Pi?ka na Mazowszu
Rzeku?
?wit Baranowo

Brak s?w
Jeszcze na 18 minut przed ko?cem meczu Mazowsze prowadzi?o 6-2,na 8 minut przed ko?cem 6-4 ale mecz zako?czy? si? wynikiem 6-6,gdzie ostatnia bramk? tracimy w 92 minucie!!!To co zrobili?my przez ostatnie minuty jest niewyobra?alne i ci??sze do opisania.
Do przerwy by? wynik 2-2.Nasza gra by?a s?aba,ale uda?o zako?czy? remisem.Od pocz?tku II po?owy byli?my lepszym zespo?em pod ka?dym wzgl?dem i ?atwo strzelili?my 4 bramki.Jednak przysz?o katastrofalne 18 minut i mecz zako?czy? si? remisem.
Sk?ad:
Burchacki-G?ska,Piotrak(Jab?o?ski),Bors,Tworkowski-Ciuba(Ma?kowski),Obr?bski,Wiktorski,St?pkowski-Grabowski(Ogonowski),Kobyli?ski(Wilga)

Zaczynamy
Mazowsze Jednoro?ec rozpoczyna rund? rewan?ow? A-klasy.Pierwszy mecz nasi zagraj? w niedziel? w Goworowie o godzinie 13.00.
Wyjazd na mecz 11.00

Chcia?bym poinformowa?,?e Mazowsze Jednoro?ec nie wzmocni ?ukasz Sadowski, ktry mia? przej?? do nas z Orzyca Chorzele.
Dodano 24 marzec 2011, o godzinie 16:58 przez arturpiotrak   Komentarze[1]

Wygrana po s?abej grze
Mazowsze Jednoro?ec wygra?o ostatni mecz sparingowy przed inauguracj? rundy wiosennej z GUKS Krasnosielc 4-3 (2-2).Gra naszego zespo?u do stanu 2-0 wygl?da?a nie?le.P?niej niestety grali?my bardzo s?abo.
Sk?ad:
Burchacki-G?ska,Piotrak,Wiktorski(Ogonowski,Tworkowski(Jab?o?ski)- St?pkowski(Ma?kowski),Obr?bski,Sadowski(Orzo?),Ciuba(Wjcik)- Kobyli?ski,Grabowski
Dodano 20 marzec 2011, o godzinie 15:54 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Ostatni sparing
Mazowsze Jednoro?ec w najbli?sz? niedziele rozegra swj ostatni mecz sparingowy przed zbli?aj?c? si? rewan?ow? rund? A-klasy.Tym razem przeciwnikiem naszej ekipy b?dzie zesp? GUKS Krasnosielc.
Mecz odb?dzie si? w Jednoro?cu o godzinie 13.00.
Zapraszamy wszystkich kibicw
Dodano 17 marzec 2011, o godzinie 17:40 przez arturpiotrak   Komentarze[5]

Pewna wygrana
Mazowsze Jednoro?ec pokona?o Kurpik Kadzid?o 4-1 (1-1) w meczu sparingowym rozegranym dzi? w Jednoro?cu.Pierwsza po?owa o nieznaczna przewaga Kadzid?a w drugiej po?owie Mazowsze zdecydowanie przewa?a?o.Dwie bramki zdoby? nowy nabytek Mazowsza Rafa? Ogonowski(na zdj?ciu).
Na minus nale?y zapisa? to i? znowu w bramce zabrak?o nominalnego bramkarza.W pierwszej po?owie broni? obro?ca ?ukasz Bors, a w drugiej napastnik Jacek Kobyli?ski.
Sk?ad:
Bors(Kobyli?ski)-G?ska(Wilga),Piotrak,St?pkowski(Tworkowski), Ciuba,Wjcik,Ma?kowski(Jab?o?ski),Obr?bski(Wiktorski),Sadowski(Orzo?)- Kobyli?ski(Ogonowski),Grabowski
Dodano 13 marzec 2011, o godzinie 16:41 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Teraz Kurpik
W najbli?sz? niedziel? o godzinie 13.00 Mazowsze Jednoro?ec rozegra kolejny mecz kontrolny.Tym razem przeciwnikiem naszej dru?yny b?dzie Kurpik Kadzid?o.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.
Zbirka pi?karzy 12.15
Dodano 10 marzec 2011, o godzinie 18:27 przez arturpiotrak   Komentarze[5]

Wygrany mecz kontrolny
Mazowsze Jednoro?ec pokona?o w meczu wyjazdowym ?wit Baranowo 5-2(2-1).
Bramki dla Mazowsza zdobyli:
Grabowski-2,Piotrak-2,Wjcik
Sk?ad:
Burchacki(Skorupski)-G?ska,Piotrak,Obr?bski(Ogonowski),St?pkowski-Ma?kowski(Jab?o?ski),Sadowski(Orzo?),Wjcik(?abi?ski),Ciuba-Kobyli?ski(Wiktorski),Grabowski

W Mazowszu zadebiutowa? nowy zawodnik-?ukasz Sadowski-by?y zawodnik MKS Przasnysz, obecnie zawodnik Orzyca Chorzele, ktry prawdopodobnie b?dzie gra? od wiosny w naszym zespole
Dodano 06 marzec 2011, o godzinie 15:40 przez arturpiotrak   Komentarze[2]

Mecz kontrolny z Baranowem
W najbli?sz? niedziel? o godzinie 13.00 Mazowsze Jednoro?ec zmierzy si? z ekip? ?wit Baranowo.
Mecz rozegramy na wyje?dzie.
WYJAZD NA MECZ 11.45 Z TZW."ROGATEK"
Dodano 03 marzec 2011, o godzinie 17:39 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Wygrany sparing
Mazowsze Jednoro?ec wygra?o mecz sparingowy z Orzycem Chorzele 3-1(0-0).Z powodu choroby w Jednoro?cu nie by?o obydwu bramkarzy, dlatego z konieczno?ci w I po?owie broni? Jacek Kobyli?ski a w drugiej po p? Artur Piotrak i Adam Grabowski.