Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Kolejka nr 5
Jutro wieczorem kolejna odsłona NL.

Zestaw meczy :

Piątek 15.12.2017

19.40
Czarki - Sparta

20.20
Chorzele - InterClass

21.00
Janusze – Orły Sokoła

21.40
Olszewka – GKS Granat


ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA
Dodano 14 grudzień 2017, o godzinie 17:48 przez mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ SYLWESTROWY
Dziesięc drużyn zapisało się już na Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej.

Zapisy trwają do 27 grudnia 2017 roku.

Jeśli jest jakaś chętna ekipa serdecznie zapraszamy.

Maksymalna ilość zespołów to 12.



Zapisane ekipy:

Janusze
Czarki
GKS Granat
Tartak Grab-Bud Pienice
Ekipa z Łomży
FC Kalosze
Po Ibizie
Chorzelaki
Lipa
ZRYW Dalanówek
Dodano 13 grudzień 2017, o godzinie 23:22 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiana terminów Nocnej Ligi
Niestety w związku z zamknięciem hali widowiskowo-sportowej w Jednorożcu :

w dniach 20-29 grudnia 2017 roku ( uroczysta sesja Rady Powiatu i Rady Gminy )

oraz w dniach 8-14 stycznia 2018 roku ( studniówka w Jednorożcu )

musimy przesunąć na inny termin 3 kolejek Nocnej Ligi ( jedna kolejka runda zasadnicza i całe play-off ).


Nowymi terminami są :

5 stycznia 2017 roku - VII a zarazem ostatnia kolejka rundy zasadniczej.

Rundy play-off odbędzie się w dniach :

-7 stycznia oraz finał imprezy z wręczeniem nagród 19 stycznia 2018 roku


ZA ZMIANY PRZEPRASZAMY

Jeśli wypadną jakieś inne zmiany będę pisał

Dodano 13 grudzień 2017, o godzinie 16:53 przez mazowsze   Komentarze[0]

Strzelcy po 4 kolejkach
Najlepsi strzelcy NL

9 bramek
Bartosz Orłowski , Piotr Roman( InterClass )

8

Marcin Wątkowski ( Janusze )

7
Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

6
Sebastian Kacprzyk ,
Kamil Rutkowski ( Czarki )


5
Krystian Kuciński ( Olszewka )
4
Krystian Orłowski ( Janusze )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
Mateusz Pepłowski ( Czarki )
Sebastian Deptuła ( Olszewka )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Bartosz Wilga ( Janusze )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )
Wojciech Bednarski ( InterClass )

2
Jakub Cichocki , Łukasz Sojak ( Czarki ) ,
Piotr Kuligowski ( Janusze )
Patryk Lipiński , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski , Jakub Sygocki , Bartosz Kimona ( Sparta )
Kamil Więcek , Sebastian Olender ( Olszewka )
Igor Tułowiecki, Maciej Wierzbicki ( Chorzele )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski , Piotr Molski( Czarki )
, Łukasz Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski , Maciej Smoliński ( Janusze )
Patryk Kuciński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )



Dodano 10 grudzień 2017, o godzinie 21:07 przez mazowsze   Komentarze[0]

Zmiana lidera
Po czwartej kolejce nastąpiła zmiana lidera NL.
Nowa drużyną na pozycji nr 1 jest team Czarki.

Wyniki 4 kolejki

GKS Granat - Orły Sokoła 2-4
Daniel Pietrzak-2 - Patryk Spodobalski , Mateusz Łazarz , Kamil Kamiński , Patryk Lipiński

Sparta - Olszewka 2-8
Bartosz Komona , Bartosz Pepłowski - Sebastian Deptuła-4, Krystian Kuciński-2, Sebastian Olender , samobójcza

Chorzele-Czarki 1-5
Maciej Wierzbicki - Mateusz Pepłowski-3, Piotr Molski,Łukasz Sojak

Janusze - InterClass 5-5
Marcin Wątkowski-2, Marcin Bartosiewicz -2, Maciej Smoliński - Piotr Roman-3, Bartosz Orłowski, Wojciech Bednarski

Dodano 10 grudzień 2017, o godzinie 20:58 przez mazowsze   Komentarze[0]

Kolejka nr 4
Już dziś zapraszamy wszystkich do oglądania czwartej kolejki NL.

