Strona Główna | Filmiki





Nadleśnictwo Parciaki
Nadleśnictwo Przasnysz
CK Troszyn
GKS Strzegowo
Iskra Krasne
Korona Szydłowo
Makowianka Maków Ma
Nadnarwianka Pułtus
Orzyc Chorzele
Ostrovia Ostrów Maz
Sona Nowe Miasto
Tęcza Ojrzeń
Wieczfnianka Wieczfn
Wkra Bieżuń
Wkra Sochocin
Wkra Żuromin
Żbik Nasielsk
B-klasa 90 minut
Bartnik Myszyniec
Ciech. - Ostro. OZPN
GUKS Krasnosielc
IV Liga-90 minut
Klasa A 90minut.pl
LO 90minut.pl
Łączy nas piłka
Mazowsze
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
MZPN
Orzeł Sypniewo
Piłka na Mazowszu
Rzekuń
Świt Baranowo

PLAY OFF NL
Przedostania kolejka tegorocznej NL przed nami.

W najbliższy piątek 19 stycznia 2018 roku zaczynamy rundę play off.

Plan gier wygląda następująco :

Mecze o miejsca V-VIII

19.40

GKS Granat – Orły Sokoła

20.20

Olszewka - Sparta

Półfinały

21.00

Czarki - Chorzele

21.40

Janusze - InterClass

Ostatnia kolejka i rozdanie pucharów już w niedzielę 21.01.2018

Plan gier wygląda nastepująco

17.00
Mecz o VII miejsce

17.40
Mecz o V miejsce

18.20
Mecz o III miejsce

19.00
FINAŁ

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW !!!!!

Dodano 16 styczeń 2018, o godzinie 13:43 przez mazowsze   Komentarze[0]

Runda play-off
Mecze rundy play -off wyglądają następująco :

19 stycznia 2018 roku PIĄTEK

mecze o miejsca V-VIII

19.40

GKS Granat – Orły Sokoła

20.20

Olszewka - Sparta

półfinały


21.00

Czarki - Chorzele

21.40

Janusze - InterClass
Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:34 przez mazowsze   Komentarze[0]

Raul wrócił na tron
Najlepsi strzelcy NL

19 bramek

Bartosz Orłowski ( InterClass )
( zdjęcie -źródło własne OB facebook )

15

Marcin Wątkowski ( Janusze )

13

Kamil Rutkowski ( Czarki )
Piotr Roman ( InterClass)

9

Arkadiusz Czaplicki ( Chorzele )
8

Marcin Bartosiewicz , Sebastian Kacprzyk ( Janusze )

6

Krystian Kuciński ( Olszewka )

5
Sebastian Deptuła , Kamil Więcek ( Olszewka )
Krystian Orłowski ,Piotr Kuligowski , Bartosz Wilga ( Janusze )
Daniel Lubański ( Czarki )

4

Mateusz Pepłowski . Adam Lewandowski , Jakub Cichocki ( Czarki )
Igor Tułowiecki ( Chorzele )
Piotr Górniak ( Orły Sokoła )
Bartosz Kimona Jakub Sygocki ( Sparta )

3

Piotr Walewacz , Piotr Wróbel ( Chorzele )
Wojciech Bednarski ( InterClass )
Sebastian Olender ( Olszewka )
Tomasz Kamiński ( Orły Sokoła )
Daniel Pietrzak ( GKS Granat )
Kamil Makowski , Piotr Molski ( Czarki )

2

Dariusz Sławski , Łukasz Sojak , Piotr Kapuścińki , Marcin Sokół ( Czarki ) ,
Patryk Lipiński , Patryk Spodobalski ( Orły Sokoła )
Bartek Pepłowski ( Sparta )
Maciej Wierzbicki , ( Chorzele )
Mateusz Grabowski , Paweł Zarjewski , Maciej Smoliński ( Janusze )
Adam Niestępski , Kacper Sawczenko ( InterClass )

1

Zbigniew Lubowiedzki , Andrzej Dąbrowski , Błażej Kaszuba , Marcin Szmalc (Chorzele )
Rafał Kraszewski , Łukasz Rykowski , Paweł Kołakowski , Kamil Kamiński ,Mateusz Łazarz , Piotr Blaźlak (Orły Sokoła )
Daniel Brzezicki ( Sparta )
Jakub Cichocki , Daniel Lubański , Jarosław Tomaszewski ( Czarki )
Łukasz Niestępski Paweł Michalak( InterClass )
Mateusz Wódkiewicz ( Janusze )
Patryk Kuciński , Kacper Moszczyński ( Olszewka )
Kamil Burchacki , Łukasz Wójcik ( GKS Granat )


Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:26 przez mazowsze   Komentarze[0]

I wszystko jasne
Zakończyła się runda zasadnicza NL.
Do półfinałów awansowały zespoły : Czarki , Janusze , InterClass i Chorzele.
Pozostałe zespoły zagrają o miejsca V-VIII

Dzisiejsze wyniki :
Czarki - Janusze 5-3
Jakub Cichocki , Piotr Molski , Adam Lewandowski , Kamil Rutkowski , Dariusz Sławski - Marcin Wątkowski , Bartosz Wilga , Maciej Smoliński

GKS Granat - Sparta 1-4
Daniel Pietrzak - Bartosz Kimona-2, Jakub Sygocki , samobójcza

Chorzele - Orły Sokoła 2-0
Arkadiusz Czaplicki , Piotr Wróbel

Olszewka - InterClass 0-14
Bartosz Orłowski - 6 ,Piotr Roman - 5 , Kacper Sawczenko - 2, Adam Niestępski
Dodano 06 styczeń 2018, o godzinie 00:13 przez mazowsze   Komentarze[0]

ZMIANA TERMINU RUNDY PLAY -OFF NL
Niestety z mojej winy muszę przełożyć całą rundę Play – Off Nocnej Ligi

I tak pierwsza runda odbędzie się ostatecznie

19 stycznia 2018 roku PIĄTEK

19.40
zespół z miejsca 8 – zespół z miejsca 5

20.20
Zespół z miejsca 6 – zespół z miejsca 7

21.00
Zespół z miejsca 1 – zespół z miejsca 4

21.40
Zespół z miejsca 2 – zespół z miejsca 3

Druga runda i zarazem finałowa z rozdaniem nagród

Niedziela 21.01.2018

17.00
Mecz o VII miejsce

17.40
Mecz o V miejsce

18.20
Mecz o III miejsce

19.00
FINAŁ

NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE !!!!!!


finały nie mogą odbyć się w terminie 12,14 stycznia ponieważ na hali naszej jest studniówka


Dodano 02 styczeń 2018, o godzinie 10:18 przez mazowsze   Komentarze[0]

Ostatnia kolejka
Siódma i zarazem ostatnia kolejka rundy zasadniczej Nocnej Ligi odbędzie się w najbliższy piątek 05.01.2018 r.

Będzie to bardzo ważna kolejka dla wszystkich ekip.
W meczu pierwszym Czarki i Janusze powalczą o pierwsze miejsce.Mecz drugi to walka o pierwsze punkty w lidze.Trzeci mecz to walka o wejście do półfinałów.Kto wygra gra o medale.W meczu czwartym Olszewka wygrywając z InterClass także powalczy o medale.
Będzie ciekawie.
Zapraszamy

Zestaw par

Piątek 05.01.2018

19.40
Czarki - Janusze

20.20
Sparta – GKS Granat

21.00
Chorzele – Orły Sokoła

21.40
InterClass – Olszewka


Dodano 02 styczeń 2018, o godzinie 10:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Stacja Paliw Deptuła z Pucharem
K Grupa Mecz Wynik
1. A Po Dziabągu Tartak Grab-Bud 0-3
2. A Olszewka Połoń 0-0
3. B Ekipa z Łomży Czarki 1-4
4. B Po Ibizie InterClass 1-0
5. A Po Dziabągu Olszewka 0-2
6. A Tartak Grab-Bud Połoń 0-0
7. B Ekipa z Łomży Po Ibizie 0-7
8. B Czarki InterClass 1-0
9. A Po Dziabągu Połoń 0-4
10. A Tartak Grab-Bud Olszewka 3-0
11. B Ekipa z Łomży InterClass 1-2
12. B Czarki Po Ibizie 1-0
13. C GKS Granat Janusze 0-1
14. C Lipa Zryw Dalanówek 0-3
15. D Orły Sołtysa Stacja Paliw Deptuła 2-5
16. D Baranowo Chorzelaki 0-0
17. C GKS Granat Lipa 5-0
18. C Janusze Zryw Dalanówek 2-1
19. D Orły Sołtysa Baranowo 1-0
20. D Stacja Paliw Deptuła Chorzelaki 1-0
21. C GKS Granat Zryw Dalanówek 3-0
22. C Janusze Lipa 5-1
23. D Orły Sołtysa Chorzelaki 1-1
24. D Stacja Paliw Deptuła Baranowo 3-2

