Mazowsze Jednorożec - Makowianka Maków Mazowiecki 1-9 ( 0-6 )

Bramka Adam Grabowski

Skład:
Łukasiak - Jaśkiewicz , Bors , Michalski , Stępkowski ( J.Antosiak ) - K.Antosiak , Piotrak , Wątkowski , Jabłoński - Skała , Grabowski ( Orłowski )

Od 35 meczu gramy w 10 po 2 żółtych dla Skały, od 75 w 9 po dwóch żółtych dla Piotraka.
Dodano 15 wrzesień 2018, o godzinie 14:29 przez mazowsze   Komentarze[0]

Porażka w Troszynie
CK TROSZYN - MAZOWSZE JEDNOROŻEC 4-2

Bramki :Wątkowski, Skała

Skład :

Łukasiak (Kacprzyk) - Sławski (Walędziak), Michalski, Bors, Stępkowski (J. Antosiak) - Ciuba (Orłowski), Piotrak (Pietrzak), Wątkowski, K. Antosiak - Grabowski (Wódkiewicz), Skała
Dodano 12 wrzesień 2018, o godzinie 22:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wyrazy współczucia
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia naszemu prezesowi Panu Andrzejowi Grzyb z powodu śmierci Mamy składa cały zespół Mazowsze Jednorożec !!!
TRZYMAJ SIĘ PREZESIE !!!!
Dodano 06 wrzesień 2018, o godzinie 17:35 przez mazowsze   Komentarze[1]

Wysoka porażka
Nadnarwianka Pułtusk - Mazowsze Jednorożec 8-1 ( 4-0 )
Dodano 06 wrzesień 2018, o godzinie 17:31 przez mazowsze   Komentarze[0]

Wygrane derby
Mazowsze Jednorożec - Orzyc Chorzele 2-0 (0-0)

Bramki : Bors Łukasz , Artur Sławski

Skład:
Łukasiak - Sławski , Bors , Michalski , Stępkowski ( Wódkiewicz ) - Jabłoński ( J.Antosiak ) , Piotrak , Wątkowski , Ciuba ( Pietrzak ) - Grabowski ( Orłowski ) , Skała

Skład

Łukasiak - K.Antosiak, Piotrak, Sławski, Stępkowski - Wódkiewicz, Wątkowski (25' Jakubowski), Orłowski, J. Antosiak - Grabowski, Skała
Dodano 23 sierpień 2018, o godzinie 21:20 przez mazowsze   Komentarze[0]

Strona
Wiele osób pyta czemu strona Mazowsza jest nieuaktualniana lub informacje są podawane z opóźnieniem.
Niestety brak czasu nie pozwala na normalne prowadzenie strony. Wszelkie informacje są podawane w miarę aktualnie na stronie Facebooka Mazowsze Jednorożec.
Jeśli znalazła by się osoba która by chciała pobawić się w administratora strony to proszę o kontakt
Dodano 22 sierpień 2018, o godzinie 08:34 przez artur piotrak    Komentarze[1]

Porażka w Ostrowi
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazowsze Jednorożec 5-0 (3-0)

Skład :
Łukasiak - K.Antosiak, Bors, Michalski, Stępkowski - Jaśkiewicz ( J. Antosiak), Piotrak, Orłowski, Sławski - Grabowski, Skała

To że pojechaliśmy na w 12 to norma bo przecież wyjazd, w niedzielę mecz domowy będzie komplet.

Mecz pod dyktando Ostrovia od 1 do 90 minuty. Zwycięstwo zasłużone w 100 %.

Inna sprawa to sędzia główny spotkania. Dopuścił do bardzo brutalnej gry gospodarzy. Dopiero jak koleś w ciągu minuty (!) zrobił trzy brutalne ataki dał czerwoną kartkę. A tak cytuję "grajcie w szachy a nie piłkę jak wam nie pasuje". Bez pojęcia koleś!
Dodano 21 sierpień 2018, o godzinie 21:55 przez mazowsze   Komentarze[1]

Horror
Mazowsze Jednorożec - Iskra Krasne 5-4 ( 2-1 )

Bramki : Marcin Jabłoński , Adam Grabowski , Daniel Skała -2 , Artur Piotrak

Skład:
Łukasiak - K.Antosiak ( Jaśkiewicz ) , Bors , Michalski , Stępkowski ( J.Antosiak ) - Ciuba ( Pietrzak ) , Piotrak , Wątkowski , Jabłoński ( B.Antosiak ) - Grabowski ( Orłowski ) , Skała

Już do przerwy powinniśmy prowadzić kilkoma bramkami, zabrakło skuteczności i tylko 2-1.
Po przerwie szybko 4-1 i daliśmy się zepchnąć do defensywy czym samym tracimy 2 bramki.
Sędzia dolicza 5 minut i w 94 minucie goście strzelają na 4-4 i szaleją z radości.
Sędzia pozwala rozpocząć jeszcze grę , piłkę na środku stawia Piotrak i.....strzela w samo okienko bramki Iskry. Tym sposobem wygrywamy 5-4 !!!