Pierwszy gwizdek niedziela 17.00

KOLEJKA NR 4

Niedziela 10.12.2017

17.00
GKS Granat - Orły Sokoła

17.40
Olszewka - Sparta

18.20
Chorzele - Czarki

19.00
Janusze – InterClass
Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 23:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

Bartosz RAUL Orłowski na tronie
Bartosz Orłowski popularny RAUL jest najlepszym strzelcem w NL

Pełna klasyfikacja :

8 bramek
Bartosz Orłowski ( InterClass )

6
Sebastian Kacprzyk , Marcin Wątkowski ( Janusze )
Kamil Rutkowski ( Czarki )
Piotr Roman ( InterClass )

5
Marcin Bartosiewicz ( Janusze )

4
Krystian Orłowski ( Janusze )
Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )

3
Piotr Walewacz ( Chorzele )
Bartosz Wilga ( Janusze )
Krystian Kuciński ( Olszewka )
Adam Lewandowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański ( Czarki )

2
Jakub Cichocki , ( Czarki ) ,
Piotr Kuligowski ( Janusze )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Jakub Sygocki ( Sparta )
Kamil Więcek ( Olszewka )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )

1
Piotr Wróbel , Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Maciej Wierzbicki (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Patryk Lipiński , Łukasz Rykowski , Tomasz Kamiński , Patryk Spodobalski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński (Orły Sokoła )
Bartek Kimona , Bartek Pepłowski , Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Łukasz Sojak , Mateusz Pepłowski , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół , Dariusz Sławski ( Czarki )
, Łukasz Niestępski ( InterClass )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski ( Janusze )
Sebastian Olender , Patryk Kuciński ( Olszewka )
Kamil Burchacki ( GKS Granat )



Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 23:17 przez mazowsze   Komentarze[0]

NL na czele bez zmian
Trzecia kolejka NL za nami.
Dużo emocji , dużo bramek , dużo walki, dużo kontrowersji.Taki jest futbol.
Najciekawszy mecz Janusze-Chorzele,gdzie wynik zmieniał się co kilka minut.
Cieszy pierwsza bramka GKS Granat :)

Dziś został pobity rekord kibiców.
W czasie meczu Janusze-Chorzele ( liczeni byli wtedy kibice )na trybunach ponad 120 osób !!! BRAWO, BRAWO, BRAWO.

Wyniki :
Czarki - Olszewka 11-3
Adam Lewandowski -2 , Kamil Rutkowski - 2 , Łukasz Sojak , Mateusz Pepłowski , Kamil Makowski , Daniel Lubański , Piotr Kapuściński , Marcin Sokół , Dariusz Sławski - Krystian Kuciński -2 , Kamil Więcek

GKS Granat - InterClass 1-11
Kamil Burchacki - Piotr Roman-5, Bartosz Orłowski - 4 , Wojciech Bednarski - 2

Chorzele - Janusze 3-4
Igor Tułowiecki - 2 , Arek Czaplicki - Marcin Wątkowski -2 ,Paweł Zarjewski , Krystian Orłowski

Sparta - Orły Sokoła 2-4
Jakub Sygocki - 2 - Patryk Spodobalski , Piotr Górniak , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński
Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 22:51 przez mazowsze   Komentarze[0]

3 kolejka NLF
Dziś trzecia kolejka NL.

Zapraszamy do oglądania

KOLEJKA NR 3

Piątek 8.12.2017


19.40
Olszewka - Czarki

20.20
GKS Granat - InterClass

21.00
Chorzele - Janusze

21.40
Orły Sokoła – Sparta
Dodano 08 grudzień 2017, o godzinie 12:38 przez mazowsze   Komentarze[1]

TURNIEJ SYLWESTROWY
Klub Sportowy Mazowsze Jednorożec zaprasza wszystkie chętne drużyny piłkarskie te zawodowe i te amatorskie do wzięcia udziału w turnieju Sylwestrowym o Puchar Jednorożca.

Turniej odbędzie się dnia 30 grudnia 2017 roku na Hali w Jednorożcu.

Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu :

502 540 291 -Artur Piotrak
515 795 665 Gabryś Żabiński
Dodano 07 grudzień 2017, o godzinie 21:40 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 7
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec