Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Wygrana z wielkim trudem
Mazowsze wygrało z MKS Przasnysz 95 4-2 (1-1).
Bramki zdobyli: Grabowski-2, R.Ciuba, P.Ciuba

Skład:
Burchacki - Stępkowski, Żabiński, Piotrak, Tworkowski - R.Ciuba, Jabłoński, P.Ciuba, Maćkowski, Obrębski - Grabowski
Ponadto grali:Wójcik, Bors

Dodano 18 marzec 2012, o godzinie 18:03 przez arturpiotrak   Komentarze[4]

Ostatni sparing przed ligą
W najbliższą niedzielę Mazowsze Jednorożec zmierzy się z ekipą MKS Przasnysz 95
Początek spotkania godzina 15.00.
Mecz odbędzie się w Jednorożcu.
Zbiórka zawodników 14.15.
Dodano 13 marzec 2012, o godzinie 21:34 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Grają innni aktualizacjia 11.03.2012r
Mazowsze Jednorożec
Mazowsze Jednorożec 6-3 Orzeł Sypniewo(LO)
Mazowsze Jednorożec 10-1 Świt Baranowo(B klasa Ostrołęka)
Mazowsze Jednorożec 4-4 Iskra Krasne(LO)
Mazowsze Jednorożec 3-5 Tęcza Łyse(LO)
Mazowsze Jednorożec 5-0 GKS Krzyniak(B klasa Ostrołęka)

Kurpik Kadzidło
Kurpik Kadzidło 1-7 Tęcza Łyse(LO)
Kurpik Kadzidło 3-6 Orzeł Sypniewo(LO)
Kurpik Kadzidło 7-1 Orz Goworowo(B klasa Ostrołęka)
Kurpik Kadzidło 3-2 Świt Baranowo(B klasa Ostrołęka)
Kurpik Kadzidło 4-5 Korona HiD Kadzidło(LO)
[czytaj relację]

wyniki ze strony http://jutrzenka-unieck.futbolowo.pl/
Dodano 13 marzec 2012, o godzinie 07:41 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Pewna wygrana
Mazowsze Jednorożec wygrało z ekipą Krzyniaka 5-0 (2-0).
Bramki dla Mazowsza zdobyli:
Grabowski,P.Ciuba(na zdjęciu),R.Ciuba,Krawczyk,Kobyliński

Skład:
Burchacki - Cieślak, Piotrak, Bors, Łazarz - Maćkowski, P.Ciuba, Wróbel, Tworkowski - Grabowski, Kobyliński

Ponadto grali:
Żabiński, R.Ciuba, Stępkowski, Ł.Grabowski (zawodnik testowany), Krawczyk, Jabłoński, Gałązka

Dodano 11 marzec 2012, o godzinie 18:50 przez arturpiotrak   Komentarze[6]

Daniel rezygnyje
Z żalem pragnę Państwa poinformować że z drużyny Mazowsza odchodzi jej podstawowy obrońca Daniel Wilga.
Daniel postanowił zawiesić obowiązki piłkarskie gdyż kolidowało mu to z pracą.
Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Danielowi za grę.Mam nadzieję że to nie jest definitywne pożegnanie z piłką i drużyną Mazowsza a jedynie tymczasowe
Dodano 10 marzec 2012, o godzinie 19:17 przez arturpiotrak   Komentarze[2]

Z Krzyniakiem w niedzielę
W najbliższą niedzielę o godzinie 15.00 Mazowsze zmierzy się z ekipą z Krzynowłogi.
Spotkanie odbędzie się w na stadionie w Jednorożcu.
Wszystkich serdecznie zapraszamy
Dodano 07 marzec 2012, o godzinie 15:26 przez arturpiotrak   Komentarze[4]

Grają przeciwnicy
Kurpik Kadzidło
Kurpik Kadzidło 1-7 Tęcza Łyse(LO)
Kurpik Kadzidło 3-6 Orzeł Sypniewo(LO)
Kurpik Kadzidło 7-1 Orz Goworowo(B klasa Ostrołęka)
Kurpik Kadzidło 3-2 Świt Baranowo(B klasa Ostrołęka)

GKS Pokrzywnica
GKS Pokrzywnica 0-3 WKS Rząśnik(A klasa Warszawa I)
GKS Pokrzywnica 1-1 Krzyniak Krzynowłoga Mała(B klasa Ostrołęka)
GKS Pokrzywnica 5-2 LKS Zatory(B klasa)

Orzyc Chorzele
Orzyc Chorzele 4-3 Kryształ Glinojeck(LO)
Orzyc Chorzele 5-0 Rzekunianka Rzekuń(LO)
Orzyc Chorzele 1-4 MKS Przasnysz (IV liga)
Orzyc Chorzele 2-0 Świt Baranowo (B klasa Ostrołęka)
Orzyc Chorzele 0-3 GUKS Krasnosielc(B klasa Ostrołęka)

Jutrzenka Unieck
Jutrzenka Unieck -Skrwy Łukomie 3-3
Jutrzenka Unieck -Kryształ Glinojeck 1-4(LO)
Jutrzenka Unieck -Iskra Krasne 3-4(LO)

GKS Strzegowo
GKS Strzegowo 4-6 Boruta Kuczbork(LO)

Sokół Grudusk
Sokół Grudusk 0-4 Polonia Iłowo(LO warmińsko-mazurska II)

KS Wąsewo
KS Wąsewo 1-1 MKS Małkinia(LO Siedlce)
KS Wąsewo 1-3 KS CK Troszyn(LO)
KS Wąsewo 5-7 KS Śniadowo(A klasa Podlasie)
KS Wąsewo 5-4 KS Miastkowo(A klasa Podlasie)

Gladiator Słoszewo
Gladiator Słoszewo 3-0 Stegny Wyszogród(A klasa Płock)
Gladiator Słoszewo 1-4 Skrwa Łukomie(LO Płock)
Gladiator Słoszewo 2-2 Wkra Sochocin(B klasa)

Bartnik Myszyniec
Bartnik Myszyniec 2-1 Orz Goworowo(B klasa Ostrołęka)
Bartnik Myszyniec 1-8 Tęcza Łyse(LO)
Bartnik Myszyniec 4-7 KS CK Troszyn(LO)
Bartnik Myszyniec 5-1 Rzekunianka Rzekuń(LO)

wyniki ze strony http://jutrzenka-unieck.futbolowo.pl/
Dodano 06 marzec 2012, o godzinie 21:20 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Zrobiło nam sie troche Łyso
Mazowsze doznało pierwszej porażki w sezonie przygotowawczym.Lepszym zespołem okazała się ekipa Tęczy łyse wygrywając 5-3 (2-2). Zagraliśmy w eksperymentalnym ustawieniu w obronie bez Borsa, Tworkowskiego i Cieślaka.Jednak mimo tego zespół z Łysych był ekipa lepszą i zasłużenie wygrał.

Bramki:
Grabowski-2, Piotrak

Skład:
Burchacki(Gałązka)-Stępkowski, Piotrak, Żabiński(Zduniak), Orzoł(R.Ciuba)- Obrębski, P.Ciuba, Wróbel, Jabłoński, Maćkowski (Wójcik)-Grabowski

Dodano 04 marzec 2012, o godzinie 15:55 przez arturpiotrak   Komentarze[10]

Czas na Łyse
IV mecz sparingowy i kolejny wymagający rywal z LO.Tym razem zmierzymy się z ekipą Tęczy Łyse.
Mecz odbędzie się w Baranowie w niedziele o godzinie 13.00
Wyjazd na mecz 11.45
Dodano 29 luty 2012, o godzinie 17:21 przez arturpiotrak   Komentarze[0]

Remis
Mazowsze zremisowało mecz sparingowy z Iskrą Krasne 4-4 (1-1). Bramki zdobyli:
Grabowski-3,Tworkowski
Skład:
Kobyliński-Cieślak,Piotrak,Bors,Tworkowski-Maćkowski,Obrębski,P.Ciuba,Stępkowski,Wójcik-Grabowski
Ponadto grali:Krawczyk,Wróbel,Jabłoński,Żabiński

bramki z meczu


Dodano 26 luty 2012, o godzinie 21:19 przez arturpiotrak   Komentarze[1]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 4
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Luty 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Copyright ® 2006-2019 by Mazowsze Jednorożec