W najbli?szy pi?tek tj.18.11.2011 o godzinie 19.00 w lokalu "Zajazd" odb?dzie si? podsumowanie sezonu pi?karskiego dla ekipy Mazowsza.
OBECNO? ZAWODNIKW OBOWIZKOWA ;p
Dodano 15 listopad 2011, o godzinie 21:10 przez arturpiotrak   Komentarze[4]

Blama? na zako?czenie
Mazowsze przegra?o w ostatnim meczu w rundzie jesiennej z zespo?em Jutrzenki Unieck 0-2 (0-0).Nie wygra si? meczu nie strzelaj?c karnego i nie wykorzystuj?c sytuacji sam na sam.obydwie sytuacje przy wyniku 0-0.
Sk?ad:
Burchacki-Wilga,Wrbel,Bors,Tworkowski-St?pkowski,P.Ciuba,Obr?bski(Krawczyk),Ma?kowski(R.Ciuba)-Piotrak,Grabowski
Dodano 13 listopad 2011, o godzinie 15:56 przez arturpiotrak   Komentarze[27]

Koniec rundy w niedziel?
W najbli?sz? niedziel? o godzinie 13.00 Mazowsze podejmie u siebie zesp? Jutrzenki Unieck.B?dzie to ostatni mecz w rundzie jesiennej obecnego sezonu
Wszystkich serdecznie zapraszam na to spotkanie
Dodano 10 listopad 2011, o godzinie 17:49 przez arturpiotrak   Komentarze[7]

Mamy lidera!!!
Mazowsze pokona?o w meczu wyjazdowym zespl Orzyc Chorzele 2-0(2-0).
Bramki zdobyli: Obr?bski,Grabowski
Sk?ad:Burchacki-Cie?lak,Piotrak,Bors,Tworkowski -Kobyli?ski(R.Ciuba), Obr?bski,P.Ciuba,St?pkowski(Jab?o?ski)- Grabowski(Wilga),Krawczyk(Wrbel)

Skandalicznie w przerwie meczu zachowa? si? by?y dzia?acz Orzyca p.Wierzbicki ,ktry zwymy?la? od najgorszych by?ego zawodnika Orzyca a obecnie -Mazowsza Piotra Wrbla.

Dodano 07 listopad 2011, o godzinie 13:23 przez arurpiotrak   Komentarze[17]

Czas na DERBY
W najbli?sz? niedziel? o godzinie 13.30 Mazowsze Jednoro?ec zmierzy si? z zespo?em Orzyc Chorzele.
Wyjazd na mecz 12.15
Dodano 03 listopad 2011, o godzinie 19:37 przez arturpiotrak   Komentarze[18]

Pewna wygrana
Mazowsze pewnie pokona?o T?cz? P?o?sk 4-1 (0-0). Trzy bramki strzeli? niezawodny Adam Grabowski a jedn? do?o?y? Krzysztof Tworkowski.

Sk?ad:
Burchacki - Cie?lak, Piotrak, Wrbel, Tworkowski - St?pkowski (Wjcik), Obr?bski, P.Ciuba, Ma?kowski (Kobyli?ski) - Grabowski (?abi?ski), Krawczyk (Jab?o?ski)
Dodano 30 październik 2011, o godzinie 16:47 przez arturpiotrak   Komentarze[13]

Przyje?d?a P?o?sk
W najbli?sz? niedziel? do Jednoro?ca zawita zesp? T?czy II P?o?sk.
Mecz rozpocznie si? o godzinie 13.00
Wszystkich serdecznie zapraszamy
Dodano 27 październik 2011, o godzinie 21:58 przez arturpiotrak   Komentarze[3]

Mazowsze pokona?o na wyje?dzie zesp? Wkra Andzin 5-3 (2-1).
Bramki dla Mazowsza zdobyli:
Piotrak-3(na zdj?ciu), P.Ciuba, Obr?bski

Na mecz pojechali?my w 10, 11 zawodnik dojecha? na 15 minut przed rozpocz?ciem meczu.

Sk?ad:
Burchacki - St?pkowski, Bors, ?abi?ski, Tworkowski - Wjcik, Obr?bski, P.Ciuba, Ma?kowski - Piotrak, Krawczyk
Dodano 22 październik 2011, o godzinie 19:38 przez arturpiotrak   Komentarze[6]

Wyjazd do Andzina
Mazowsze w najbli?sz? sobot? uda si? do Nasielska gdzie swoje mecze rozgrywa Wkra Andzin.Mecz rozpocznie si? o godzinie 15.00