Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Punkty uciekły
Niestety nie udał się nam wyjazd do Mławy na mecz z tamtejszym MKSem.Pojechaliśmy tylko w 11 bez Siedleckiego,Grabowskiego,Obrębskiego oraz Tworkowskiego którzy stanowią trzon zespołu.Nasza drużyna przegrała 1-0 tracąc bramkę w 90 minucie meczu.Nie gramy źle ale to nie łyżwiarstwo figurowe gdzie za wrażenia artystyczne przyznaje się punkty.
Skład:
Skorupski-Gaska,Bors,Stępkowski-R.Ciuba,Bączek,Maćkowski,P.Ciuba,Wiktorski-Kobyliński,Piotrak
Dodano 28 kwieceń 2010, o godzinie 20:38 przez webster   Komentarze[0]

Porażka "Młodych"
Młodzieżowa drużyna Mazowsza doznała porażki z rówieśnikami z Ostrowi 2-6 (2-2).Do przerwy gra nie wyglądała źle ale po przerwie Ostrów dominowała zdecydowanie i strzeliła 4 bramki.
Bramki dla Mazowsza strzelili:Oskar Maluchnik(na zdjęciu) i Adrian Mostowy
Skład:
Kuchciński-P.Piotrak,Pokorski,Żabiński,M.Piotrak-Paweł Janiszewski(Piotr Janiszewski),Maluchnik,Maćkowski(Piórkowski),Zduniak-Mostowy(P.Antosiak),B.Antosiak
Dodano 27 kwieceń 2010, o godzinie 16:34 przez webster   Komentarze[0]

Odrabiamy zaległości
Już jutro odbędzie się następna kolejka LO.Nasz zespół uda się do Mławy by zmierzyć się z tamtejszym MKS.
Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30.
W dniu dzisiejszym o godzinie 14.00 w Jednorożcu młodzieżowa drużyna Mazowsza rozegra mecz ligowy z zespołem Ostrovi Ostrów Mazowiecka.
zapraszam wszystkich kibiców
Dodano 27 kwieceń 2010, o godzinie 10:38 przez webster   Komentarze[0]

graBOSKI razy 3
Mazowsze Jednorożec zremisowało swój mecz wyjazdowy z zespołem KS CK Troszyn 3-3(0-3).
Do przerwy mecz nie układa nam się w ogóle, przegrywamy 3-0 i gospodarze mają jeszcze kilka znakomitych sytuacji do podwyższenia rezultatu. Nawet przy stanie 2-0 Piotrak nie strzela karnego.
W drugiej połowie gramy lepiej. Koncert gry daje Adam Grabowski który strzela 3 bramki(a to co zrobił przy 2 bramce to mistrzostwo świata).

Skład:
Skorupski - Bors, Stępkowski, Gaska, Wiktorski - Piotrak, P.Ciuba, Obrębski, Kobyliński (R.Ciuba) - R.Krawczyk (Maćkowski), Grabowski
Dodano 25 kwieceń 2010, o godzinie 20:07 przez webster   Komentarze[7]

Nokaut
Trampkarze Mazowsza Jednorożec wygrali w dzisiejszym meczu z rówieśnikami z Myszyńca 9-0(3-0).
Bramki dla Mazowsza zdobyli:
Arek Zduniak(na zdjęciu)-3,Marek Piotrak-2,Patryk Antosiak-2,Adrian Mostowy,Paweł Janiszewski
Skład Mazowsza:
Paweł Kuchciński-Paweł Połomski,Gabryś Żabiński,Radek Pokorski,Piotr Piotrak-Marek Piotrak,Oskar Maluchnik,Wiktor Maćkowski,Kuba Ciuchta-Adrian Mostowy,Arek Zduniak
ponadto grali:
Arek Piórkowski,Paweł Janiszewski,Piotr Janiszewski,Patryk Antosiak,Krzysztof Antosiak,Bartek Antosiak,Damian Rucki
Dodano 25 kwieceń 2010, o godzinie 13:01 przez webster   Komentarze[1]

Grją trampkarze
Jutro(niedziela) o godzinie 11.30 na stadionie w Jednorożcu drużyna młodzieżowa Mazowsza Jednorożec podejmować będzie zespół Bartnik Myszyniec.Wszystkich kibiców serdecznie zapraszam na to spotkanie
Dodano 24 kwieceń 2010, o godzinie 11:58 przez webster   Komentarze[0]

Mecz o wszystko
W najbliższą niedzielę o godzinie 16.30 w Troszynie Mazowsze Jednorożec rozegra mecz ligowy z tamtejszym KS KC Troszyn. Mecz ten będzie dla naszego zespołu meczem o wszystko.Wygra pozwoli nam zbliżyć się do przeciwnika. Jeżeli zaś przegramy to niestety ale spadniemy z LO.
Dodano 23 kwieceń 2010, o godzinie 18:16 przez webster   Komentarze[0]

Kolejny ubytek
Nieciekawe wiadomości mamy dla wszystkich sympatyków zespołu Mazowsza. Kolejny zawodnik uszczupla już i tak cieniutka kadrę.Tym razem jest to Arkadiusz Krawczyk który w najbliższy poniedziałek wyjeżdża za granicę (Anglia) do pracy.Arek nie opuszcza nas definitywnie, wróci do nas na początku sierpnia.
Dodano 20 kwieceń 2010, o godzinie 19:47 przez webster   Komentarze[1]

Porażka w sparingu
Mazowsze doznało porażki w dzisiejszym meczu z zespołem MKS Przasnysz 0-6 (0-4).
Na ten mecz pojechaliśmy tylko w 12 bez 4 zawodników z pierwszego składu.
Z przebiegu gry byliśmy zdecydowanie zespołem słabszym, Przasnysz przewyższał nas pod każdym względem.
Skład:
Skorupski-Gaska,Bors,Maćkowski-Wiktorski,A.Krawczyk,P.Ciuba,Piotrak,Bączek-Kobyliński(R.Ciuba),R.Krawczyk
Dodano 20 kwieceń 2010, o godzinie 19:35 przez webster   Komentarze[3]

KOMUNIKAT
WYDZIAŁU GIER EWIDENCJI WYCHOWANIA I DYSCYPLINY CIECHANOWSKO - OSTROŁÊCKIEGO OKRÊGOWEGO ZWI¡ZKU PIŁKI NOŻNEJ
W związku z odwołaniem meczy w terminach 10-11 i 17-18.04.2010 z powodu żałoby narodowej WGEWiD C-OOZPN podaje nowe terminy dla poszczególnych klas rozgrywkowych.