.Janiszewski) - Ciuchta (B.Antosiak), Maćkowski (P.Antosiak), Maluchnik (Piórkowski), M.Piotrak - Zduniak, Mostowy (K.Antosiak)
Dodano 09 maj 2010, o godzinie 18:14 przez webster   Komentarze[0]

Sędzia Zdzisław R. okradł Mazowsze
To co zrobił sędzia boczny Zdzisław R.w 90 minucie meczu z Łysymi nazwać można tylko zwykłym skurwysyństwem(przepraszam za przekleństwa ale brak słów na tego gościa).
Akcja lewą stroną, wrzut piłki, napastnik z Łysych strzela, piłka odbija się od poprzeczki i metr od bramki(wyraźny ślad na boisku), stoper od nas wybija w pole główny sędzia karze grać a boczny macha chorągiewką że była bramka!Dezorientacja, nikt nie wie o co chodzi, narada sędziów i główny mówi że boczny idealnie widział i opiera się na jego wzroku.(jeśli boczny ma taki wzrok jak stan uzębienia-notabene dwie sztuki na górze- to na pewno widział dobrze!).Tłumaczenia nasze na nic, sędzia boczny karze spier.....bo nam kartę pokaże jak będziemy protestować!To jest żałosne i niedopuszczalne.
Do tego momentu gramy bardzo dobrze.Łyse mają swoje sytuacje ale i my mamy.Mecz typowy na remis.(trener gospodarzy mówi że powinien być remis, co wszystko tłumaczy)
I tak mamy spadek pewny, ale nie trzeba nas przekręcać.Przypominam że sędziowie za mecze biorą pieniądze a my gramy za darmo.Jak ktoś by z nas w pracy robił takie przekręty to dawno by wyleciał.Mam nadzieje że konsekwencje będą wyciągnięte co Pana Zdzisława R.
Skład Mazowsza:
Skorupski-Gąska,Piotrak,Bors,Tworkowski-Baczek(Maćkowski),Obrębski,Wiktorski,Stępkowski-P.Ciuba,Grabowski
Dodano 08 maj 2010, o godzinie 19:48 przez webster   Komentarze[30]

Wyjazd do Łysych
Mazowsze Jednorożec w jutrzejszym dniu rozegra kolejny mecz ligowy.Tym razem nasi udadzą się do Łysych gdzie o godzinie 16.00 rozpocznie się spotkanie.
wyjazd 13.45
Dodano 07 maj 2010, o godzinie 16:47 przez webster   Komentarze[1]

A-klasa coraz bliżej
Kolejny mecz i kolejna porażka.Szanse na utrzymanie są coraz bardziej iluzoryczne.Mazowsze przegrało mecz z Borutą Kuczbork 1-3(1-3).Bramki straciliśmy w ciągu 10 minut.Honorową bramkę dla Mazowsza zdobył Krzysztof Tworkowski.
Skład:
Skorupski-Tworkowski,Piotrak,Gąska(25'Baczek)(67'Kobyliński),Wiktorski-Siedlecki,Maćkowski,Stępkowski,Obrębski-P.Ciuba,Grabowski
Dodano 01 maj 2010, o godzinie 13:01 przez webster   Komentarze[7]

Mecz o wszystko
W najbliższą sobotę Mazowsze Jednorożec rozegra mecz ligowy.Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół z Kuczborka.
Spotkanie rozpocznie o godzinie 11.00
Zbiórka piłkarzy 10.00
Dodano 29 kwieceń 2010, o godzinie 22:26 przez webster   Komentarze[5]

BIJATYKA W TROSYZNIE !!!
W trakcie meczu w Troszynie między miejscowym Klubem Sportowym CK a liderem naszej ligi Iskrą Krasne doszło do niecodziennej na boiskach piłkarskich sytuacji. W 51 minucie jeden z graczy gospodarzy sfaulował zawodnika z Krasnego. Faulowany postanowił się zrewanżować i uderzył głową 18letniego zawodnika z Troszyna. W obronie młodego zawodnika poszła cała drużyna z bramkarzem na czele (ojcem poszkodowanego). Spotkanie zostało przerwane a na płycie boiska doszło do regularnej bitwy. W ruch poszły pięści i nogi. Walka trwaa 10 minut. Po tym incydencie sędzia główny ukarał czerwonymi kartkami zawodnika Iskry jak i bramkarza z Troszyna.
Kibice obecni na meczu zgodnie powtarzali, że czegoś takiego jeszcze w życiu nie widzieli. Byli świadkami przepychanek, ale nigdy nie widzieli regularnej bitwy pomiędzy piłkarzami.

Dodano 29 kwieceń 2010, o godzinie 13:56 przez webster   Komentarze[0]