Rzekuń
Świt Baranowo

W sobotę z Bieżuniem
W najbliższą sobotę o godzinie 17.00 zagramy z zespołem Wkra Bieżuń.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.Będzie to ostatni mecz przed własną publicznością w tej rundzie, także ostatni w Jednorożcu w LO
Dodano 03 czerwiec 2010, o godzinie 14:31 przez webster   Komentarze[0]

Przegrana i spadek do A-klasy
Mazowsze Jednorożec przegrało mecz ligowy z zespołem Błękitni Raciąż 1-0(1-0).Bramkę straciliśmy już w pierwszej minucie meczu.
Skład Mazowsza:
Skorupski-Gąska,Tworkowski(Maćkowski),Bors,Piotrak-P.Ciuba(R.Ciuba),Obrębski,Wiktorski-Kobyliński(Bączek),Grabowski
Dodano 29 maj 2010, o godzinie 17:54 przez webster   Komentarze[1]

Wygrana na zakończenie
Na zakończenie sezonu młodzieżowa drużyna Mazowsza pewnie pokonała rówieśników z Goworowa 3-0(0-0).
Bramki:
Rucki Damian,Zduniak Arkadiusz,Janiszewski Paweł
Skład:
Kuchciński-Połomski(P.Janiszewski),Pokorski,P.Piotrak,Żabiński-M.Piotrak,Zduniak,K.Antosiak(P.Janiszewski),Ciuchta(Piórkowski)-B.Antosiak(Rucki),Mostowy(P.Antosiak)
Tym samym drużyna Mazowsza zajęła na zakończenie III miejsce w LO T 95.
tabela
wyniki
Dodano 29 maj 2010, o godzinie 14:08 przez webster   Komentarze[2]

W sobotę Raciąż
W najbliższa sobotę o godzinie 15.30 Mazowsze Jednorożec zmierzy się z zespołem Błękitni Raciąż.
Jak już wcześniej pisałem mecz pierwotnie miał się odbyć w Raciążu jednak, z inicjatywy Raciąża odbędzie się w Jednorożcu.
Wszystkich kibiców zapraszam.
Wcześniej bo o godzinie 11.30 młodzieżowa drużyna Mazowsza zmierzy się z zespołem Orz Goworowo.
Dodano 27 maj 2010, o godzinie 22:50 przez webster   Komentarze[0]

NARESZCIE!!!
Mazowsze Jednorożec wygrało w końcu mecz ligowy. Nasi wygrali 3-2(1-1).
Bramki dla Mazowsza:
Grabowski, Piotrak, samobójcza.

Skład:
Skorupski - Gąska, Bors, Stępkowski, Piotrak - P.Ciuba, Maćkowski, R.Ciuba (R.Krawczyk), Baczek, Kobyliński (Orzoł), Grabowski
Dodano 26 maj 2010, o godzinie 18:58 przez webster   Komentarze[6]

Z Raciążem w Jednorożcu
Dnia 29 maja nasza drużyna miała rozegrać mecz wyjazdowy w Raciążu z tamtejszymi Błękitnymi.
Po dzisiejszych uzgodnieniach ten mecz odbędzie się w Jednorożcu dnia 29 maja o godzinie 15.30
Dodano 26 maj 2010, o godzinie 14:19 przez webster   Komentarze[0]

W środę kolejny mecz
W najbliższą środę o godzinie 17.00 Mazowsze zagra kolejny mecz ligowy.Tym razem w Jednorożcu zagramy z zespołem Sokół Grudusk.
Dodano 23 maj 2010, o godzinie 21:36 przez webster   Komentarze[1]

Bez komentarza
Mazowsze przegrało z Makowem 0-1(0-0).
Skorupski-Bors,Piotrak,Gąska,Stępkowski-R.Ciuba(Orzoł),P.Ciuba,Obrębski,Wiktorski-R.Krawczyk,Grabowski
Dodano 22 maj 2010, o godzinie 20:33 przez webster   Komentarze[6]

Mecz wyjazdowy
W sobotę o godzinie 15.00 drużyna Mazowsza uda się na mecz ligowy do Makowa Mazowieckiego gdzie o godzinie 16.30 zmierzy się z tamtejszym MKS-em
Dodano 21 maj 2010, o godzinie 15:06 przez webster   Komentarze[2]

Ręce opadają
Który to już mecz gdzie jesteśmy równorzędnym przeciwnikiem?Ile będzie meczy gdzie nie dopisuje nam szczęście? Goście mają trzy sytuacje bramkowe i wygrywają 2-1.
Do przerwy jesteśmy zespołem lepszym, co dokumentujemy bramką.Zaraz po przerwie goście zdobywają kontaktową bramkę ( nawet zawodnicy gości przyznawali że w tej sytuacji był faulowany stoper Mazowsza, tylko sędzie uważał inaczej-taka piłka).W 78 minucie goście wychodzą na prowadzenie i mamy po meczu.