Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz

Ksiądz Andrzej Kron
Stacja Paliw w Jednorożcu
Mariusz Mikulak
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Kryształ Glinojeck
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
PAF Płońsk
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

Przedstawiam harmonogram godzinowy 4 i 5 kolejki Nocnej Ligi.


Piątek 14.12.2018 r.

19.20
TORPEDO - CZARKI

20.00
WKS - JANUSZE

20.4036
LOCUS - KASZTAN

21.10
EKIPA - OLSZEWKA

Niedziela 16.12.2018 r.
17.00
EKIPA - KASZTAN

17.40
LOCUS - JANUSZE

18.20
OLSZEWKA - CZARKI

19.00
TORPEDO - WKS
Dodano 09 grudzień 2018, o godzinie 21:55 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Janusze i Locus na czele
Trzecia kolejka NL za nami.
Wyniki:

Torpedo -Olszewka 3-1
Jakub Sygocki -2, Artur Sławski - Daniel Dziekoński

Kasztan - WKS Pogorzel i Szaman 3-2
Robert Kowalewski, Mariusz Purzycki,Dawid Kazimierczak - Bartosz Pietrzak , Paweł Tworkowski

Janusze - Czarki 6-5
Marcin Wątkowski-2, Kacper Sawczenko-2,Marcin Bartosiewicz, Sebastian Kacprzyk - Kamil Rutkowski -2, Sojak Łukasz-2

Ekipa - Locus Populatores 1-2
Adam Niestępski Błażej Kaszuba , Daniel Rykowski

Strzelcy
6
Kamil Rutkowski ( Czarki ) , Marcin Bartosiewicz ,Kacper Sawczenko ( Janusze ) ,Jakub Sygocki ( Torpedo )


5
Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Kimona Bartłomiej ( Locus )

4
3
Więcek Kamil , Kuciński Krystian, Daniel Pietrzak, Daniel Dziekoński ( Olszewka ) , Michalski Maciej ( Czarki ), Adam Niestępski (Ekipa), Marcin Wątkowski (Janusze)

2
Robert Ciuba, Sebastian Kacprzyk (Janusze ),Kamil Górczyński Sebastian Olender ( obaj Olszewka ), Jarosław Tomaszewski , Piotr Molski, Łukasz Sojak (Czarki ) , Damian Grędziński, Piotr Górniak, ( Ekipa ),Maciej Wierzbicki, Kaszuba Błażej , Rykowski Daniel, ( Locus ), Paweł Tworkowski , Bartosz Pietrzak ( WKS)

1
Lewandowski Adam, ( Czarki ), Hubert Brzezicki ,Piotr Wróbel (Locus ), Paweł Kołakowski, Wojciech Bednarski , Patryk Spodobalski ( wszyscy Ekipa ), Łukasz Wójcik ( WKS ), Robert Kowalewski , Dawid Kazimierczak, Patryk Kazimierczak ( Kasztan ),Artur Sławski ( Torpedo )
Dodano 09 grudzień 2018, o godzinie 21:35 przez artur piotrak   Komentarze[0]

W niedzielę 3 kolejka
Niedziela 9.12.2018 r.

17.00
TORPEDO - OLSZEWKA

17.40
WKS POGORZEL I SZAMAN - KASZTAN

18.20
JANUSZE - CZARKI

19.00
EKIPA - LOCUS POPULATORES
Dodano 07 grudzień 2018, o godzinie 23:45 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Janusze na czele
Druga kolejka nocnej ligi za nami.w tym momencie na czele są zespoły Ekipa, Janusze i Locus które zdobyły komplet punktów.
Nadmienić należy że po drugim meczu zostały policzone osoby na trybunach i było około 120 osób !!!. Do tego doliczyć należy osoby na dole plus zawodników grających to dzisiejszego dnia było koło 150 osób.Brawo wy
Czarki - Kasztan 11-3
Kamil Rutkowski -4, Maciej Michalski-3,Piotr Molski-2,Jarek Tomaszewski-2 - Sebastian Strzeszewski -3

Janusze - Olszewka 7-3
Marcin Bartosiewicz-3, Kacper Sawczenko-3, Sebastian Kacprzyk- Daniel Pietrzak-2, Sebastian Olender

WKS Pogorzel i Szaman - Locus Populatores 1-8
Bartosz Pietrzak - Bartek Kimona-4,Maciej Wierzbicki-2, Piotr Wróbel,Hubert Brzezicki

Ekipa - Torpedo 6-2
Damian Gredziński-2, Adam Niestępski-2 ,Piotr Górniak , Patryk Spodobalski - Jakub Sygocki