25. 1/4 Tartak Grab-Bud GKS Granat 3-0
26. 1/4 Połoń Janusze 1-2
27. 1/4 Czarki Orły Sołtysa 4-0
28. 1/4 Po Ibizie Stacja Paliw Deptuła 2-4

29. Półfinał Tartak Grab-Bud Czarki 1-2
30. Półfinał Janusze Stacja Paliw Deptuła 0-2

31. O III miejsce Janusze Tartak Grab-Bud 2-1

32. Finał Czarki Stacja Paliw Deptuła 2-2 5-6 k.


Najlepszy bramkarz - Jakub Cichocki ( Czarki )
Najlepszy strzelec - Kamil Jastrzębski 10 bramek ( Stacja Paliw Deptuła )

Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Kingi Krajewskiej oraz Dominika Walędziaka.

Dodano 30 grudzień 2017, o godzinie 20:31 przez mazowsze   Komentarze[0]

Regulamin
REGULAMIN TURNIEJU SYLWESTROWY PIŁKI NOŻNEJ

• Cel imprezy:
• popularyzacja form aktywnego wypoczynku;
• integracja środowisk piłkarskich.
• Miejsce i termin:
• Hala Widowiskowo Sportowa w Jednorożcu,
30 grudzień 2017 r. godz. 08.30 / sobota /

UCZESTNICTWO

1.Turniej Sylwestrowy w Jednorożcu przeznaczony są dla wszystkich chętnych zawodników, zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach futsalu i piłki nożnej PZPN
2.Zawodnicy muszą mieć ukończone 15 lat i powinni posiadać ważne badania lekarskie zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach na własną odpowiedzialność
3.Drużyna musi mieć opiekuna (kierownika drużyny). Może być nim zawodnik biorący czynny udział w rozgrywkach
4.Uczestnicy turnieju ubezpieczają się na koszt własny
5.Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikających z tego powodu wypadków. Nie ponosi także odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie gry każdego z zawodników.

Przepisy gry:
• Czas gry raz 10 minut
• O zatrzymaniu czasu decyduje tylko i wyłącznie sędzia zawodów.
• Liczba zawodników na boisku 5 ( 4 plus bramkarz )
• Nie obowiązuje przepis o spalonym,
• Aut bramkowy wyrzucany jest ręką
• Zmiany zawodników tzw. hokejowe ( zawodnik może zejść z boiska tylko w strefie zmian)
• Każda zmiana zawodników poza obszarem zmian skutkuję karą 1 minuty dla zawodnika zmieniającego,
• Nowy zawodnik może wejść na boisko tylko w momencie gdy jego partner opuścił boisko w strefie zmian,
• Każdy rzut z autu jest rzutem pośrednim wykonywanym nogą, piłka stojąca na linii lub poza linią,
• Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi minimum 5 metrów
• Wszystkie rzuty wolne są rzutami bezpośrednimi. Obowiązuje odległość 5 m od miejsca wykonywania stałego fragmentu gry - rzutu wolnego, rzutu rożnego, rzutu z autu. Zawodnik wykonujący stały fragment gry może prosić sędziego o odsunięcie przeciwnika na odległość 5 m. Na wykonanie każdego stałego fragmentu gry zespół ma 4 sekundy
• Rzut karny wykonywany jest z odległości 6 m od bramki, z linii pola karnego
• Obowiązuje zakaz gry wślizgiem w kontakcie z przeciwnikiem. Wślizgami można ratować wychodząca piłkę oraz wchodzić bez zagrożenia dla współzawodnika
• Każdy wślizg w kontakcie z przeciwnikiem- rzut wolny dla przeciwnej drużyny.
• Każdy wślizg we własnym polu karnym - rzut karnym dla przeciwnej drużyny
Kary:
• 2 minuty : niesportowe zachowanie , zbyt ostra gra , zagranie specjalne ręką
• za wyjątkowo niesportowe zachowanie zawodnik może zostać wykluczony z rozgrywek. Decyzje podejmuje organizator po zasięgnięciu opinii sędziów i kierowników drużyn. Decyzje sędziego są niepodważalne. Za komentowanie oraz ubliżanie arbitrowi zawodnik może być ukarany karą w postaci usunięty z rozgrywek ligowych bez prawa uczestnictwa w dalszych edycjach ligi
• Za dokonanie niewłaściwej zmiany kara 1 minuty
• Drużyna która gra w osłabieniu po straconej bramce uzupełnia skład.
• Jeżeli za jedno przewinienie z każdej ekipy schodzi zawodnik na karę po straconej bramce przez któryś z zespołów nie uzupełniamy składów.
• Jeżeli karę dostanie bramkarz, może zejść za niego inny wyznaczony zawodnik
Bramkarz:
• Bramkarz ma prawo do chwytu piłki ręką wyłącznie w polu karnym, które określa linia 6 m od bramki (półkole)
• Aut bramkowy– bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką z dowolnego miejsca pola karnego w czasie 4 sekund
• Bramkarz nie może dotknąć piłki po raz drugi, zanim nie dotknie jej inny zawodnik
• Za w/w wymienione przewinienia zespół popełniający jest karany rzutem wolnym z linii pola karnego
• Bramkarz z autu bramkowego wznawia grę tylko i wyłącznie ręką. Piłkę może grać w dowolne miejsce na boisku.
• Zabronione jest stosowanie obuwia z czarną podeszwą
• Sędzia nie dopuści zawodnika do gry występującego w nieprawidłowym obuwiu.
• Zawodnik nie może nosić na sobie czegokolwiek, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu innych zawodników.

