Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Wesołych Świąt
Klub Mazowsze Jednorożec składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim zawodnikom, działaczom,kibicom oraz przeciwnikom.
Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności!!
Dodano 03 kwieceń 2010, o godzinie 16:47 przez webster   Komentarze[0]

Popis nieskuteczności
Bardzo niemiły prezent na święta zrobili nasi piłkarze sobie oraz kibicom, przegrywając wygrany mecz z Nowym Miastem 1-2(1-0). Już do przerwy nasi piłkarze powinni prowadzić co najmniej 5-0. Królem nieskuteczności był Piotrak, który nie strzelał nawet z metra do pustej bramki. Jedynego gola w tej połowie strzelił Arek Krawczyk w 10 minucie.Przez pierwszą połowę Nowe Miasto było tłem dla naszej drużyny.Niestety i tym razem potwierdziło się stare porzekadło że niewykorzystane sytuacje się mszczą.W 65 minucie goście z rzutu karnego doprowadzają do remisu a w 90 minucie strzelają na 2-1.
Widmo spadku jest coraz większe.Ciężko będzie się podnieść po takim meczu jak ten
Skład:
Skorupski-Bors,Gąska,Tworkowski-Wiktorski,Obrębski(76'R.Krawczyk),Siedlecki,A.Krawczyk(68'Stępkowski),Ciuba-Piotrak,Grabowski

Dodano 03 kwieceń 2010, o godzinie 13:17 przez webster   Komentarze[20]

Mecz o wszystko
W wielką sobotę nasza drużyna rozegra 4 mecz ligowy. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół Sona Nowe Miasto.
Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie.
Mecz rozpocznie się o godzinie 11.00
Zbiórka 10.00
Dodano 01 kwieceń 2010, o godzinie 18:01 przez webster   Komentarze[0]

Nieoczekiwana decyzja
Po meczu z Ostrowią z gry w drużynie Mazowsza Jednorożec zrezygnował Piotr Górczyński.
Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować Piotrkowi za grę w naszej drużynie
Dodano 27 marzec 2010, o godzinie 19:31 przez webster   Komentarze[14]

Ile można??
Mazowsze niestety doznało kolejnej 3 porażki. Tym razem lepszym zespołem okazał się zespół z Ostowi Mazowieckiej wygrywając 2-3 (0-2).
Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2-0, nie będąc zespołem na pewno słabszym. Niestety dwa proste błędy w obronie i mamy w ciągu minuty 0-2. W drugie połowie doprowadzamy do remisu, ale w 83 minucie tracimy 3 bramkę i przegrywamy kolejny mecz.
Ile jeszcze będzie nas opuszczało szczęście? Jesteśmy równorzędnym zespołem, mamy szanse na remis, a na koniec to inni mają 3 punkty a my wracamy z zerowym dorobkiem punktowym.
Bramki dla Mazowsza :Grabowski, Obrębski

Skład:
Skorupski - Górczyński, Piotrak, Stępkowski (46'Gąska - Ciuba, Obrębski (84'Baczek), Siedlecki, Wiktorski, Kobyliński (46'Bors) - Grabowski, A.Krawczyk (85'Maćkowski)
Dodano 27 marzec 2010, o godzinie 19:24 przez webster   Komentarze[3]

Wyjazd na trudny teren
W najbliższą sobotę nasza drużyna uda się na mecz ligowy do Ostrowi Mazowieckiej.Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00.
Wyjazd 13.00
Dodano 25 marzec 2010, o godzinie 18:12 przez webster   Komentarze[0]

Wypożyczenie
Mazowsze Jednorożec wypożyczyło na pół roku do zespołu Jantar Parciaki Łukasza Wójcika. Jest to już 5 zawodnik(Granoszewski,Dębiński,Piotrowski,Borkowski) Mazowsza który przeniósł się do naszego sąsiada.
Dodano 25 marzec 2010, o godzinie 18:09 przez webster   Komentarze[5]

Historia lubi sie powtarzać...
Mazowsze Jednorożec uległo w drugim meczu ligowym zespołowi Wieczfniaki Wieczfnia 1-3 (1-1).Przebieg meczu identyczny jak w ostatnim meczu z Ostrołęką.Jesteśmy równorzędnym przeciwnikiem ale brakuje nam tego czegoś. Czego??Szczęścia przede wszystkim.Stwarzamy sytuacje, gramy dobrze tylko popełniamy niewymuszone błędy.No i nie trafiamy do pustej bramki z 2 metrów(Piotrak w 75 minucie).
Bramkę dla Mazowsza strzelił Adam Grabowski.

Skład:
Skorupski - Tworkowski, Bors, Gąska, Siedlecki - Stępkowski (76'Kobyliński), Obrębski (65'Wiktorski), Ciuba, A.Krawczyk (78'Baczek) - Grabowski, Piotrak
Dodano 20 marzec 2010, o godzinie 17:52 przez webster   Komentarze[1]

Mecze u siebie
Klub Mazowsze Jednorożec informuje że mecze w Jednorożcu w rundzie wiosennej odbędą się w niżej wymienionych terminach:

W sobotę walczymy o całą pulę
W najbliższą sobotę w Jednorożcu Mazowsze rozegra II mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem naszym będzie zespół Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00