Strzelcy
5
Marcin Bartosiewicz ( Janusze), Sebastian Strzeszewski ( Kasztan) , Kimona Bartłomiej ( Locus )
4
Kamil Rutkowski ( Czarki ) ,Kacper Sawczenko ( Janusze ), Jakub Sygocki ( Torpedo ),
3
Więcek Kamil , Kuciński Krystian Daniel Pietrzak ( Olszewka ) , Michalski Maciej ( Czarki )
2
Robert Ciuba (Janusze ),Kamil Górczyński Sebastian Olender ( obaj Olszewka ), Jarosław Tomaszewski , Piotr Molski( obaj Czarki ) , Adam Niestępski , Damian Grędziński, Piotr Górniak, ( Ekipa ),Maciej Wierzbicki ( Locus )
1
Marcin Wątkowski , Sebastian Kacprzyk ( obaj Janusze ), Lewandowski Adam, Łukasz Sojak ( obaj Czarki ), Kaszuba Błażej , Rykowski Daniel,Hubert Brzezicki ,Piotr Wróbel ( wszyscy Locus ), Paweł Kołakowski, Wojciech Bednarski , Patryk Spodobalski( wszyscy Ekipa ), Łukasz Wójcik, Paweł Tworkowski , Bartosz Pietrzak( WKS )
Dodano 07 grudzień 2018, o godzinie 23:32 przez mazowsze   Komentarze[0]

KOLEJKA NR 2 I 3 NOCNEJ LIGI
Przedstawiam harmonogram godzinowy 2 i 3 kolejki Nocnej Ligi.
W trzeciej kolejce na prośbę drużyny Locus ( 4 zawodników wyjeżdżają na szkolenie MZPNu ) ich mecz z Ekipą przenoszę jako mecz nr 4.

Piątek 7.12.2018 r.

19.45
CZARKI - KASZTAN

20.25
WKS POGORZEL I SZAMAN - LOCUS POPULATORES

21.05
JANUSZE - OLSZEWKA

21.45
EKIPA - TORPEDO

Niedziela 9.12.2018 r.

17.00
TORPEDO - OLSZEWKA

17.40
WKS POGORZEL I SZAMAN - KASZTAN

18.20
JANUSZE - CZARKI

19.00
EKIPA - LOCUS POPULATORES
Dodano 03 grudzień 2018, o godzinie 19:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Pierwsza kolejka NLH za nami
Pierwsza kolejka NLH za nami. Pierwszym liderem trzeciej odsłony został zespół Olszewka.Najlepszym strzelcem po pierwszej kolejce jest Kamil Więcek oraz Krystian Kuciński obydwaj z Olszewki którzy zdobyli po 3 bramki.

Wyniki:
Kasztan - Olszewka 2:11
Strzeszewski Sebastian-2 - Kuciński Krystian -3, Kamil Więcek-3, Kamil Górczyński-2, Daniel Pietrzak, Sebastian Olender , samobójcza

Janusze - Torpedo 7-2
Marcin Bartosiewicz -2, Robert Ciuba-2,Marcin Wątkowski, Kacper Sawczenko - Jakub Sygocki-2

Czarki - Locus Populatores 2-3
Łukasz Sojak, Adam Lewandowski - Kaszuba Błażej, Rykowski Daniel, Kimona Bartłomiej

Ekipa - WKS Pogorzel i Szaman 3-2
Kołakowski Paweł , Piotr Górniak, Bednarski Wojciech - Łukasz Wójcik, Paweł Tworkowski


Strzelcy

3
Więcek Kamil , Kuciński Krystian ( obaj Olszewka )
2
Jakub Sygocki ( Torpedo ), Marcin Bartosiewicz , Robert Ciuba ( obaj Janusze ),Kamil Górczyński ( Olszewka ), Sebastian Strzeszewski ( Kasztan)
1
Marcin Wątkowski , Kacper Sawczenko ( obaj Janusze ), Daniel Pietrzak, Sebastian Olender ( obaj Olszewka ),Lewandowski Adam, Łukasz Sojak ( obaj Czarki ), Kaszuba Błażej , Rykowski Daniel, Kimona Bartłomiej ( wszyscy Locus ), Paweł Kołakowski, Piotr Górniak, Wojciech Bednarski ( wszyscy Ekipa ), Łukasz Wójcik, Paweł Tworkowski ( obaj WKS )
Dodano 02 grudzień 2018, o godzinie 22:01 przez mazowsze   Komentarze[0]

TURNIEJ SYLWESTROWY
Klub Sportowy Mazowsze Jednorożec zaprasza wszystkie chętne drużyny piłkarskie te zawodowe i te amatorskie do wzięcia udziału w drugim już turnieju Sylwestrowym o Puchar Jednorożca.

Turniej odbędzie się dnia 29 grudnia 2018 roku na Hali w Jednorożcu.

Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu :

502 540 291 -Artur Piotrak
690 504 029 - Marcin Wątkowski


Dodano 01 grudzień 2018, o godzinie 21:11 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Janusze z pucharem
Drużyna Janusze okazała się bezkonkurencyjna w turnieju o Puchar Wójta Gminy Jednorożec pana Krzysztofa Iwulskiego.
Niestety turniej graliśmy w 8 zespołowym składzie, dwie ekipy Juve i Jeden Kontak nawet nie raczyły powiadomić że ich nie będzie.Drużyna Po Ibizie źle odczytała terminarz i przyjechała godzinę po rozpoczęciu turnieju.
Dlatego przed turniejem nastąpiło ponowne losowanie grup.Graliśmy dwie grupy po 4 ekipy.