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 pkt., przegrana 0 pkt.,

O kolejności w tabeli decyduje w kolejności:
• większa ilość zdobytych punktów,
• wynik bezpośredniego pojedynku między drużynami (w przypadku 3 lub więcej drużyn “mała tabela” uwzględniająca wyniki TYLKO bezpośrednich pojedynków),
• lepsza różnica bramek
• większa liczba strzelonych goli
• rzuty karne między zainteresowanymi drużynami
 zawody zostaną rozegrane w czterech grupach , w grupach system „każdy z każdym”
• drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach awansują dalej i zagrają w ćwierćfinałach
• zwycięscy ćwierćfinałów zagrają w półfinałach
• w przypadku remisu w meczach półfinałowych, finale i o miejsca wykonywane będą po trzy rzuty karne (następnie karne do pierwszej pomyłki).
Nagrody:
o puchar– za zajęcie I ,II i III miejsce – puchary,
o najskuteczniejszy zawodnik – statuetka;
o najlepszy bramkarz – statuetka

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
• Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej za wypadki wynikające z udziału w zawodach osób chorych oraz skutki wypadków przed, po i w czasie gry.
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.
• Przystąpienie do udziału w rozgrywkach wiąże się z przyjęciem w/w regulaminu
• W przypadku konieczności wezwania służb medycznych, wszelkie koszty pokrywa drużyna uczestnicząca w rozgrywkach
• Ze względu na bezpieczeństwo zawodnicy nie mogą występować w okularach, łańcuszkach, kolczykach itp.
• W przypadku jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, który spowodował utratę zdrowia własnego lub osób drugich odpowiedzialność prawna spada na sprawcę
• Interpretacja niniejszego regulaminu przysługuje organizatorom

Krytyki orzeczeń sędziowskich i protestów nie przyjmuje się ze względu na przyjazny charakter turnieju.




Dodano 26 grudzień 2017, o godzinie 23:42 przez mazowsze   Komentarze[0]

WESOŁYCH ŚWIĄT
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia z podziękowaniami za dotychczasowe odwiedziny naszej strony składa drużyna Mazowsze Jednorożec.
Dodano 24 grudzień 2017, o godzinie 10:12 przez mazowsze   Komentarze[0]

Znamy grupy
Poznaliśmy grupy w jakich zagrają drużyny w Sylwestrowym Turnieju Piłkarskim.

Grupa A
Po Dziabągu
Trartak Grab-Bud Pienice
Połoń
Olszewka

Grupa B
Ekipa z Łomży
Czarki
Po Ibizie
InterClass

Grupa C
GKS Grabnat
Janusze
Lipa
Zryw Dalanówek

Grupa D
Orły Sołtysa
Stacja Paliw Depuła
Baranowo
Chorzelaki

Grupa A i B gra o godzinie 8.30
Grupa C i D 11.00
Dodano 23 grudzień 2017, o godzinie 18:28 przez mazowsze   Komentarze[0]
Użytkownik
Hasło
Pamiętaj przez tydzień
On-Line: 4
LDrużynaP
1.Wkra Żuromin41
2.Nadnarwianka Pułtusk34
3.Korona Szydłowo30
4.Żbik Nasielsk29
5.Makowianka Maków Mazowiecki29
[więcej...]
LpZawodnikGole
1.Skała Daniel8
2.Wątkowski Marcin5
3.Jabłoński Marcin3
4.Żabiński Gabriel2
5.Piotrak Artur1
-Wilga Bartosz1
-Ciuba Robert1
-Skała Rafał1
-Bartosz Antosiak1
-Stępkowski Piotr1
Styczeń 2018
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Copyright ® 2006-2018 by Mazowsze Jednorożec