Wyniki:

Grupa A
Janusze - Ekipa 0-1
Mazowsze - Olszewka 1-2
Janusze - Mazowsze 4-1
Ekipa - Olszewka 1-0
Janusze - Olszewka 3-3
Ekipa-Mazowsze 0-1

Grupa B
Kasztan - Czarki 1-1
Zawda Team - 4fun 0-3
Kasztan - Zawda Team 1-0
Czarki - 4fun 4-2
Kasztan - 4fun 1-2
Czarki - Zawda Team 1-0

Ćwierćfinały
Ekipa - Zawda Team 2-0
Czarki - Mazowsze 2-1
Janusze - Kasztan 4-0
4fun -Olszewka 1-1 k.3:2

Półfinały
Ekipa - Czarki 1-3
Janusze - 4fun 1-0

Mecz o III miejsce
Ekipa - 4fun 2-2 k.2:3

Finał
Czarki - Janusze 1-4

Najlepszy strzelec - Maciej Smoliński ( Janusze ) -7 bramek
Najlepszy bramkarz -Patryk Spodobalski ( Ekipa )

Z tego miejsca dziękuję wszystkim ekipom za udział w turnieju.Podziękowania także dla Marka Zbrzeskiego , Dominika Walędziaka oraz Agnieszki Olender za pomoc w organizacji w turnieju.Niech Bóg ma was w swojej opiece :)
Dodano 01 grudzień 2018, o godzinie 20:44 przez mazowsze   Komentarze[0]

NOCNĄ LIGĘ CZAS ZACZĄĆ
ODSŁONA NR 3

kolejka 1 02.12.2018r niedziela

17.00
Kasztan - Olszewka

17.40
Janusze - Torpedo

18.20
Czarki – Locus Populatores

19.00
Ekipa – WKS Pogorzel i Szaman


Dodano 29 listopad 2018, o godzinie 20:55 przez artur piotrak   Komentarze[0]

Turniej o Puchar Wójta Gminy Jed
Niestety na obecną chwilę wycofał nam się jeden zespół dlatego zagramy w następujący sposób :

Grupa A
1.Zawda Team
2.Czarki
3.Juve
4. Jeden Kontakt

Grupa B
1. Ekipa
2. Mazowsze
3.Olszewka
4.Kasztan

Grupa C
1. 4Fun
2. Janusze
3.Po Ibizie

Kolejność meczy :

1A-2A
3A-4A
1B-2B
3B-4B
1C-2C
1A-3A
2A-4A
1B-3B
2B-4B
1C-3C
1A-4A
2A-3A
1B-4B
2B-3B
2C-3C

• zespoły zostaną podzielone na 3 grupy : A-4 zespoły , B-4 , C-3
• do ćwierćfinałów awansują zespoły z miejsc I-II każdej grupy oraz jeden zespół z III miejsca ze wszystkich grup który będzie miał: ( w tej klasyfikacji bierzemy pod uwagę tylko wyniki osiągnięte z zespołami z miejsc I-II ze względu na to że w jednej grupie są 3 zespoły)
 najlepszy wynik punktowy
 lepsza różnica bramek
 liczba bramek zdobytych
 najmniej straconych bramek
• dwa pozostałe zespoły z miejsc III rozegrają między sobą baraż o awans do ćwierćfinału
• zespoły z miejsc IV w swoich grupach A i B odpadają z turnieju
• ćwierćfinały gramy :
 mecz nr 1 I C –II A
 mecz nr 2 II B –II C
 mecz nr 3 I A –zespół z barażu
 mecz nr 4 IB- zespół z III miejsca z awansu bezpośredniego

• półfinały:

 zwycięzca nr 2 – zwycięzca nr 3
 zwycięzca nr 1 – zwycięzca nr4

• mecz o 3 miejsce
• finał
• czas gry raz 12 minut
REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY JEDNOROŻEC
Cel imprezy:
• popularyzacja form aktywnego wypoczynku;
• integracja środowisk piłkarskich.
Miejsce i termin:
Hala Widowiskowo Sportowa w Jednorożcu,
01 grudzień 2018 r. godz. 08.30 / sobota /

UCZESTNICTWO

1.Turniej w Jednorożcu przeznaczony są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach piłki nożnej PZPN
2.Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat i powinni posiadać ważne badania lekarskie zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach na własną odpowiedzialność
3.Drużyna musi mieć opiekuna (kierownika drużyny). Może być nim zawodnik biorący czynny udział w rozgrywkach
4.Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny
5.Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikających z tego powodu wypadków. Nie ponosi także odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie gry każdego z zawodników.




Dodano 29 listopad 2018, o godzinie 09:03 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 7
LDrużynaP
1.Makowianka Maków Mazowiecki36
2.Nadnarwianka Pułtusk35
3.Ostrovia Ostrów Mazowiecka32
4.Kryształ Glinojeck32
5.Żbik Nasielsk31
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel4
-Grabowski Adam4
2.Bors Łukasz2
3.Jabłoński Marcin1
-Wątkowski Marcin1
-Piotrak Artur1
-Ciuba Robert1
-Sławski Artur1
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec